Mission: Tomlinson - 11. kapitola

27. listopadu 2016 v 18:38 | Makkakonka |  Mission: Tomlinson

Mission: Tomlinson

Fandom: 1D | Pár: Larry Stylinson | Žánr: slash | Upozornění: 15+ | Autor: Makkakonka


***

"Hazz…" zakňučel Louis, zatímco v rukách pevně svíral dlouhé kudrnaté vlasy. Muž, kterému patřily, právě naposledy políbil brunetovo stehno a zanechal na něm pravděpodobně další milostné znaménko do sbírky. Vytáhl své štíhlé dlouhé prsty z Louisových útrob a odhodlaně se zadíval do modrých očí pod sebou. Pohledem se ptal na svolení. Ačkoliv byl, jaký byl, mohl by s klidným svědomím říct, že si nikdy nikoho nepřivlastnil proti jeho vůli. V touze po svém vlastním uspokojení nebyl až takové zvíře, aby nová území plenil a dobíjel bez zeptání.

Brunet na něj vražedně pohlédl a kudrnatý se ušklíbl. Tohle měl za odměnu. "Tak už dělej," poručil si menší z nich a snažil se udržet vážný tvrdý výraz, když hleděl do Harryho tváře. V duchu přísahal, že jestli to tenhle chlap ještě bude prodlužovat, zabije ho. Zabije ho bez ohledu na to, že oddalování orgasmu a pravé podstaty sexu není zákonem trestaný prohřešek. Pro něj to nyní bylo to nejhorší, co jej mohlo potkat.

Díval se do tváře člověku, který se mu nevědomky odhaloval stále víc a víc, než měl sám v plánu. Četl v ní potěšení z toho, že se sám začal durdit a nedočkavě dožadovat zasunutí. On z toho fakt měl radost, parchant jeden! Zatímco Louis sám se překonával, aby po něm něco neštěknul, on si to užíval. "Harolde…" zavrčel nepříjemně nadržený brunet.

"Copak bys rád?" mazlivým podtónem si Harry na jazyku hrál každým slovem. Moc dobře věděl, co po něm Louis chce, ale chtěl si to užít. Ze svých předchozích zkušeností věděl, že oddalování jen zvětší prožitek, umocní orgasmus, když se jej nakonec dosáhne. Chtěl tohohle nádherného a rozkošného bruneta poslat do těch nejvyšších výšin. Rukama mu jemně přejížděl po bocích a svým pohledem jej dováděl k šílenství.

Ale Louis jej prokoukl a jeho mysl lačnící jen po tom mít Harryho konečně uvnitř sebe ho donutila říct následující slova: "Dělej, Harolde. Prosím… dělej, chci tě konečně v sobě." Poslední část syčel skrz zuby, když uvnitř bojoval s tím Harryho zabít na místě za to oddalování, nebo vydržet ještě chvíli a pak se konečně dočkat. Neskonalá radost ho zaplavila, když se kudrnatý rozhodl jeho utrpení ukončit.

"Když tak hezky prosíš," vydechl mu do ucha. Horký závan mu dopadl na citlivé místo. Harry si navlékl ochranu. Přivlastnil si jeho rty, usídlil se do pohodlné pozice mezi jeho nohami. Na okamžik si užíval jen ty smyslné úzké polštářky, pak však nečekaně přirazil a najednou zajel dovnitř brunetova těla. Cítil, jak se tělo pod ním napnulo jako luk. Jejich rty se najednou nedotýkaly, jak Louis uhnul pryč a sám si spodní ret bolestivě skousl, aby odvedl pozornost od nepříjemného pocitu dole. Čelem však tlačit oproti tomu Harryho, nos měl natlačený jeho, jak se jejich obličeje dotýkaly.

Prsty jeho milence jej konejšily hlazením boků a stehen, nečekaný polibek na krku následovaný dalšími jej nutil pomalu zapomínat na bolest a užívat si to. "V pořádku?" zašeptal mu kudrnatý blízko obličeje, když opět zvedl hlavu a pohlédl do jeho obličeje.

"Jo," potvrdil přiškrceně Louis. Zvykal si. A začínal chtít víc. "Jo…" vydechl a pustil svůj spodní ret ze sevření svých zubů. Odhodlaně pohlédl Harrymu do očí. Ten nepatrně kývl v souhlasu a poprvé se pohnul. Brunetovy čelisti se sevřely, avšak jeho ústa neopustil ani jeden jediný zvuk. Jen ztěžka vydechl a pevně se díval do zelených duhovek nad sebou.

Jeden příraz se postupně měnil ve víc. Harry v něm stále zrychloval a Louis sám si to stále více a více užíval. Tvář obsadila slastná grimasa, tělo zachvátil dokonalý pocit. Ruce nesmyslně klouzaly po Harryho tělo, přejížděly přes záda, paže zapřené po stranách Louisova těla. Pánev vykonávala protipohyby, které dopřávaly nové příděly slasti, prsty na nohou se kroutily. Ústa byla pootevřená a vycházely z nich patřičné vzdechy a občasně i kudrnáčovo jméno. Nohy se samovolně zahákly o Harryho tělo a dovolily tak, aby muž pronikal hlouběji do Louisova těla. Správný úhel přírazů zajistil, že Harryho mužství pravidelně naráželo do brunetovy prostaty od té chvíle, kdy ji poprvé našlo, a nutilo je oba křičet slastí.

Bylo to dokonalé. Harry pro tento večer už dávno zapomněl, že je Louis jeho obětí, kterou má do několika dnů zabít. Užíval si sex s Louisem plnými doušky. Bral si to perfektní tělo a s radostí mu dopřával potěšení, které neodepíral ani sám sobě. "Lou," vzdychal brunetovo jméno, když zběsile přirážel. Záda a čelo si nechával smáčet svým vlastním potem. Tělo začínalo pociťovat první předzvěsti blížícího se orgasmu. Vědomí, že ani modrooký pod ním na tom není jinak, jej přivádělo ještě blíže.

Jednu svou ruku přesunul do jeho klína a pevně uchopil vztyčený tvrdý penis svého milence. Palcem několikrát pohladil špičku, pak dlaní zapumpoval a pěstí klouzal po celé délce nahoru a dolů v pevném sevření. Jeho druhá paže začínala trpět pod námahou. Zapíral se o ni celou svou vahou, zatímco pánví se vlnil ve zvoleném tempu dovnitř a ven z Louisova těla. Brunet pro něj byl naprosto dokonalý. Ano, v souvislosti s ním se prostě nehodilo jiné slovo.

Cítil, jak v Louisově penisu škube. Byl blízko. Oba byli. Harryho ovládla zvířeckost. Ještě zrychlil. S myšlenkou, že musí Louisovi vyšukat duši z těla, rychle přirážel hluboko do jeho otvoru. Nic jiného neexistovalo. Jen touha a chtíč. Byl jako smyslů zbavený. A pak to přišlo.

S hlasitým výkřikem dosáhl uvolnění. Jen matně si uvědomoval, jak pod ním Louis nesouhlasně zakňučel. Chtěl jít s ním, avšak jemu bylo vyvrcholení stále ještě odepřeno. Harryho penis začal do kondomu vstřikovat dávky bílého spermatu. Harry sám hluboce vydechoval díky návalu extáze. V koutku duše však stále myslel na Louise. Ještě vroucněji zpracovával svou rukou jeho mužství, pánví stále tančil odvěký tanec lidstva. Z posledních sil se zmohl na jeden prudký, tvrdý, hluboký a nekompromisní příraz, při čemž svou pěst na Louisově penisu o něco více sevřel.

A povedlo se. Brunetovo tělo zachvátil orgasmus. Uvnitř explodovalo. Harry se na něj vyčerpaně svalil. Vůbec ho nezajímalo, že si v podstatě lehl přímo do čerstvé dávky spermatu, která nyní spočívala na Louisově břiše. Sám od ní byl už taky špinavý, proč by to měl tedy řešit?

Oči se mu začínaly klížit k sobě a oční víčka postupně těžkla. Louis měl svou hlavu zabořenou v ohbí jeho krku, nohami jej objímal kolem pánve, rukami kolem krku. Tiskl si jej k sobě, zatímco se vydýchával z prožité rozkoše.

Harry se odvalil pryč z jeho těla. Svalil se na postel a napůl ve spánku si bruneta přitáhl na svou hruď do objetí. Slyšel, jak Louis něco ospale zamumlal, ale nerozuměl jeho slovům. Již se zavřenýma očima poslepu nahmatal motelovou peřinu a přehodil je přes jejich nahá těla. Zabořil nos do oříškových vlasů a nechal se unášet sladkým spánkem stejně tak, jako jeho společník.

***

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama