Mission: Tomlinson - 13. kapitola

27. listopadu 2016 v 18:40 | Makkakonka |  Mission: Tomlinson

Mission: Tomlinson

Fandom: 1D | Pár: Larry Stylinson | Žánr: slash | Upozornění: 15+ | Autor: Makkakonka


***

Jakmile Louis dokončil svou sprchu na Harryho pokoji, rozhodl se k odchodu. Po několika polibcích, které mu Harry na rozloučenou ještě věnoval, nasedl brunet do svého auta a vyrazil směr domov. Cestou přemýšlel. Přemítal o tom, zdali udělal dobře. Bylo moudré nechat se od Harryho přetáhnout? Líbilo se mu to, včerejší noc si velmi užil, Harry byl skvělý milenec, ale… mělo se to stát? Nebyl u toho příliš… neopatrný?

Když dorazil domů, čekalo jej milé uvítání. "Tak co, jak sis to užil?" zašklebil se na Louise Niall, sotva brunet vkročil do kuchyně. Liam stál kousek od blonďáka a opíral se zády o kuchyňskou linku s pobaveným výrazem na tváři. Louis protočil oči nad Niallovým dotazem, avšak neodpověděl. Byl z té oné události stále ještě nesvůj. Cítil se rozpolceně.

"No co," ohradil se blonďák, když zaregistroval brunetův prohřešek. "Večer jsi zmiznul za ním a celou noc ses nevrátil, myslíš, že nevíme, co jste dělali?" vědoucně prohlásil a rukou naznačil výmluvné gesto, kterým svou myšlenku ještě více podtrhl.

"Byl aspoň dobrej?" zasmál se Liam a upil ze své sklenice plné vody, pro kterou se natáhl. Stejně jako Niall i on si byl jist tím, že ví, co Louise přimělo zůstat celou noc pryč a nevrátit se včera domů. Co jiného by vlastně s Harrym tak dlouho dělal?

Louis se drobně ušklíbnul a zakroutil hlavou nad absurdností svých přátel. "Jo," vydechl s potlačovaným smíchem. "Jo, jo byl." Učinil pár kroků blíže do středu místnosti, kde nakonec stanul s rukama založenýma na prsou. Pak si však smutně povzdechl a svůj postoj uvolnil.

"Ale?" vyhrkl blonďák a zkoumavě si Louise přeměřil. "Cítím v tom nějaké ale."

Brunet krátce pohodil rukama. "Jen…" zarazil se. Chce se mu o tom vůbec mluvit?

"Jen co?" zopakoval po něm Liam a lehce naklonil hlavu na stranu. Rád by slyšel pravdu, navíc věřil tom, že když jim ji Louis poví, uleví se mu.

"Je hloupější než jsem si myslel," povzdychl si brunet a pohodil klíče, které doposud držel v ruce, na jídelní stůl po své pravici.

"Jak to myslíš?" nakrčil Liam nechápavě čelo a krátce se střetnul pohledem se svým partnerem.

"Dovolil to sám sobě, chápeš to?" lehce se podráždil Louis. Svižným krokem se rozešel ke skříňce, odkud si vydělal skleničku.

"Jako to, že se s tebou vyspal?" vyhoupl se Niall na kuchyňskou linku hned vedle Liama, aby Louisovi nezavazel u vodovodního kohoutku, odkud si brunet právě natáčel vodu.

"Jo! Jako to, že se se mnou vyspal."

"Co je na tom špatného?" zeptal se blonďák a stejně jako Liam stáhl tvář do nechápavé grimasy. Nadzdvihl jedno obočí a koukl na Louise pobízeje ho k vysvětlování.

"Třeba si prostě chtěl užít," pokrčil rameny Liam.

"Ne, neměl by, když…" výmluvně rozhodil Louis rukama.

Liam se zatvářil nesouhlasně. "Spíš ty jsi neměl. Víš, jak jsi riskoval?"

"Neudělal by to. Tím jsem si jist," zakroutil brunet hlavou.

"Neznáš ho."

"A on snad zná mě?" trochu na něho vyjel Louis. "Nemá nejmenší tušení!" Ztěžka vydechl. Napil se vody ze své sklenice. "Pravděpodobně ho znám líp než on mě," konstatoval nakonec o poznání klidněji.

"Přesto si nemůžeš být jistý tím, že ti neublíží!" odporoval mu Niall.

"Nedokáže to. Je slabý."

"Získal sis ho," prohodil Liam. Nebyla to ani otázka, ani oznámení. Šlo o něco mezi.

"Jo…" plácl Louis to první, co mu přišlo na mysl. "Asi…" začal zviklávat svá slova. "Já nevím!" trochu vykřikl nakonec, zaklonil hlavu a zhluboka se nadechl.

"Díky téhle odpovědi víme, že si získal i on tebe," zasmál se tomu Niall.

Liam se uchechtl a pohodil hlavou. "Tohle bude ještě zajímavý."

"Hlavně, že se dobře bavíte," sarkasticky prohodil Louis.

"Neměli bychom?"

"Pracuje pro Malika! Na tom není nic zábavného," vyprskl brunet naštvaně, a donutil tak oba další muže v místnosti se odmlčet.

"Ví o tobě?" ozval se po několika sekundách ticha Liam. Tentokrát již zcela vážně.

"Ne," vydechl Louis.

Niall se zarazil. "Kdy mu to hodláš říct?"

Brunet se mu hluboce zadíval do očí, než odpověděl: "Nehodlám."

***

Harry se zmoženě opíral o čelo staré postele a nepřítomně koukal před sebe. Nevěděl, co dělat sám se sebou. Včera si užil jeden z nejlepších sexů v jeho životě, a to na něm vlastně nebylo nic speciálního, pokud by nepočítal Louise samotného. Jenže… cítil se tím zviklaný. Jako by nyní nebyl schopen pracovat. Na jeho vztahu k Louisovi by se nic nemělo změnit, ovšem asi se stalo. Nedokázal si zanechat patřičný odstup. A kvůli tomu pro něj bude plnění úkolu mnohem těžší.

Zamračil se. Už Louisovi nesmí dovolit, aby se mu dostal ještě více pod kůži! Uspíší své konání. Splní zadání dřív. Hádal, že stejně už má první část úkolu za sebou, hotovou. Možná trochu nečekaným způsobem, ale udělal to. Sblížil se s ním, vyspal se s ním. Teď jej jen vylákat na příhodné místo, kde se ho bude moci v klidu zbavit. Přesně tak jako si Zayn přeje.

Ještě přesně nevěděl, jaký likvidační prostředek použije, ale pravděpodobně Louise prostě jen zastřelí a bude. Na odlehlém místě, beze svědků, někde, kde bude moci nechat mrtvolu v klidu ležet a bude mít jistotu, že tam bez povšimnutí bude ležet ještě dlouho. Pak zahladí všechny stopy a sám co nejrychleji zmizí z tohohle města.

Řešení dilemat člověka unaví. Vyčerpaně se natáhl pro mobil. Nudil se a také potřeboval s někým mluvit. Bezmyšlenkovitě vytočil první číslo, které mu padlo do oka. Podvědomě si jej však vybral. Jediná osoba, které jakžtakž důvěřoval. Může-li se někomu z organizace svěřit se svou rozpolceností ohledně Louise, tak jedině jí.

"Taylor?" vydechl s úsměvem na rtech do telefonu.

Když se z druhé strany ozval známý ženský hlas, musel se sám pro sebe ušklíbnout. Nemluvil s ní již několik dní a se vší upřímností… začínala mu chybět. "No to je dost, že voláš, Stylesi! Už jsem si myslela, že jsi na mě zapomněl! Jak si to jako představuješ, takhle na mě kašlat?" na oko se rozčilovala, avšak hlas ji prozrazoval. Byla ráda, že volá.

"Zapomenout na tebe? To jde?" ušklíbl se nad poznámkou své kamarádky Harry. "Máš čas?" tón jeho hlasu najednou zvážněl. "Potřebuji vyslechnout," hlesl ztěžka a o nedlouho poté již Taylor popisoval události posledních dnů, včetně včerejšího incidentu s Louisem, a především včetně svých podivných a matoucích pocitů, které k brunetovi choval.

***

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama