Úvodní informace

8. října 2016 v 16:50 | Makkakonka |  Nezařazené
Ahoj, vítám vás na tomto blogu!

Budu zde vystupovat pod přezdívkou Makkakonka, která už mi v průběhu let přirostla k osobě natolik, že ji nehodlám měnit, i když dříve se v souvislostí s ní objevovala zcela jiná tématika. Jak naznačuje popisek nahoře, naleznete zde mou fanfiction tvorbu, ale i originální povídky. Ty budou sice zpravidla staršího data, psané v počátcích mé "spisovatelské" kariéry, ale doufám, že i tak vás potěší. Nově píši především ony zmiňované fanfikce, a to z většiny slash, z čehož vyplývá jedno upozornění pro vás: pokud se vám tato tématika příčí, jednoduše z těchto stránek vyjeďte, zavřete je a nevracejte se. Pravděpodobně tu nic pro vás nebude.

Fandomy, kterým se věnuji, se pravděpodobně budou časem rozšiřovat, ale prvotně to vždy bude Harry Potter a v závěsu za ním pak i skupina One Direction. Postavy ani místa ve svých FF povídkách nevlastním, vše náleží jejich právoplatným autorům. Žádný z těchto příběhů nevznikl za účelem finančního zisku.

Všechny povídky, které zde jsou zveřejňovány, přednostně publikuji na svém profilu na Wattpadu. Odkaz najdete vedle položky Oblíbené v menu nahoře nebo také o něco níže v tomto článku. Blog beru jako cestu, kterou můžu zprostředkovat své povídky i těm, kteří Wattpad neznají či na něm nemají založený účet, který by jim dovoloval povídky tam zveřejněné číst, případně komentovat a hodnotit. Časem se však může stát, že svá díla budu dříve publikovat zde.

A ve zkratce pro ty, kteří jsou líní tohle všechno číst:

Admin: Makkakonka

Blog založen: 8. 10. 2016

Téma: Fanfiction & originální povídky

Fandomy: Harry Potter, 1D

Upozornění: Na stránkách se vyskytuje hojné množství slashe! 15+

Wattpad: Makkakonka; Fanfiction.net: Makkakonka

Doufám, že se s vámi budu pravidelně shledávat u nových aktualizací. Snad se vám má literární dílka budou líbit. Určitě se nebudu zlobit, když mi pod nimi zanecháte nějaký ten názor v podobě komentáře či pouhé ohodnocení hvězdičkami. Za kritiku se na vás zlobit nebudu, ovšem prosím vás o slušné vyjadřování! Komentáře obsahující nadměrné množství vulgarismů budu mazat, aby nepohoršovaly ostatní čtenáře. Děkuji za pochopení!

Makkakonka
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama