Mission: Tomlinson - 10. kapitola

27. listopadu 2016 v 18:24 | Makkakonka |  Mission: Tomlinson

Mission: Tomlinson

Fandom: 1D | Pár: Larry Stylinson | Žánr: slash | Upozornění: 15+ | Autor: Makkakonka


***

V ten moment to přišlo. Drobné prsty se jej počaly dotýkat na jeho přirození, sic zpočátku přes látku boxerek. Následně si však probily cestu na svaté území, až se nakonec obmotaly okolo pevného údu, který se konečně dočkal vysvobození a tyčil se nyní do výšky jako kopí.

Harry zavrčel a sám si stáhnul své kalhoty i s boxerkami až ke kotníkům, kde je několika krátkými pohyby noh skopnul dolů a odhodil na zem. Nevěděl, kdy přesně se zul, ale jemu i Louisovi obuv chyběla již notnou chvíli.

Ucítil na sobě upřený pohled. Brunetovy modré oči jej propalovaly, vpíjely se do jeho těla, přičemž malá ruka svírala vztyčený úd ve své pěsti. A když od něj Louis konečně dokázal odtrhnout oči, začal dlaní pumpovat a palcem si hrát se špičkou. Harry za odměnu opět zajal brunetovy rty ve svých. Jazykem zlehka obkreslil spodní z nich, a pak jej hrubě skousl. Louisova ústa tak opustil další sten. "Harry," zamrmlal nespokojeně do kudrnáčových rtů.

"Ano?" vydechl tiše zelenooký do jeho pokožky, zatímco svou hlavu opět přesouval na brunetovu hruď. Tentokrát však s jediným hlavním účelem. Chtěl slyšet více stenů, chtěl Louise dráždit, co nejvíce to půjde, aby si uvědomil, že všechnu slast mu nyní dopřeje jen on a nikdo jiný. Zamířil si to k jeho bradavkám. Nejprve jednu mnul mezi prsty, a potom se začal věnovat i druhé. Zlehka ji obkroužil kolem dokola svým horoucím jazykem, polaskal tyčící se vrcholek, který následně skousl mezi zuby. To stejné místo pak ústy jemně sál, škádlil rty a opět zapojoval i zuby a jazyk.

Brunetovo tělo pod ním se svíjelo v rozkoši, která jej zaplavovala. Prsty jedné ruky zamotal do Haroldových dlouhých vlasů a tahal za ně, jak se snažil aspoň trochu dirigovat práci, kterou na něm odváděl zelenooký. Ten, když seznal, že jedna ze sester už si užila dosti péče, přesídlil svá ústa na tu druhou.

Pocítil lítost, když Louisova ruka pod náporem slasti zmizela z jeho přirození, ale jelikož přesídlila do jeho záda, do kterých začala zarývat své nehty, bylo mu to vlastně jedno. Sice to může znít divně, ale Harry miloval, když mu někdo dával najevo, že dělá věci dobře, právě tímto způsobem. Nikdy si nestěžoval na červené rýhy a škrábance, které po nehtech zůstávaly. Pro něj byly symbol toho, že si vedl perfektně v posteli a dokázal uspokojit svého partnera. Pokud by v Louisově případě selhal, vyčítal by si to. Tím si byl jistý.

"Nejsi z těch, co by to hodně prodlužovali, že ne?" zašeptal Louis ztěžka blízko Harryho ucha, které ovanul svým horkým dechem. Touha jej již dávno pohltila do svých sítí a zahalila mu mysl. Nyní už mu bylo jedno, že naposledy s někým spal před několika měsíci.

Kudrnatý se krátce ušklíbnul. "Copak, nemáš rád předehru?" zachechtal se a zlehka bruneta kousl do hrudi, načež postižené místo polaskal jazykem.

"Obvykle jo, ale teď ji nechci," rozhodl se modrooký a sám se vydal k rozepínání svých kalhot. Jeho ruce však bylyzastaveny velkými dlaněmi a odsunuty stranou. "Já sám," kousl ho Harry do ušního lalůčku, "nedočkavče."

"Kdybys nebyl tak dokonalý, možná bych dokázal čekat o něco déle. Teď tě ale chci v sobě, rozumíš? Nejlépe hned," trhaně mezi hlubokými nádechy a výdechy ze sebe dostal Louis. Následně slastně zamručel, když se Harryho dlaně ocitly na jeho obnaženém pozadí, ze kterého zelenooký naráz stáhl jak kalhoty, tak spodní prádlo.

"Nevím, kdo je tu dokonalý," tiše se zasmál Harry. Očima pečlivě studoval nádherné tělo pod sebou, avšak neudržel se a musel jej začít zkoumat i jiným způsobem. Své ruce rozeběhl po téměř až ženských křivkách pod sebou, zrak fixovaný na světlou pokožku, bříšky prstů obkreslujíc každý milimetr kůže. S jistotou mohl říct, že tak krásné tělo pod sebou ještě neměl. Ovšem všude se najde něco nepatřičného.

"Od čeho je?" opatrně se dotkl vybledlé jizvy na vnitřní straně stehna. Zhruba čtyřcentimetrový tenký pramen porušené kůže vyčaroval Harrymu drobnou vrásku na čele.

"Pravdu?" vydechl Louis a upřel na něj svůj modrý pohled. Kudrnatý jen pohodil hlavou v souhlasu stále fascinován připomínkou dávného zranění.

"Od nože," s vážností pronesl brunet sklápěje svůj pohled.

Harry sebou trhl. "Cože?"

"Nevyplácí se stát blízko těch, co to s noži neumí," ušklíbl se Louis a natáhl se nahoru pro vláčný polibek. "Ty jich máš ale víc než já," přenesl téma na Harryho osobu. "Všiml jsem si jich. Dozvím se někdy, odkud pocházejí?" s laškovným podtónem mluvil o vážném tématu, avšak přitom pomalu rozpohyboval svou pánev a nechával jejich penisy, aby se o sebe navzájem zlehka třely. Ploskou nohy dráždivě přejížděl po Harryho noze od lýtka až nahoru ke stehnu.

"Někdy možná ano, dnes to ale nebude," odbyl ho kudrnatý a pod náporem zvířeckosti, která se v něm s každým Louisovým pohybem stále více a více zvedala, pevně chytl bruneta za stehna a odtáhl mu je od sebe do stran, co nejvíce to šlo. "Chci se ti dívat do očí, až budeš křičet mé jméno," zavrněl do jeho pokožky na krku. Rukou poslepu nahmatal noční stolek a v jedné z jeho přihrádek i hledané věci - balíček s kondomem a tubu s lubrikantem, ze které si na prsty vytlačit trochu chladivého gelu. Pohodil obě věci na matraci kousek od Louisovy hrudi a bez dalších prodlev zamířil svými prsty k brunetově vstupu do těla.

Louis se nad Harryho připraveností pobaveně ušklíbnul, avšak následně se musel prohnout, když ucítil první dotyk na svém svěrači. "Nějakej vybavenej, ne?" poznamenal trochu dotčeně skrze zuby, jak se snažil překonat nepříjemný pocit z prvního zasunutého prstu. "Kolik jich tu bylo přede mnou?"

"Tady? Jsi první," uvedl věci na pravou míru kudrnatý, zatímco svůj ukazováček rozpohyboval uvnitř brunetova těla. "Nevěříš?" zasmál se do jeho rtů.

"Zní to krajně nepravděpodobně. Stačí se na tebe podívat. Musí tě chtít každej," soukal ze sebe Louis mezi jednotlivými nádechy a snažil sám sebe dostatečně uvolnit.

Harry opatrně přidal další prst. "To budu brát jako kompliment." Svou druhou ruku měl položenou na brunetově stehně, které laskal krouživými pohyby ruky.

"Měl bys," ušklíbl se Louis a skousl si spodní ret oddávaje se Harryho šikovným prstům.

***

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama