Mission: Tomlinson - 2. kapitola

12. listopadu 2016 v 19:06 | Makkakonka |  Mission: Tomlinson

Mission: Tomlinson

Fandom: 1D | Pár: Larry Stylinson | Žánr: slash | Upozornění: 15+ | Autor: Makkakonka


***

Asi o hodinu později kudrnáč zaparkoval svého Rovera před menším domem. Došel ke vchodovým dveřím a z kapsy vylovil klíč. Když jej však strčil do dírky s tím, že si odemkne, zjistil, že už dávno odemčeno je. Hodil si tedy klíč do druhé ruky, ve které držel i složku, kterou dostal od Zayna, a vzal za kliku.

"Hej!" zavolal do domu a jeho hlas prořízl podivné ticho, které tu panovalo. "Kterej z vás tady zase trčí? To nemáte svý vlastní baráky?" křičel, zatímco si v předsíni skopával boty. Pak se vydal do kuchyně, kde otevřel ledničku a vytáhl z ní plechovku s pivem. Složku hodil na barový pult, který předěloval kuchyňský kout a obývací prostor se sedačkou a televizí.

S lupnutím plechovku otevřel a zhluboka se napil. Postavil ji vedle složky a s povzdechem se vydal na průzkum domu. Nesnášel své kolegy a rádoby přátele, protože mu všichni do jednoho připadali náramně vlezlí. Bylo téměř pravidlem, že kdykoliv se vrátil domů, našel zde někoho z nich rozvaleného na svém gauči před svou televizí a s plechovkou svého piva v ruce. A když už ne v obýváku před televizí, tak mnohdy rozvaleného ve své vlastní posteli. Všichni si z jeho domu dělali přechodné bydliště či hotel.

Když kráčel po schodech do druhého patra, málem se natáhl kvůli páru dámských lodiček, které se tam válely, každá na jiném schodu.

"Která kurva!" hlasitě zaklel, když našel ztracenou rovnováhu. V tu chvíli se dokořán otevřely dveře od jeho ložnice a v nich stanula vysoká blondýnka s dětským obličejem a krvavě rudými rty od rtěnky, kterou na sebe den co den patlala. Na sobě měla černou korzetovou podprsenku a černé latexové kalhoty.

"No dovol? Natolik jsem se ještě nesnížila," poznamenala naoko dotčeně a v gestu dokreslujícím její postoj ohnula ruku v lokti a skrčila k sobě prsty s rudými nehty.

"Co tu kurva zase chceš?" pustil se do ní kudrnatý. Ona byla jedna z těch, co sem chodili nejčastěji. Ale na druhou stranu byla také někým, koho zde Harry více méně toleroval. Sám nevěděl, jak se to stalo, ale tato žena si po čase získala jeho důvěru a byla někým, koho by Harry snad označil za kamaráda. Snad.

Snažil se žít nezávisle. Své původní přátele i rodinu ztratil tehdy, kdy se rozhodl přidat k Zaynovi. A v řadách svých kolegů nenašel nikoho, kdo by byl hoden jeho důvěry a přátelství. Nejblíže k tomu měl sám Zayn a pak právě ona žena, která nyní stála v jeho domě.

Sice se s ní neustále hádal a často si vjeli do vlasů jako lítá zvěř, při společné řeči ani jeden z nich nešetřil vulgarismy a urážlivými osloveními, ale někde v jádru oba věděli, že je spojuje jisté pouto přátelství.

Když byl Harry v organizaci nováčkem, měla blondýnka tendence snažit se jen o jediné, a to vlézt mu do kalhot. Později však pochopila jeho nezájem a v koutku duše si byla jistá tím, že zná důvod proč. Jakmile se přestala kudrnatému nabízet, na jejich vztahu se něco změnilo a možná právě to byl onen okamžik, kdy se z nich začali stávat přátelé.

Žena Harryho otázku přešla bez povšimnutí. Jediné, co změnila, byl výraz její tváře a její postoj. Ruce si totiž dala v pas a naštvaně našpulila rty.

"Ty seš zase příjemnej," poznamenala. "Hoď mi ty boty," poručila si potom.

"Nejsem tvůj sluha," odbyl ji kudrnatý. "Dojdi si pro ně," řekl pak přeslazeným hlasem a vydal se po schodech nazpátek dolů, aby si dopil své pivo.

Když došel do kuchyně, opřel se o pult a znovu otevřel složku s informacemi a fotografiemi.

"Á, Harold zase dostal úkol," zasmála se o obutá do svých černých lodiček s několikacentimetrovým podpatkem a došla až k zelenookému muži. "Kdopak je to tentokrát?" zeptala se po cestě.

Harry jí neodpověděl. Raději oddělal Louisovu fotografii na stranu a začetl se do přiložených papírů.

"No ne…" vydechla mu blondýnka na krk, když nakoukla přes jeho rameno a pohledem zakotvila na oné fotografii. "Ten je roztomilej," zahihňala se. "Bude ho škoda," poznamenala potom trochu smutně a lítostivě ohrnula ret, načež pohodila hlavou. Pak si to namířila přímo k ledničce, kterou jedním tahem rozevřela dokořán.

"Kurva Harolde, víš vůbec, co to znamená zajít do obchodu?" zabrblala, když v ledničce nenašla nic jiného než pár plechovek piva a pár kousků potravin. Potom se znechuceně zatvářila a natáhla se pro jeden ze dvou posledních jogurtů, které osamoceně stály na druhé poličce.

"No fuj, vždyť je to prošlý! To jako žereš?" Přešla ke koši, který jednou nohou otevřela a pak do něj jogurt z výšky pustila. S tichým plácnutím dopadl na ostatní odpadky a část obsahu vystříkla z kelímku, který se nárazem protrhl.

"Doufám, že to teď vyneseš," řekl s ledovým klidem Harry. "Nepotřebuji, aby mi tu smrděl kazící se jogurt."

Blondýnka se na něm vražedně podívala, avšak sehnula se a vytáhla z koše černý sáček, který zavázala a nakonec vzala mezi ukazováček a palec jako to nejodpornější smetí. Rozešla se s ním ven do popelnice.

"Ne, že mi mezitím zamkneš, ty kreténe," poznamenala, když procházela kolem kudrnáče. "I když… pinetku sebou mám pořád," rozverně na něj mrkla.

"To by mě ani nenapadlo," odpověděl jí ironicky Harry.

Blondýnka nad tím nakrčila nos a modelkovskou chůzí odešla ven.

Když se o několik desítek vteřin vrátila zpátky, držela v ruce zapálenou cigaretu.

"To jsi kurva nemohla zůstat venku?" naštvaně spustil kudrnatý.

"Ne," nezájmem pokrčila žena rameny.

"Tady se ale nehulí," probodl ji rozčíleným pohledem.

"Ale prosím tě," povýšeně pohodila blondýnka rameny.

"Kurva, Taylor, neser mě," procedil skrz zuby Harry. "Otevři si aspoň okno," poručil jí potom nesmlouvavě.

"No jo, cimprlíno," rýpla si, než se doopravdy vydala k oknu. Rozevřela jej dokořán a sama si sedla do mezery mezi okenicemi. Jednu nohu strčila do okna a zapřela ji o zeď ve výklenku, druhou si položila na vnitřní stranu parapetu. Po chvíli začala znuděně klepat podpatkem o omítku.

"Nudííím se," protáhla a nešťastně zaklonila hlavu.

"To není moje věc," pokrčil rameny kudrnatý. "Nemusíš tu být, nikdo tě tu nedrží."

"Jo, to určitě. Splním ti tvé tajné přání a odejdu spát jinam. To víš, že jo, Haroldku," popotáhla z cigarety a zarputile se zašklebila.

"Neškodilo by to. Já mám práci a potřebuju vymyslet nějaký plán."

Taylor típla cigaretu o zeď a pohodila ji na parapet. Slezla z okna a zavřela jej, načež se s úlisným úsměvem vydala za Harrym. Stoupla si za něj a dlaněmi mu promnula ztuhlá ramena. "Možná by ti neuškodilo nějaké uvolnění," zašeptala mu svůdně do ucha a lehce skousla jeho lalůček. Byla to hra. Věděla, že ji odmítne, ale milovala, když mohla kudrnatého škádlit.

"Jdi do prdele, Taylor," zatřepal sebou muž a shodil tak její ruce ze svých ramen. "Víš, že s tebou spát nebudu," zavrčel potom.

Blondýnka našpulila rty a slabě se zasmála. Pak odstoupila od kudrnatého a vyhoupla svůj zadek na linku, těsně vedle odkapávače u dřezu. Chvilku tiše sledovala Harryho, jak si zamyšleně pročítá papíry a občas upřeně zkoumá fotografie.

"Copak je to tentokrát?" odvážila se svým hlasem přerušit ticho, které nastalo. "Zase máš z někoho vymámit informace a pak ho oddělat?"

"Ne," odpověděl jednoduše kudrnatý a začetl se do dalšího papíru.

"Ne…?" zopakovala po něm Taylor a její tón hlasu naznačoval, že od Harryho očekává nějakou další bližší informaci.

"Mám ho zabít. Jen tak, ne za informace. Ale nejdřív…" kudrnatý zvedl hlavu od papírů a zadíval se blondýnce do očí, "nejdřív se mu mám dostat pod kůži a zlomit ho."

***

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama