How Is It Possible? - 13. kapitola - Prohlídka

11. prosince 2016 v 22:06 | Makkakonka |  How Is It Possible?

Fandom: Harry Potter | Pár: Drarry | Žánr: slash | Upozornění: 15+ | Autor: Makkakonka


***

Natáhl se pro toaletní papír a utřel si do něj své sperma z břicha a ruky. Potom si urychleně natáhl kalhoty se spodním prádlem a umyl si ruce pod vodou v umyvadle, nakonec se ještě utřel do ručníku a vyběhl z koupelny.

Na pohovce vedle sebe seděli Draco s Colinem a čekali na něj.

"Omlouvám se," začal Harry a nervózně si utřel ruce do kalhot.

"V pořádku, pane Pottere," řekl s potutelným úsměvem Colin.

Harry se pod jeho pohledem začal mírně červenat. Na Draca se raději ani nepodíval. Cítil se v jeho přítomnosti velice trapně, vzhledem k předešlým událostem nebylo divu. Přešel ke křeslu a posadil se do něj.

"Takže pojďme přejít k věci, jsem tu, abych vám dal instrukce na dnešní den. Jak už bylo řečeno, začínáte už dneska především proto, že by případný odklad prohledání Moranova těla mohl být na škodu, jedná-li se o vraždu na základě otravy.

Moran je nyní v místní kouzelnické nemocnici. Přemístíme se tam z té louky, kde jsme se objevili včera. Personál by nám měl být nápomocný, dostanete do rukou i jejich předběžné závěry a popis Moranova stavu po zkonstatování smrti by měl být samozřejmostí. Můžeme odejít?" zeptal se Pyne nakonec.

Draco i Harry svorně kývli hlavou. Harry sebral ze stolu svoji hůlku a strčil si ji do zadní kapsy kalhot, potom si vzal svoji pracovní tašku, do které ještě spěšně hodil složku, a klíčky od pokoje a vydal se na chodbu, kde už stáli jeho společníci.

Pyne je oba odvedl na onu louku. "Chyťte se mě, prosím," požádal je.

Draco společně s Harrym učinil, co po něm Pyne chtěl. Každý z nich chytil Colina za jedno z předloktí.

"Připraveni?" otázal se jich Colin. Poté, co oba kývli na souhlas, se s nimi přemístil přímo do prostředka nějaké oválné vstupní haly.

"Oba v pořádku?" zeptal se Pyne, jakmile zase stáli na pevné zemi.

"Ano," zamumlal Harry a Draco opět jen kývl hlavou.

Harry se rozhlédl kolem sebe. Hala byla menší, po pravé straně byl umístěný pultík, za kterým stála žena vykonávající úlohu recepční. Přímo naproti vchodu se rozprostíralo schodiště, u jehož úpatí stál na každé straně jeden výtah tolik podobný těm na britském ministerstvu kouzel.

Moc lidí tu nebylo. Jen sem tam bylo možné zahlédnout nějakého kouzelníka či čarodějku, jak postává na místě nebo nervózně poposedává na lavičce. Mezi nimi se občas mihla nějaká postava ve světle modrém kouzelnickém plášti. To byli léčitelé a ostatní personál nemocnice.

"Pojďte," rozkázal jim Colin a vedl je k ženě za pultem.

"Dobrý den, jsme z britského vyšetřovatelského týmu, máme se zde podívat na mrtvolu našeho chytače George Morana," oznámil jí Colin. Draco s Harrym jen kývli hlavou na pozdrav.

Čarodějka se na ně otočila. "Ano, jste očekáváni, pojede výtahem do třetího patra v podzemí, tam už na vás bude čekat náš expert a řekne vám vše potřebné," usmála se na ně.

"Děkujeme." Colin jí úsměv oplatil.

Všichni tři se potom odebrali k výtahům a do jednoho z nich nastoupili. Sjeli do potřebného patra. Tam na ně čekal postarší nízký mužík s hranatými brýlemi na křivém nose. "Vy jste z toho vyšetřovatelského týmu?" optal se jich, jakmile je uviděl.

"Ano, to jsme," odpověděl mu Colin.

"Jsem Peter Jankowski, mám na starosti tento případ," představil se muž. "Vy jste pan Pyne, nepletu-li se?"

"Ano, jsem." Colin si s mužem potřásl rukou. "Tohle je náš expert, pan Malfoy," pokynul potom rukou směrem k Dracovi, který si s Peterem též podal ruku, "a tohle je jeho spolupracovník, pan Potter," dokončil představování Colin. Harry následoval své kolegy a také k Peterovi natáhl pravici.

"Rád vás poznávám, nyní vás poprosím, pojďte se mnou, zavedu vás do místnosti, kde je uloženo tělo George Morana," pokynul jim Peter a rozešel se chodbou k jejich cíli. Všichni tři ho jako ovečky následovali.

"Byl jsem jedním z těch, kteří byli u Morana hned potom, co se to stalo. Když dopadl na zem, už bylo po něm. Je to jednoznačná otrava, ovšem nevíme, jaký jed byl použit a tím pádem ani nevíme, jak se k Moranovi mohl dostat.

Použití kletby či nějakého jiného druhu černé magie jsme ihned vyloučili. Těsně po pádu u něj byly zaznamenány rozšířené zornice, což by ale nebylo nic neobvyklého, já vím, ale v Moranově případě byly rozšířené až přespříliš. Také měl mírně ztuhlé svalstvo. Nejzajímavější na tom ovšem byl fakt, že měl mírně nazelenalé zuby.

Zkoušeli jsme se pídit po nějakém jedu, u kterého by byl tento vedlejší účinek uvedený, ovšem nenalezli jsme žádný jed, který by mohl způsobit okamžité úmrtí fyzicky zdravého člověka, jakým byl Moran."

Jankowski se při chůzi ohlédl dozadu na Draca, snad aby se přesvědčil, že ho Malfoy poslouchá. Pak pokračoval: "V obsahu jeho žaludku nebyla nalezena žádná stopa po požití nějakého jedu, přesto jsme o tom přesvědčeni. Opravdu ale marně tápeme po tom, jaký druh jedu by to mohl být a kde by ho Moran mohl vzít. Doufáme, že na něco přijdete vy, panové."

Peter rozrazil nějaké plechové dveře. "Tak jsme tady. K dispozici je vám vše, co v této místnosti najdete. Kdybyste měli nějaké dotazy, budu vedle v místnosti, mám tam nějakou práci. Pane Pyne, můžete jít se mnou, jestli chcete."

"Děkujeme," zahuhlal Draco, který již byl evidentně pohroužený ve svých odborných myšlenkách.

Peter jim pokynul hlavou a vytratil se dveřmi do další místnosti.

"Nechám vás tady," oznámil Colin Harrymu s Dracem a odešel za Peterem.

Harry se rozhlédl po místnosti a nakrčil nos, když mu zrak spočinul na kovovém lehátku uprostřed. Leželo na něm přikryté tělo, které sto procentně patřilo Moranovi. Draco se k němu právě pomalou chůzí vydal.

"To se v něm budeš pitvat?" zeptal se Harry Draca s obavami v hlase. Mrtvoly mu nevadily, i když mu těch lidí bylo líto, ale nerad se díval na to, jak se v nich někdo hrabe.

"Pokud to bude nutné…" Draco si nasadil rukavice a právě odkrýval látku z Moranova obličeje. Pozorně se na něj zadíval a začal studovat každý detail Moranovy tváře.

Harry se rozhlížel po místnosti a hledal nějakou stoličku, na kterou by si mohl sednout. "Budeš potřebovat moji asistenci, nebo si tu můžu sednout?" zeptal se Draca potom, co očima našel menší štokrle v rohu.

"Nemyslím si, Pottere, že bys mi byl užitečnej při prohledávání těla, takže si sedni. Nudit se však nebudeš."

Harry se na něj s povytaženým obočím podíval. "A co teda budu dělat?"

"Napíšeš tu zprávu, kterou budeme muset založit do složky," Draco odtrhl zrak od Morana a podíval se na Harryho, aby viděl jeho reakci. Když uviděl Harryho výraz, dodal: "Samozřejmě ti budu diktovat, co máš psát."

"Nechápu, proč na to nepoužiješ očarovaný brk, mám ti pomáhat, ne ti dělat sluhu," řekl nevěřícně Harry.

"To ano, ale to bys tu potom seděl a kousal si nehty, takže takhle budeš alespoň trochu užitečnej. Pokud se ti ale nechce psát, tak to samozřejmě můžeme udělat po tvém. Ostatně jako vždycky všichni všechno," začal Draco sarkasticky. "Ale všiml jsem si, že ty rád děláš věci po mudlovsku," dodal potom vítězným hlasem.

"Tak fajn, lepší než tu sedět a muset se dívat na to, jak se v něm čuchtáš," zavrčel Harry. Z tašky vzal svoji složku, vytáhl svoji obyčejnou mudlovskou propisku a začal psát to, co mu Draco diktoval.

Draco chvílemi mluvil na Harryho, chvílemi se odmlčel a zaujatě studoval Moranovo tělo, chvílemi nadával tak vybranými slovy, až se Harry podivoval, kde se je člověk jako on naučil. Chvílemi se na něm odrážela noc na hotelové pohovce, takže jen různě protahoval svůj krk a občas si neodpustil bolestné syknutí. Mezi tím vším ještě Draco stíhal popichovat Harryho různými narážkami.

Když byl Draco nucen nějakým způsobem zasáhnout do Moranova těla, Harry raději rychle odvracel zrak. Jinak se ale díval, ovšem ne na mrtvého Morana, ale na osobu, která ho zkoumala. Harry sledoval Draca při jeho práci a neustále přemýšlel nad tím, co měl znamenat jeho ranní zážitek v koupelně. Proč byl z tak vzrušený právě z Draca? Jistě, musel uznat, že Draco je velmi pohledný, ale přece by Harry nemohl chtít mít sex s Dracem. Nebo snad ano? Chtěl Draca tímhle způsobem?

Harry raději rychle zatřepal hlavou, aby z ní tyhle myšlenky vypudil. Nemůže na Malfoye takhle myslet. To přeci nejde. I když byl sám gay a Draco je gay taky, ale stále šlo o Malfoye. O toho Malfoye, co ho na škole dennodenně terorizoval a se svými gorilami ho jen ponižoval a smál se mu. Ale šlo přeci také o toho Malfoye, který ho neprozradil v Malfoy Manor a který ho nezabil v Komnatě nejvyšší potřeby. O Malfoye, který přes půl roku chodil s Oliverem Woodem a na čas si dokázal získat jeho srdce. O Malfoye, kterému on sám zachránil život. O Malfoye, který je tam kurevsky nádherný a přitažlivý. Jenže… chtěl by ho Malfoy stejným způsobem? Vždyť on přece ani neví, že je Harry gay! Ale co když…

"Pottere, posloucháš mě?" Dracův hlas vytrhl Harryho z přemýšlení.

"C-co jsi říkal?" zeptal se nejistě Harry.

***

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama