Only one night or not? (L.S.)

10. října 2016 v 17:32 | Makkakonka |  Jednorázové povídky (L.S.)

Fandom: 1D | Pár: Larry Stylinson | Žánr: slash | Upozornění: 15+ | Autor: Makkakonka


***

Dvě postavy se pomalu procházeli ztemnělým parkem. Drobný brunet a jeho blonďatá kamarádka se po několika měsících opět sešli. Nyní se spolu vydali na večerní procházku do blízkého parku, během které si snažili sdělit ty největší novinky ze svých životů.

Bok po boku si sedli na jednu ze dřevěných laviček a brunet byl zahrnován stále novými a novými informacemi na téma, ke kterému se jeho kamarádka uchýlila již před několika minutami. Její řeči se teď neustále točily jen kolem jedné osoby. Kolem jejího nového kluka.

Brunet se tiše zasmál dalšímu básnění o jeho dokonalosti.

"Musím vás někdy představit," pronesla blondýnka rozjařeně a na chvíli se odmlčela. "Vlastně… proč to neudělat už dneska?!" vykřikla najednou nadšeně plna nového elánu. "Zayn přijel do města se mnou. Stavíme se pro něj a můžeme jít někam společně!" Nadšeně se zadívala do brunetovy tváře.

Mladý muž jen pokrčil rameny a usmál se na svou nadšenou kamarádku. "Proč ne," obdařil ji dalším úsměvem.

"Tak jo!" řekla nadšeně blondýnka a hbitě se postavila. Brunet se na ni nechápavě zadíval. "Vstávej Louisi, jdeme pro Zayna, a pak do nějakého klubu." Napřáhla před sebe ruku a vytáhla svého kamaráda na nohy.

"Tak pojď," pobídla ho nadšeně a svižně se rozešla pryč. Louis musel kousek popoběhnout, aby ji zase dohnal. "Počkej na mě, Pezz!"

***

Blondýnka rychle vyběhla hotelové schody do druhého patra a brunet jen tiše funěl za ní. Nechápal, jak mohla být na těch svých podpatcích tak rychlá. On by si jistojistě zlomil nohu, kdyby na něčem tak vysokém měl vyvinout nějaké rychlejší tempo.

Když ji dohnal, stála už u dveří od určitého pokoje a rázně na ně bušila. Než došel přímo k ní, dveře se otevřely a v jejich útrobách se objevila černovlasá hlava muže s lehkým strništěm a olivovou pletí. Byl jen v tričku a boxerkách, vlasy na hlavě měl trochu rozčepýřené.

"Ahoj Zee," pověsila se mu blondýnka kolem krku. "Běž se připravit, půjdeme do klubu," mírně vkřikla nadšením, když se od něj odtáhla.

"Jo a tohle je Louis, ten můj kamarád, o kterém jsem ti vyprávěla," pohodila pak hlavou k brunetovi za sebou. "Louis, tohle je Zayn. Můj přítel," pronesla pak pyšně a usmála se jako sluníčko.

"Ahoj," pousmál se Louis a natáhl k černovlasému ruku. Ten ji však nepřijal, jen kývl hlavou a majetnicky obmotal své paže okolo pasu blonďaté ženy.

Brunet ruku zase stáhl. Mírně se zašklebil. "Nemusíš mít strach, já ti ji nevezmu. Jsem zadaný. A navíc, jsem gay," prohlásil pak s úsměvem vyvolaným gestem černovlasého.

Viděl, jak se pevné sevření okolo pasu Perrie uvolnilo a jak se Zaynovou tváří prohnal lehký stín uvolnění. Pak se rty černovlasého stáhly do úsměvu, ale ne takového, jaký očekával. Jakoby byl na jednu stranu Louisovým prohlášením potěšen, ale také jako by byl na druhou stranu něčím znepokojený.

Louisovy myšlenky se upnuly jen na jeden jediný možný důvod Zaynova znepokojení. "Vadí ti, že jsem homosexuál?" zeptal se trochu chladněji, než měl v úmyslu.

Černovlasý na chvíli zaváhal, pak však zavrtěl hlavou v záporném gestu. "Ne," řekl potichu, ale Louis v jeho hlase poznal náznak něčeho dalšího. Nebylo to znechucení, to ne, jen… obavy? Možná. Brunet nebyl schopen Zaynovu skrytou emoci identifikovat.

"Tak kam půjdeme, kluci?" pronesla blondýnka s radostí, aby zahnala napjatou atmosféru, která začala v místnosti panovat.

"Mohli bychom do Blue Star. Je to jeden klub poblíž. Pracuje tam Harry, tak bych mohl na oplátku seznámit já vás," řekl po chvilce Louis a usmál se na pár před ním.

"To by bylo super! Chci ho poznat!" vykřikla Perrie. Pak se otočila k Zaynovi. "Tak šup, běž se oblíct. My tu zatím počkáme," políbila ho a následně zahnala dovnitř.

"A pohni si! Už chci jít pařit!" zavolala pak do pokoje a doplnila svou řeč o radostný výkřik.

Louis slyšel, jak jí Zayn něco odpověděl, ale nebyl schopen rozpoznat jednotlivá slova. Perrie mu však nejspíše rozuměla, protože se nahlas zasmála a protočila oči.

O necelou minutu později se ve dveřích znovu objevil černovlasý, tentokráte již v kalhotách, učesaný a oblečený v kožené bundě.

"Tak můžeme," mírně se usmál na ostatní a zamkl za sebou dveře. Pak objal Perrie okolo pasu a všichni tři společně začali scházet schody dolů do přízemí.

***

Trojice se hlasitě zasmála nad hláškou, kterou Perrie před chvílí vypustila z úst. Zayn si ji přitáhl blíže a potěšeně ji políbil na líčko. Ona si však přitáhla jeho hlavu ještě blíž a přisála se mu na rty. Louis zdvořile odvrátil hlavu. Ucítil mírně píchnutí u srdce a nekonečnou touhu po tom, aby už byli v klubu a on takhle mohl líbat svého Harryho.

Když se zadíval do dálky na modrý neonový nápis hlásající jméno klubu do všech stran, každý z teskných pocitů rázem zmizel a nahradily je jen ty radostné plné očekávání.

Po pár dalších krocích se ocitli před luxusně vyhlížejícím vchodem do budovy. Prošli kolem dvou goril, které měli funkci hlídačů a ocitli se ve víru barevných světel, ohlušujícím hluku a nekonečně vyhlížející mase lidí.

"Jako co tu vlastně Harry pracuje?!" křikla mu do ucha Perrie a on sebou polekaně trhl.

"Je barman!" zakřičel Louis nazpátek a začal se prodírat davem tam, kde si pamatoval bar. Periferně viděl, jak ho Perrie se Zaynem následují.

Nakonec se jim podařilo dojít až k baru a zabrat tři stoličky. Hluk zde byl o něco menší, avšak stále ho bylo mnoho.

"Á, čau zlato! Co tu děláš?" ozvalo se po chvíli a z levé strany se u nich objevil kudrnatý vysoký muž. Nahnul se přes pult k Louisovi a políbil ho na rty, které se nyní roztáhly do širokého úsměvu.

"Přišli jsme se pobavit," zakřičel dostatečně nahlas brunet a nahnul se pro ještě jeden polibek.

"My?" povytáhl Harry s úsměvem obočí.

"Jo! Tohle je Perrie a její kluk, Zayn!" vykřikl opět Louis a hlavou tentokrát pohodil směrem k dvojici na dalších dvou židlích.

Harrymu se tváři objevil široký úsměv. "Čaute! Jsem Harry!" představil se jim pak. Pár svorně kývl hlavami.

"Tak to by chtělo panáka, nemyslíte?" zeptal se nadšeně kudrnáč. "Na účet podniku," mrkl na ně a už se natahoval za sebe pro láhev vodky a čtyři skleničky, které následně zaplnil tekutinou. Ke každému šoupl jednu a sám si vzal tu poslední. Pak z kapsy vylovil menší sáček a vydělal z něj tři barevné pilulky. Se smíchem každému na stoličce jednu podal.

"Tak na zdraví!" zvolal pak radostně a s mrknutím Zaynovým směrem do sebe obrátil celý obsah skleničky. Všichni ho napodobili. Nejprve si však do úst vložili malé kulaté prášky.

Louis ani Perrie si Harryho mrknutí nevšimli, ale Zayn ano. Viděl ho až příliš dobře. Možná proto také dopil svoji skleničku jako poslední.

Perrie ze sebe vydala radostný výkřik. "Pojďte tancovat!" chytla Louise a Zayna každého za jedno zápěstí. Louis nadšeně seskočil se židle, nahnul se k Harrymu pro polibek a nechal se odtáhnout až k tanečnímu parketu. Zayn šel mírně neochotně, ale co by pro Perrie neudělal.

Všichni tři si nakonec našli na parketu volné místo a začali se svorně vlnit do rytmu hudby. Po chvíli však na parketu zůstali namísto tří jen dva. Zayn se někam vytratil, aniž by si toho Perrie či Louis všimli. Oba byli až příliš zabraní do tance, a také do představ, které jim začaly nabízet účinky drog.

Černovlasý se mezitím dopotácel k baru a upoutal na sebe kudrnáčovu pozornost. Ten se na něj se smíchem otočil. "Co tady děláš?" zeptal se ho jako starého známého, kterým Zayn doopravdy byl. "Nemáš se bavit?"

Zayn se však namísto odpovědi vrhl na Harryho rty. Kudrnáč na chvíli spolupracoval, pak se však odtrhl a zadíval se černovláskovy tváře. "Hou hou, chlape, co to jako děláš? To už je snad za námi, ne?" Narážel na jistý úlet, který se stal pár týdnů po tom, co se s Louisem dal dohromady.

Brunet o něm nevěděl, stejně tak, jako Zayn nevěděl, že v tu dobu Harry někoho měl. A tak vlastně ani Zayna nemohla napadnout žádná souvislost mezi tím Harrym, se kterým se kdysi vyspal, a tím Harrym, kterého mu dnes Louis chtěl představit.

I černovlásek sám se tehdy dopustil menšího záletu. I on už v té době byl zadaný a chodil s Perrie. Od té doby už nikdy nebyl jejich vztah stejný. V blondýnčině přítomnosti se Zayn cítil dobře, ale kdykoliv přišlo na sex s ní, vždy cítil, že tu bylo něco lepšího, něco, co ho více uspokojilo. Možná by se to dalo také nazývat něčím, co mu ukázalo jeho pravé místo v sexuálních orientacích. Nedokázal to však s Perrie ukončit. Na to ji měl až příliš rád, stále ji miloval.

"Prošlo nám to jednou, zkusme to i po druhé," řekl Zayn do Harryho ucha a přehoupl se přes barový pult na druhou stranu. Nemohl si pomoct, ale pocity, kterého zaplavily, když dnes Harryho uviděl, byly až příliš silné na to, aby mu zabránily v další nevěře. A drogové účinky mu jen pomáhaly v tom, aby skutečně udělal to, po čem toužil.

Nenechal Harryho nic namítnout a znovu se přisál na jeho rty. Líbal ho dravě a bral si vše. Možná i víc, než byl kudrnáč ochoten nabídnout. Po čase se mu však poddal. Nechal se líbat na krku a nechal Zaynovy ruce, aby mu prošmejdily svaly na břiše. Nakonec však vyměnil jejich role a vžil se do té, která mu přišla přirozenější. Do té dominantnější.

Zatáhl Zayna ke dveřím vedoucím do skladu a oba dva zmizeli za nimi stejně tak, jako o pár desítek minut později zmizelo několik Harryho spermií v Zaynově zadku. Poprvé za tento večer, nikoliv však naposled.

***

"Ou, bože," zaskuhral Louis a chytil se za hlavu. Vůbec si nepamatoval, jak se včera dostal domů. Jediné, čím si byl jistý, bylo to, že to vlastně nebylo včera, nýbrž dneska ráno.

Ještěže je sobota, pomyslel si, když si o pár vteřin později objímal záchodovou mísu a vřele jí ukazoval, co všechno včera vypil.

Jakmile ze sebe vyhodil všechno, co chtělo ven, opřel se lokty o prkýnko a podepřel si bolavou hlavu. Lehce sebou škubl, když ucítil na svých zádech jemný dotek. Pak se vedle jeho hlavy objevila sklenička s vodou a prsty s rudě nalakovanými nehty mu podávaly prášek.

"Pezz? Co tu děláš?" zeptal se zmateně, jakmile si uvědomil, kdo tu s ním je.

"Zayn se včera nějak vypařil, tak jsme pak spolu šli k tobě. Nevím, kde je. Nejspíš se zase ožral a spal někde na záchodech nebo venku. Ostatně jako vždy, když se zpije do němoty," pokrčila flegmaticky rameny, jakoby si byla jistá tím, že je Zayn v pořádku.

"Oh, fajn." Louis se rozhodl to více neřešit. Měla-li k tomu Perrie takový přístup, byla to její věc. On by však na jejím místě byl strachy bez sebe.

Blondýnka si nejspíš jeho znepokojení všimla. "Vždycky byl v pohodě. Jen prostě chrápal někde jinde," usmála se na něj a snažila se zahnat brunetovy obavy.

Louis namísto odpovědi jen přijal prášek a zapil ho vodou ze sklenice.

***

"Perrie?" otázal se brunet o několik hodin později. Jeho kamarádka stála u plotny a dělala si míchaná vajíčka. Louis je s díky odmítl, jelikož si nebyl příliš jistý tím, že by dokázal něco sníst, aniž by to o pár chvil později nevyklopil do záchodu.

"Já… v týdnu jsem slíbil Harrymu, že se za ním v sobotu stavím. Čili dnes. Můžeš tu zůstat, jak dlouho budeš chtít. Jen… jestli budeš odcházet, když tu nebudu, tak prosím hoď náhradní klíček od bytu do schránky, jo?"

"Dobře, díky," usmála se blondýnka. "Jdeš už teď?"

"Jo, asi ano." Louis k ní přišel a dal jí pusu na tvář. "Měj se."

"Pa," odpověděla mu a pohledem upřeným na jeho záda jej vyprovodila. Pak se její tvář sevřela do mírně nejisté grimasy a ona znepokojeně koukla na mobil, který hypnotizovala už delší dobu s jedinou myšlenkou. Zaynovi to takhle dlouho nikdy netrvalo.

***

Brunet s radostným úsměvem vyběhl pár schodů ke vchodovým dveřím Harryho malého domečku. Lehce zazvonil a čekal, až se dveře otevřou. Když však čekal delší dobu než obvykle, znepokojeně se zamračil a zazvonil podruhé. Pár vteřin na to už slyšel za dveřmi hbité kroky, a tak se opět usmál.

"Ahoj," řekl radostně hned, jakmile se dveře začaly otevírat. Když však za nimi spatřil Harryho oblečeného do tmavého županu, zarazil se.

"Jsi v pohodě?" zeptal se s obavami, protože jediné řešení, které ho napadalo, bylo, že je Harry nemocný.

"Ahoj," zamumlal kudrnatý a nejistě se na bruneta podíval. Po jeho otázce na tváři vykouzlil malý neupřímný úsměv. "Jo, jo jsem."

Louis však jakoby z jeho postoje vytušil, že není něco v pořádku. "Co se děje?" zamračil se a nejistě koukl Harrymu přes rameno.

Než však Harry stihl cokoliv odpovědět, z vnitra domu se ozval řinčivý zvuk. Kudrnatý jen stiskl oční víčka pevně k sobě. Když je od sebe odlepil, byl nucen čelit Louisovu šokovanému pohledu.

"Ty tu někoho máš?" ublíženě se zeptal brunet, když mu v hlavě vše pomalu začalo zapadat do sebe a on začínal chápat Harryho župan. Prošel mezerou mezi Harryho tělem a dveřmi dovnitř a rázoval si to do kudrnáčovy ložnice.

"Loui…" slyšel za sebou tichý povzdech plný obav a bolesti, ale neotočil se.

Když rozrazil dveře do ložnice, zůstal překvapeně stát. Rozhodně nečekal, že v ní najde tohle.

Postel byla mírně rozházená na jedné straně, ale jinak byla ustlaná. Celý pokoj vyhlížel naprosto normálně. To však Louise neodradilo. Jen se mírně zakabonil, ale rozešel do dalších místností. Postupně rozrážel jedny dveře za druhými a procházel všechny místnosti. Čím více jich procházel, tím více se uklidňoval, protože nikde nikoho nenacházel. Až nakonec zbývala poslední místnost. Koupelna spojená s toaletou.

Louis otevřel a naskytl se mu pohled na naprosto prázdnou koupelnu.

"Lou!" objevil se za ním Harry, "já ti…" zarazil se, když viděl brunetův široký úsměv.

"Promiň," usmál se Louis zahanbeně nad tím, jak bezdůvodně vyváděl, avšak jeho úsměv vzápětí zmizel. To, když se místností zpoza dveří nesl tichý zvuk, který zněl, jako by se někdo snažil utlumit své kýchnutí.

Brunetův výraz se změnil ve zběsilý. Rychle se otočil o sto osmdesát stupňů a trhl dveřmi, aby se podíval i za ně.

"To nemyslíte vážně," pronesl tiše hlasem plným bolesti, když za dveřmi uviděl polonahou postavu muže s olivovou pletí a černými vlasy, kterého poznal teprve včera. "Jak jste mohli?!" zeptal se nevěřícně a nejprve sjel pohledem Zayna, a až potom se otočil a znechuceně zadíval na Harryho.

Zayn tohoto okamžiku využil a vyběhl z koupelny. Odněkud vytáhl zbytek svého oblečení a rychle vyběhl vchodovými dveřmi ven.

Louis cítil, jak se mu začala klepat brada. Po tvářích mu začaly kanout tiché slzy plné bolesti. Nevěřícně zakroutil hlavou a uslzeným pohledem se vyčítavě zadíval do Harryho tváře. "Proč?" šeptl.

I kudrnatý cítil, jak se mu do očí hrnou slzy. Nechtěl o Louise přijít, ale věděl, jaký je Louisův pohled na nevěru. Věděl, jak moc ji odsuzuje, a proto si nedával moc nadějí na to, že by tohle celé dopadlo dobře.

Moc dobře si vzpomínal na to, jak mu jednou brunet vyprávěl o tom, že by se s kýmkoli ihned rozešel, kdyby zjistil, že ho podvádí, byť by ho miloval sebevíc. To byl vlastně také důvod toho, proč Louisovi nikdy neřekl o své první nevěře se Zaynem. První a do včerejška taky poslední.

"J-já… omlouvám se, Louisi. Je mi líto. Prosím, promiň mi to…" snažil se vyjádřit všechny ty pocity, které nyní cítil. Opravdu mu to bylo líto. Nedokázal si představit, že by o Louise přišel. Nechtěl si to představovat.

Brunet ublíženě zavrtěl hlavou. Přes slzy skoro neviděl, proto jen odhadoval, že se zrovna zaměřuje do Harryho zelených očí. "Je konec, Harry. Je konec…"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama