Mission: Tomlinson - 9. kapitola

27. listopadu 2016 v 18:24 | Makkakonka |  Mission: Tomlinson

Mission: Tomlinson

Fandom: 1D | Pár: Larry Stylinson | Žánr: slash | Upozornění: 15+ | Autor: Makkakonka


***

Harry sám vlastně ani pořádně nevěděl, co si od svého pozvání sliboval. Jeho prvotním cílem bylo se s Louisem sblížit v rámci své práce a plnění povinností, ale dnes, v průběhu večera, si snad vůbec poprvé začal připouštět, že by z toho mohl těžit i on sám. Už si tak nějak přiznal, že ho Louis přitahuje, a to především díky tomu jeho zvláštnímu vnitřnímu kouzlu, ale až teď doopravdy pomyslel na to, jak snadné by vlastně bylo vykonat svůj úkol, ale ještě předtím si se svou obětí řádně užít. Navíc… nebyl náhodou sex jedním ze sbližovacích prostředků?

Možná za to mohly i ty dva drinky, které si Harry dal poté, co ukojil svůj žaludek pizzou, ale od té chvíle, co vylezl ven z Louisova auta, nemyslel na nic jiného, než jaké by to bylo, kdyby se mu Louis nebránil. Ovšem nikomu by Harry nebyl schopný odpověď, jestli o tomhle přemýšlel i tehdy, když bruneta k sobě na pokoj pozval.

Pravděpodobně někde v jeho podvědomí tato myšlenka sídlila, ale uvědomil si ji až ve chvíli, kdy mu Louis pochodoval před očima nahoru po schodech, a on tak měl perfektní výhled na jeho ženské pozadí. A jakmile mu brunetův zadek začal vyvolávat drobný problém v kalhotách, hodil za hlavu všechny pochybnosti, které z případné noci s Louisem pociťoval, a byl pevně rozhodnut, co se bude dít dál.

Hned jak oba dva vešli do motelového pokoje, kde Harry dočasně pobýval, kudrnatý na nic nečekal a natiskl bruneta na staré oprýskané dveře, kterými se do místnosti vstupovalo. Byl to impulz člověka ovládaného hormony. Svými horoucími rty lapil ty Louisovy do vášnivého, přesto však svým způsobem něžného polibku. Louisova záda se bolestivě setkala s tvrdým dřevem, a on tak tiše zaskuhral do jejich propojených rtů, díky čemuž si Harry uvědomil radostnou novinu. On se nebrání! Je možné, že by podobný vývoj situace čekal?

"Harry… počkej," vydechl tiše Louis do kudrnáčových rtů. "Já… tohle jsem neplánoval," lehký úšklebek se objevil na jeho tváři. "Nebo… aspoň ne tak rychle."

"A to něčemu vadí?" zachechtal se tiše Harry jen pár milimetrů od Louisových rtů, zatímco nechal své ruce spočinout na brunetových odhalených bocích, ze kterých při líbání vyhrnul tričko. "Někdy je třeba změnit plány, Lou," věnoval mu hluboký pohled. Bez další prodlevy se opět vrhnul na modroočkovy rty, ze kterých pak plynule přešel k ušnímu lalůčku, jenž následně lehce stiskl mezi zuby a sjel svými rty a jazykem na Louisův krk.

"N-nejsem připravený…" vydechl ztěžka brunet mezi dvěma mocnými nádechy. "Neměl jsem sex, no… hodně dlouho," následovalo přiznání, díky kterému se Louis na okamžik široce usmál, jak mu to ve své podstatě přišlo směšné.

"Věřím, že ti bude stačit pár minut se mnou a budeš na to připravený po všech stránkách," zamumlal mu Harry do citlivé kůže na krku a následně ji lehce stiskl mezi zuby. Na rtech mu pohrával drobný úsměv. Slastný povzdech byl to jediné, na co se Louis vzmohl v odpověď. Harry si byl dobře vědom, že se tak stalo jen a jen díky němu, což mu zalichotilo a vybídlo ho to k větší aktivitě. Začal svýma rukama zběsile bloudit po brunetově těle, bříšky prstů zkoumal stále nová a nová dobytá území, odhaloval stále více a více světlé jemné pokožky.

S potěšením uvítal, když se začal více aktivně zapojovat i Louis. Jednou rukou si Harryho přitahoval za šíji blíže, druhou zkoumal vyšší a silnější tělo naproti sobě. Hlavu slastí zakláněl dozadu, čímž zelenookému umožňoval lepší přístup ke svému krku. Prsty obdivoval jeho vyrýsované a pevné svaly, ovšem musel si přiznat, že nic jiného vlastně ani nečekal.

Pořádně si ani neuvědomil, že je Harry začal vést k posteli, dokud neucítil pevný stisk na svém pozadí. Ten jej donutil hlasitě zasténat do kudrnáčových úst, které se znenadání ocitly přímo u jeho obličeje. Pravděpodobně to byl právě Louisův sten, co odstartovalo zuřivou válku jazyků, při níž si navzájem plenily svá ústa a nechávaly své sliny splynout v jedny.

Jakmile se Harry dotknul svýma nohama boční konstrukce postele, Louis do něj s hravým smíchem strčil a on dopadl přímo doprostřed postele. Brunet se na čtyřech tyčil nad ním a nechával si velkými dlaněmi masírovat zadek, zatímco sám zaútočil na Harryho spodní čelist a následně i na jeho krk, kde se obzvláště věnoval vzrušením vystouplé tepně. Nakonec skončil u kudrnáčovy klíční kosti, přičemž svýma rukama zabloudil pod jeho bílé tričko a začal ho rolovat nahoru. Na okamžik se odtrhnul od Harryho opálené pokožky a zahodil světlou látku neznámo kam.

Zelenookému se nelíbil fakt, že Louis má na sobě stále ještě všechno oblečení, a tak se rozhodl to napravit. Během okamžiku brunetovo tričko letělo za tím jeho a pro dnešní večer bylo definitivně zapomenuto. Když se Harrymu před očima rozprostřel výhled na Louisovu odhalenou hruď, bylo mu jasné, že dnešní noci litovat nikdy nebude. To by prostě a jednoduše nešlo. A dost možná bude usilovat o to, aby si to s ním Louis ještě párkrát zopakoval, než srdce v jeho překrásné hrudi přestane bít. To, co viděl, byl skvost. Nádherný a ve všech směrech perfektní.

"Co tak koukáš?" zasmál se jeho zastřenému pohledu brunet.

"Jsi dokonalý…" vydechl Harry v odpověď a na okamžik si přivlastnil brunetovy rty.

"Hm…" laškovně svůdným hlasem protáhl Louis, zatímco se lehce odtáhl a svůj zadek přesunul do Harryho klína. "A to jsi mě ještě neviděl celého." Provokativně se zavrtěl a hlasitě vypískl, když bylo jeho pozadí uvězněno v kudrnáčových dlaních.

"Myslím, že to nebude dlouho trvat," zasmál se Harry těsně před tím, než jedním prudkým pohybem přetočil bruneta pod sebe, jednou dlaní stále svíraje jeho pozadí, druhou se zapíraje vedle jeho hlavy. Dlouze se zadíval do jeho očí. Zase za dokonalá modrá. Tak okouzlující, pohlcující. Ztrácel se v jejích hlubinách.

Louis využil jeho zamyšlení. Natáhnul se pro horký polibek a své nenechavé ruce přesunul na pásek Harryho černých kalhot, do kterých se následně začal dobývat. Cítil, jak se kudrnatý do polibku zasmál. A pak se odtrhl. Zatímco Louis bojoval se zapínáním jeho riflí, on svým jazykem vykresloval cestičku po brunetově hrudi. Ochutnával pokožku tak často zahalovanou tričky, sál ji a zanechával na ní otisky po svých zubech. Hned si ji zamiloval. Byla tak překvapivě jemná, přesto se pod ní rýsovaly svaly. Ne přehnané, ale byly tam.

***

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama