Mission: Tomlinson - 17. kapitola

27. listopadu 2016 v 18:43 | Makkakonka |  Mission: Tomlinson

Mission: Tomlinson

Fandom: 1D | Pár: Larry Stylinson | Žánr: slash | Upozornění: 15+ | Autor: Makkakonka


***

Kdy přesně dovolil, aby se tohle stalo? Co jej přimělo nechat si Harryho Stylese až takhle zakořenit v sobě samém? Nyní už nepochyboval o tom, že vyspat se s ním byla chyba. Přijmout jeho pozvání na večeři byla chyba! Ale tehdy moc nemyslel. Jeho srdce bylo příliš potěšeno tím, že o něj někdo zase projevil aspoň nějaký zájem. Už předtím si všimnul Harryho pohledů na svůj zadek. A nemohl popřít, že mu lichotily.

Jak jen to bylo dlouho, co měl někoho naposledy? Byť jen na jednu jedinou noc? Procitnutí bylo hořké, když si uvědomil, že Harry byl z nich vlastně vůbec první, kdo ho neošukal přímo na záchodech v baru, ale vzal ho do postele a ještě mu prokázal tu laskavost, že jej okamžitě po samotném aktu nevyhodil ven ze dveří. Dovolil mu, aby se vyspal po jeho boku a aby se ráno probudil vedle něj. "Až příliš laskavé, chtěl-li si Harry jen užít," napadlo Louise.

Byla to chyba! Jedna obrovská chyba! Všechno! Neměl se Harrymu poddat. Neměl dovolit, aby si jej vzal, aby spojili svá těla dohromady. Ne, on o to především neměl prosit! Jak jen se tohle mohlo stát? Louis cítil vztek. Zamotal se do svých vlastních sítí. Chtěl se o Harrym také něco dozvědět, aby věděl, s kým má tu čest, ovšem nějak se mu to vymklo u rukou.

Nebo by měl ze všeho vinit samotného Stylese? Zapůsobil na něj. Jeho vzhled, jeho tělo. Za svůj život musel do postele dostat velké množství chlapů, ne-li i žen. Desítky? Stovky? Louis na Harrym viděl, že byl požitkář. Vůbec by se tomu nedivil. A on se svou zaslepeností stal jen další čárkou, kterou si může Harry připočíst do svého seznamu.

Vztek se v muži měnil na čiré zoufalství. Nesnášel všechny ty zmatené pocity, které nyní okupovaly jeho srdce. Měl by Harryho nenávidět, už teď předem. Má jej zabít! Patří k Zaynovi! Ovšem Louis to nedokázal. Třeba prostě jen Harry plní rozkazy. To, že pracuje pro Zayna, nemusí hned znamenat, že je i stejný člověk jako on. Pokud by to měl někdo vědět, tak on sám mezi ně bude patřit určitě.

Co jen si má o Stylesovi vlastně myslet? Sladký, ale nebezpečný, krásný, ale uvnitř klidně zkažený, prohnilý. Bude někdy znát pravdu? Tato otázka byla tou poslední, která Louisovi zůstala v hlavě. Na nic jiného už myslet nedokázal. Nevěděl, jak dlouho tam jen tak leží, oči nepřítomně upřené do temnoty, když mu tiše zapípal mobil položený vedle hlavy na nočním stolku. Jednou, krátce. Přišla mu SMSka. Natáhl ruku po přístroji a podíval se na odesilatele zprávy.

Harry. Jediný Harry, na kterého měl číslo, byl právě ten, o němž celou dobu přemýšlel. A teď mu zrovna on poslal zprávu. Pokud náhody existují, tak tahle nebyla zrovna příhodná. Nakonec ze zvědavosti zprávu otevřel a začetl se do ní. I když… ono vlastně moc nebylo do čeho se začíst. Příchozí zpráva byla krátká výstižná a Louisovi dávala dokonce na výběr. Může se rozhodnout, jestli se do noční konverzace s Harrym pustí, či ne.

Spíš? Louis se na posteli posunul více nahoru tak, že nakonec napůl seděl, napůl ležel zády opřený o načechraný polštář. Jedno krátké slovo s otazníkem a on si jej tu četl několikrát po sobě, jak si snažil vybrat mezi dvěma možnostmi. Odložit mobil zpět na stůl, otočit se a znovu se pokusit o spánek, nebo odpovědět a strávit další minuty noci rozhovorem se svým potenciálním nepřítelem.

Ne. Stejně stručná zpráva jako ta předchozí, tentokrát však s funkcí odpovědi.

To je dobře. J Víš, přemýšlel jsem…

Přemýšlel? Je až podivuhodné, že já právě dělal to samé. O čem?

O nás, Louisi. O tom, co se stalo minulou noc.

Brunet se vnitřně zarazil. Že by nebyl jediný? Tolik náhod najednou?

A k čemu jsi dospěl?

K tomu, že jsem za to velmi rád. ;)

Než Louis stačil vymyslet vhodnou odpověď, přišla mu další zpráva.

Máš zítra čas? Rád bych tě opět viděl.

Patrně to byla právě ta druhá věta, která přinutila Louise, aby si skousl spodní ret jako nějaká zamilovaná puberťačka. Ale se vší úctou k pravdě, jak dlouho od nikoho tato slova neslyšel?

Ano. Odeslal svou pravdivou odpověď. Do čeho se to tu sakra zase pouští? Trochu zalitoval toho, že nakonec odsouhlasil Niallovi jeho změnu plánu na zítřejší odpoledne. Tak by totiž mohl napsat zápornou odpověď a nemusel odolávat té směšné směsici pocitů, které se v něm nyní hromadily. Opravdu za to všechno může jen jeden zpropadenej chlap?

Kdyby se žádná změna neudála, šel by s Niallem do kina, ale vzhledem k tomu, že se Liamovi přesunula směna, a on tak bude mít volné odpoledne, zaujme jeho místo on. Přeci jen… bude lepší, když na romantickou slaďárnu půjde Niall se svým přítelem, a ne se svým kamarádem. A Louis se prostě podívá na ten film o pár dní později, sám s notebookem v posteli. Tedy, ne úplně sám. Alex se bude moct dívat taky.

Kam půjdeme? J Má to Louis brát jako další rande? Rande, které opět skončí sexem? To první pro něj bylo trochu zklamání, když vezme v úvahu, že na něm musel poslouchat spoustu lží. Ale zase, co tak mohl čekat? Že mu Harry nadiktuje vše, co by rád věděl, bez mrknutí oka? Jedinou útěchou mu bylo, že mezi všemi těmi lži, se nacházely i kousíčky pravdy. Každý člověk, když lže, vychází aspoň z něčeho pravdivého. Jinak by své lži snadno zapomněl.

A pak samozřejmě nemůže jejich minulé schůzce upřít jednu pozitivní věc. Skončila velmi příjemným sexem. Co na tom, že si za něj Louis nadával. Líbilo se mu to a klidně by si dal říct znova. Nesnášel svou rozpolcenost. Proč s ním Harry takto mává? Proč na něj má takový vliv? Může jen doufat, že to není Stylesova největší zbraň, díky které poslal Zayn do útoku právě jeho.

Už můžeš chodit?

Odpověď, která přišla, Louisovi svým způsobem zalichotila. Díky tobě ano. ;3

Procházka po okolí? Hádám, že jsi toho ještě moc neviděl. ;)

Platí. ;) Schůzka ve tři v parku na našem místě? ;)

Louis se zasmál nad Harryho slovy.

Budu tam. J

***

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 - monika - - monika - | Web | 27. listopadu 2016 v 20:22 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama