Vánoční cukroví

21. října 2016 v 17:20 | Makkakonka |  Drarry drabbles

Fandom: Harry Potter | Pár: Drarry | Žánr: slash | Upozornění: 12+ | Autor: Makkakonka


***

Harry se celý utahaný vracel domů z práce. Ani o Vánocích mu nedali pokoj. Už se těšil domů, až si se svým manželem v klidu navečeří a půjdou spát. Ale ani tomu mu nebylo dáno. Sotva doma otevřel vchodové dveře, ovanul ho nepříjemný puch spáleného těsta. Harry se s povzdechem vydal do kuchyně. Sotva vkročil do místnosti, uviděl jen šedý kouř. Mírně se rozkašlal. Draco mezitím stál u trouby a mohutně máchal utěrkou na všechny strany. Harry se vydal pootevírat kuchyňská okna. Potom vytáhl z kapsy hůlku a zamumlal pár potřebných zaklínadel. Draco mezitím vytáhl černý plech z trouby a postavil ho na kamna.

"Můžeš mi říct, co jsi tu vyváděl?" Zeptal se Harry rozhořčeně, když se jim společnými silami podařilo kuchyň uvést do přijatelného stavu pro přežití.

"Jen jsem ti chtěl udělat radost," odsekl Draco dotčeně.

"No, tak to se ti fakt povedlo," pravil ironicky Harry a podíval se zčernalé kousky těsta, které původně měly být nejspíše vánočním cukrovím. Zády se opřel o kuchyňskou linku a založil ruce na prsou. "Tohle můžeš tak akorát vyhodit!"

"Já vím," pípl Draco se sklopeným zrakem. "Promiň," dodal. "Ale stejně za všechno může ten mudlovskej vynález! Já říkal, že je to kravina."

"Draco!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama