How Is It Possible? - 29. kapitola - Rande

30. prosince 2016 v 15:17 | Makkakonka |  How Is It Possible?

Fandom: Harry Potter | Pár: Drarry | Žánr: slash | Upozornění: 15+ | Autor: Makkakonka


***

"Je to tu nádherné, viď?" zašeptal blonďák do pomalu nastávající tmy a zády se více natiskl na Harryho hruď. Světlo z pouliční lampy mu mihotavě osvětlovalo tvář a on se zasněným pohledem hleděl přes zábradlí do dálky na tmavou řeku a vzdálená světla.

"Hm…" zamručel černovlasý, pevněji ve svých pažích sevřel Dracův pas a přivinul si blonďákovo tělo ještě blíže k sobě. Svoji bradu měl opřenou o Dracovo rameno a nosem lehce nasával blonďákovu vůni. Užíval si tuto chvíli, jak nevíce mohl a výhled před sebou téměř nevnímal. Svůj zrak měl upřený na Dracovu fascinovanou tvář. Po očku sledoval nadšené odlesky v šedých studánkách. A když Draco promluvil, nebyl schopen vnímat nic jiného, než pohyb dvou růžových polštářků a sladkou tóninu, která z nich vycházela.

Tato chvíle mu přišla výjimečná. Bylo mu dopřáno, aby mohl zezadu objímat blonďákovo tělo a tisknout ho k sobě. Mohl se opíjet Dracovou osobitou vůní a sledovat jeho aristokratickou tvář osvětlovanou jen slabým světlem lampy, které jí dodávalo na nadpřirozeném vzhledu. Byl fascinován nastalým okamžikem. I kdyby chtěl, nemohl by nyní přinutit svoji mysl, aby se věnovala něčemu jinému, než Dracovi v jeho náruči. Kouzlo okamžiku ho dokonale pohltilo a on se zájmem využíval všech svých smyslů jen a jen k tomu, aby si užíval blonďákovy těsné blízkosti. Nos zabořil více do Dracova ramena a konečky prstů nepřítomně hladil blonďákovy boky a bříško.

Z celého přemýšlení o Dracově dokonalosti jej vytrhl blonďákův pohyb v jeho náruči. Lehce zamrkal a povolil své sevření, aby Dracovi umožnil chtěnou změnu polohy. Blonďatý kouzelník se však otočil čelem k Harrymu tak, že černovlásky ruce nyní namísto bříška objímaly bedra jen kousek nad blonďákovým zadečkem.

Draco se s úsměvem zadíval do Harryho zelených očí, které v sobě nyní měly lehký nádech zmatenosti. Ten však v okamžiku zmizel a proměnil se v pochopení a slast. To když Draco přitiskl své růžové rty na ty Harryho a začal je lehce sát a okusovat. Ruce obmotal kolem Harryho krku a na konečky svých prstů si namotával krátké nepoddajné vlasy z černovláskova zátylku.

Harry si ani neuvědomoval, že zadržuje dech. Nechal se hýčkat blonďákovými rty a sám pomalu kopíroval jejich pohyby. Své ruce přesunul na Dracovy boky a lehce po nich přejížděl svými prsty. Když Draco z nenadání silněji zatahal za jeho horní ret, prudce vydechnul, čehož blonďák ihned využil a zaplul svým jazykem do Harryho úst.

Ani jeden z nich nevěděl, jak dlouho už tam takhle stojí a líbají se. Oba dva si matně uvědomovali, že se jedná o jejich nejdelší polibek vůbec a možná právě proto si ho náležitě užívali. Avšak jen do té chvíle, než si Harry zaregistroval, že jeho tělo začíná reagovat i jinak, než bylo v plánu. Začal se přizpůsobovat svým přirozeným pudům. Ani nevěděl, jak se to stalo, ale najednou si uvědomoval své ruce na Dracově zadečku a zjišťoval, že ho lehce mne ve svých dlaních. Do polibku se z jeho strany začala vkrádat počínající dravost a vášeň, hladovost a lačnost.

Překvapilo ho, že se blonďák jal jeho polibky oplácet stejným způsobem. Tiché zasténání se vykradlo z blonďákových úst, když se Harry lehce otřel o Dracovo stehno. Nevypadalo to, že by to blonďákovi nějak zvlášť vadilo, a tak Harry tento pohyb ještě párkrát zopakoval. Jeho vidiny na konec dnešního večera se rázem začaly zpracovávat do další možné alternativy, na kterou by během odpoledne ještě ani nepomyslel.

Své rty během okamžiku přesunul na Dracův krk a začal jej lehce okusovat. Když blonďák zaklonil slastí hlavu, přisál se na místo, kde se nacházela jedna z krčních tepen. Začal vytvářet znaménko lásky. Jakmile byl se svým dílem spokojen, naklonil se k Dracovu uchu. Vtiskl mu letmý polibek na ten kousek pokožky, kde tvář přechází v ušní lalůček. "Přemístíme se na hotel?" zašeptal potom do blonďákova ucha. Odpovědí mu bylo cudné kývnutí hlavou. Draco si skousl svůj dolní ret.

"Pojď," usmál se na něj Harry a chytl ho za ruku. Rozhlédl se kolem sebe, a pak začal Draca táhnout směrem k jedné budově kousek za koncem mostu, na kterém se nacházeli. Obešli ji a vstoupili do liduprázdné potemnělé uličky. Harry lehce pokynul blonďákovi na znamení, a poté se spolu s ním přemístil do jiné uličky. Ta se nacházela kousek od vysoké budovy, která oběma z nich poskytovala provizorní domov.

Jako malí puberťáci se rozběhli ke štíhlé stavbě. Na recepci vyzvedli klíče od hotelu a nastoupili do výtahu. Jakmile se výtah rozjel, Harry natiskl blonďáka na jednu ze stěn a opět se přisál na jeho rty. Draco tiše zasténal a dlaněmi si přitáhnul Harryho hlavu blíže.

"Ha-harry," vyšlo slabě z blonďákových úst, když se Harryho koleno umístilo mezi Dracovýma nohama a jeho stehno se s lehkostí otřelo o Dracův rozkrok. Černovlásek se musel do polibku usmát, když díky předchozímu gestu u blonďáka zaregistroval drobnou vybouleninu v kalhotách.

Když výtah cinkl a oznámil tak, že jsou na místě, Harry se od Draca odtáhl. Rychlou chůzí přešel ke správným dveřím na chodbě a od vzrušení rozklepanýma rukama rychle odemknul. Vtáhl blonďáka do místnosti. Jakmile se oba ocitli uvnitř, zabouchl dveře a svým tělem k nim přišpendlil Draca. Shodil mu z ramen bundu a sám nezůstával pozadu.

Plenil jeho ústa svým jazykem a rukama dobýval stále nové a nové území. Nakonec svými prsty zabloudil i pod blonďákovo tričko a začal mu hladit holou pokožku. Nehty přejížděl po Dracových svalech na břichu, laskal jeho boky letmými dotyky a hladil citlivou kůži na zádech.

Věděl, že nyní kolísá na hranici, která mu dovoluje ještě všeho nechat. Když bude pokračovat v rozdělané práci, už nebude moci couvnout. Jeho mysl se pomalu otupovala v návalech touhy a vášně, a on pomalu začínal divočet. Racionální myšlení bylo potlačováno dozadu a obyčejná lidská potřeba si probojovávala cestu dopředu. Matně si uvědomoval, jak se Dracův hrudník zvedá v hlubokých nádeších. Poslouchal blonďákovy steny způsobované prudkými vydechnutími. Jeho ego si libovalo v pocitu, že za ně může jen a jen on. Harry se začal věnovat Dracovu bledému krku, ze kterého sjel až ke klíční kosti. Zakousl se do ní svými zuby.

"H-ha-har-ry… já… my…" snažil se mu Draco něco sdělit, ale nedokázal svoji myšlenku doříct. Z úst se mu vydral pouze dlouhý táhlý sten způsobený Harryho prací. Přerývavě dýchal a rukama si tlačil Harryho hlavu blíže na své tělo. Prsty měl namotané v černých nepoddajných kadeřích, a aniž by si to pořádně uvědomoval, lehce za ně tahal a přehraboval se v nich.

Draco se odlepil od dveří a Harry pomalu začal couvat do místnosti. Držel blonďáka za pás a tlačil ho k sobě, jak nejvíce to šlo. Začal mu vyhrnovat tričko a sám ze sebe skopával boty. Když se mu z Dracovy strany nedostalo žádného nesouhlasného projevu, přetáhl blonďákovi tričko přes hlavu. Na okamžik se zarazil a očima začal skenovat Dracovu hruď. I když už ji po ránech párkrát viděl, byl jí uchvácen. "Jsi nádherný," řekl a skousl blonďákův ušní lalůček. Rukama zabloudil k opasku Dracových kalhot a povolil na něm přezku.

Toto gesto jakoby bylo nějakým znamením pro blonďáka. Vymotal své ruce z Harryho vlasů a vklouzl nimi pod Harryho tričko. Párkrát přejel celou plochou dlaní po černovláskově břiše a hrudi. Pak jedním pohybem ruky tričko přetáhl přes Harryho hlavu a odhodil ho na zem. I on se na chvíli zadíval na obnaženou kůži před sebou. Jakmile se dostatečně vynadíval, hladově se přitiskl na černovláskovy rty. Prsty jedné ruky vrátil do Harryho vlasů a druhou rukou mu přejížděl po pokožce na zádech. Lehce ho škrábal nehty a zanechával po sobě červené čáry.

Harry mezitím mačkal v rukách Dracův zadeček a hladil blonďáka po hýždích. Jazyky obou dvou mezi sebou vedly válku, ve které nebylo vítězů ani poražených. Navzájem se přetlačovaly v ústech jednoho a po chvíli se přemístily do úst druhého.

Blonďák zasténal, když Harryho nenechavá ruka začala šmejdit po lemu kalhot a první články prstů zajely pod okraj látky, aby nahmataly jinou, tenčí a jemnější. Přestal se škrábáním Harryho zad a sjel rukama po černovláskově hrudi až k jeho riflím. Následoval Harryho příkladu a též mu rozepnul pásek. Prsty přitom lehce zavadil o Harryho mužství.

Z Harryho úst vyšel sten. Přestal se zabývat Dracovými ústy a své rty přesunul na jednu z blonďákových bradavek. Nejprve se jí letmo dotkl rty, avšak i tak málo stačilo k tomu, aby Draco slastí zaklonil hlavu a byl zcela ochromen. Opět své prsty zamotal do Harryho vlasů a užíval si pozornosti, které se mu dostávalo.

Harry jemně zkousával a sál růžový plátek na Dracově hrudi. Jeho ruce si však začaly pohrávat se zapínáním blonďákových kalhot. Podařilo se mu rozepnout knoflík a následně stáhnout i zip. Zatahal za pohodlnou látku a poslal ji Dracovi do půlky stehen. Svou hlavu přesunul ke druhé bradavce a začal ji věnovat stejnou péči jako předtím její sestře. Ruce zaměstnal stahováním Dracových kalhot úplně dolů. Ani nevěděl, kdy si blonďák stihl skopnout boty.

Když Dracovy kalhoty s ladností sjely až dolů ke kotníkům, udělal blonďák krok vzad a vystoupil z nich. Harry se vrátil ke zkoumání jeho úst a rukama mu podebral zadeček. Vyšvihl si ho do náruče a Draco automaticky obmotal nohy kolem Harryho pasu. Oba dva zavzdychali pod náporem slasti, která jim byla dopřána díky dotyku jejich klínů.

***

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama