The Friends With Benefits (L.S.)

17. října 2016 v 20:32 | Makkakonka |  Jednorázové povídky (L.S.)

The Friends With Benefits

Fandom: 1D | Pár: Larry Stylinson | Žánr: slash | Upozornění: 15+ | Autor: Makkakonka


***

Domem modrookého bruneta se rozlehlo zazvonění domovního zvonku. Louis, který v tu chvíli právě uklízel špinavé nádobí od oběda do myčky, tiše zaklel, než si povzdechl, nohou myčku zavřel a rozešel se ke dveřím podívat se, kdo a proč otravuje. Bosá chodidla lehce pleskala o dřevěnou podlahu.

S nuceným úsměvem otevřel dveře, aby spatřil vysokého kudrnatého muže, jak právě naposledy popotahuje z cigarety. Se sklopenou hlavou ji pak pustil dolů na schody před vchodem a nohou ji zašlápl. "Čau Louisi," pozdravil bruneta a už se hrnul dovnitř. Pro Louisovo dobro ignoroval jeho otrávený výraz.

"Harry…" zaúpěl Louis a o krok ustoupil, aby jej kudrnatý nepřeválcoval. "Nedělej mi tu bordel," napomenul ho za pošlapaný nedopalek přede dveřmi. "Co tu vlastně chceš?" zamračil se na něj s lehce zkrabatělým čelem a rukama založenýma na hrudi.

"Tebe," prostě odpověděl Harry a pokrčil rameny, než za sebou zavřel vchodové dveře, když se k tomu Louis sám neměl, a pak se rozešel do útrob domu. Louis podrážděně ťapal za ním. "Normálně aspoň zavoláš nebo napíšeš," vyčetl mu.

"No tak jsem dneska prostě nezavolal, no. Neříkal jsi, že bys chtěl jít někam pryč, tak jsem sem prostě zašel," mluvil Harry po čas toho, co se přemisťoval do kuchyně. Tam se nakonec opřel zády o jídelní stůl. "Vadí ti to?" ironicky pozvedl obočí.

"Ne," odsekl mu Louis se vším sarkasmem. "Ale asi tě zklamu. Tvá cesta byla zbytečná. Nemám náladu," pokrčil flegmaticky rameny a postavil se naproti Harrymu.

"Tak to se pleteš," ušklíbl se zlověstně Harry. "A pokud nemáš náladu, můžeš si být jist tím, že ji urychleně dostaneš." S divokostí v očích se vrhnul vpřed k Louisovi a uvěznil jeho rty v naléhavém a toužebném polibku.

"Harry…" zamumlal Louis a pěstmi se zapřel o kudrnáčovu hruď v marné snaze jej od sebe odstrčit. "Já dnes opravdu nechci," snažil se jej pohledem přesvědčit. Harry však na jeho slova nedbal a znovu zaútočil na jeho rty. Tentokrát však nezůstal jen u nich. Když se Louis nadechl k tomu, aby mu zase něco řekl, využil příležitosti a začal jazykem plenit jeho ústa.

"Prosím, potřebuju tě," naklonil se pak k Louisovu uchu a jazykem poškádlil lalůček. Když se mu pod rukama brunet trhl na stranu odkláněje se tak od něho, zamračil se. "Slíbil jsi mi to, Louisi. Slíbil jsi mi, že si budu moct přijít kdykoliv budu chtít, tak se teď necukej. Už takhle jsem nasranej, nepotřebuju, abys mě provokoval ještě ty."

"To, že jsme kamarádi s výhodama, ještě neznamená, že ti dám vždycky, když si řekneš, Harry," odporoval brunet. "Nejsem žádná děvka. Můžu ti říct ne, když nechci."

"To můžeš, ale dneska chtít budeš. O to už se postarám. Jdeme nahoru," rozkázal a popadl bruneta za ruku. Táhnul ho za sebou po schodech nahoru, až jej nakonec prudce hodil na postel v ložnici. Byl odhodlaný ten otrávený výraz z Louisovi tváře co nejrychleji smazat.

Normálně by na něj bral odhledy a smířil by se s tím, že Louis nechce, ale dnes ne. Byl naštvaný a v ráži, neměl náladu na to poslouchat nějaké odmlouvání a už vůbec nechtěl slyšet o tom, že by si s Louisovou pomocí nemohl ulevit. Je ochotný věnovat nějaký ten čas k jeho přesvědčování, ale také se tím nehodlá příliš dlouho zdržovat.

Přetáhl si tričko přes hlavu a pohodil ho na zem. Po čtyřech přelezl nad bruneta a hladově jej políbil na rty. Rukama mezitím zabloudil k jeho teplákům a stáhnul je dolů ke kolenům. Několika letmými doteky podráždil Louisův rozkrok přes spodní prádlo. Když cítil, že se začíná uspívat, odtrhnul se od brunetových úst. "Přestaň se mračit. Bude se ti to líbit, jako vždy."

Zuby uchopil lem modroočkových boxerek a stáhnul je dolů, aby odhalil jeho klín. Slyšel, jak Louis nesouhlasně zamručel, ale jakmile svými rty začal dráždit jeho podbřišek a postupně se přesouvat k jeho mužství, cítil, jak se Louis podvolil a roztál. Už nebyl napjatý, nýbrž uvolněný a Harryho doteky si užíval. Kudrnatý věděl, kde přesně se ho dotknout, aby v něm probudil chtíč a touhu. A díky úspěchu se Harryho ego zase o něco málo zvedlo.

Uchopil do úst Louisovu počínající erekci, která díky jeho zkušeným pohybům začala v jeho puse ještě více tvrdnout. Harry jí věnoval veškerou péči. Po chvíli přestal pohybovat hlavou nahoru a dolů a začal se věnovat jen špičce Louisova penisu. Dráždil ji jazykem, olizoval ji, lehce okusoval, až nakonec opět skončil u sání, které postupně začal dopřávat celé brunetově délce. Za svou dobře odváděnou práci si vysloužil několik tichých slastných vzdechů, mezi nimiž se občas objevilo i jeho jméno.

Po chvíli se Louisovy prsty zamotaly do jeho kudrlin a začaly za ně lehce tahat, jak si Louis chtěl určovat tempo. Ale Harry se mu nepodvolil. Chtěl bruneta provokovat. A neměl v plánu jej udělat jen pouhým blow jobem. Aby Louisovy prožitky ještě více zintenzívnil, dlaněmi jej hladil po stehnech. Když jej omrzela, přesunul své ruce na Louisova varlata a o něco později prstem podráždil i brunetův vstup. Díky tomu se Louisovy steny staly hlasitějšími.

Když Harry zničehonic opustil jeho erekci, Louis pobouřeně zamručel a zprudka nadzvedl hlavu, aby kudrnatého zpražil pohledem. Harry se ušklíbl. "Tak co, už máš náladu?" provokativně na něj mrkl. Louisova odpověď mu byla předem jasná. Proto na ni ani nečekal. "Otoč se. A svlíkni si to tričko," přikázal mu. Sám se postaral o to, aby byly brunetovy tepláky a boxerky stáhnuty úplně, ne jenom ke kolenům.

Jakmile pod ním ležel hrudí na polštáři a nedočkavě na něj vyšpuloval zadek, musel se Harry uchechnout. Hravě kousl bruneta do jedné půlky, načež poraněné místo jazykem ošetřil a polaskal, aby tolik nebolelo. Pak rukama obě půlky odtáhl do sebe a nosem foukl studený vzduch na brunetův vstup. Louis se prohnul a vystrčil svůj zadek na Harryho ještě víc. Očekával, že do něj kudrnatý každou chvílí zasune prsty, aby si jej roztáhl, ale nakonec se dočkal ještě něčeho mnohem lepšího.

Harryho vlhký mrštný jazyk nejdříve několikrát obkroužil brunetův svěrač, než se do něj nakonec začal zasouvat a kmitat uvnitř. Louis sténal do polštáře pod sebou a v rukou drtil cíp přikrývky. "Harry, prosím…" unikla mu ze rtů naléhavá prosba, když už mu připadalo, že bude stačit jen malá chvilka Harryho práce na jeho vstupu, nebo další dotek na jeho penisu, a on se udělá.

Jeho slova však byla pro Harryho signálem k tomu, aby přestal. Vtiskl na Louisův roztažený vstup polibek, než se odtáhl. Bylo na čase, aby vysvobodil svou tvrdou erekci z těsného sevření svých kalhot a spodního prádla. Oba kusy oblečení letěly neznámo kam a on se ihned zase začal věnovat Louisovi. S mírným zavrčením jej pleskl po nenechavé ruce, která zpracovávala jeho erekci. "Harry!" dostalo se mu Louisova zakňourání.

Zasmál se do brunetovy pokožky na zádech a věnoval jí několik polibků. Pak rozetřel po svém penisu kapky preejakulátu a bez zaváhání ho nasměroval k Louisovu vstupu. Na záda mu vtiskl poslední polibek, než pohnul svojí pánví a natlačil se do brunetových útrob. Několik vteřin setrval, aby dal Louisovi příležitost zvyknout si na něj, ale bez okolků začal přirážet. Jeho tempo bylo během okamžiku zběsilé poháněné zvířecí lačností. V rukou hrubě drtil Louisovy boky a tvrdě přirážel.

Louis pod ním sténal a opět rukou zabloudil ke svému penisu. Začal si ho honit, zatímco přirážel proti Harrymu. Kůže pleskala o kůži, místností se linulo slastné vzdychání obou dvou. Harry zběsile šukal Louisův zadek zanořujíc se hluboko do jeho nitra. Louis se pod ním svíjel jako had.

"Harry, já už…" trhaně ze sebe mez lapáním po dechu dostal brunet jen chvíli před tím, než se s výkřikem Harryho jména udělal do své ruky a padl do peřin. Jakmile se kolem Harryho stáhl, bylo to, jako by kudrnatého popadl amok. Jako divoké zvíře přirážel do Louise, aby i on dosáhl svého cíle. A netrvalo dlouho a dočkal se. Se zaskučením se svezl na brunetova záda a zrychleně dýchal nechávaje své sperma vytékat z Louisova otvoru ven.

"Tak…" vydechl Harry, když se odkulil z Louisových zad a přitáhl si jej k sobě na hruď. "To bychom měli…" zlehka se zasmál a kouknul se do modrých očí. Louis se nad jeho prohlášením ušklíbnul. "Jsi fakt blbeček, víš to?"

"Vím," mrkl na něj kudrnatý, než si jej přitáhl do polibku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama