How Is It Possible? - 30. kapitola - Společná noc

30. prosince 2016 v 15:19 | Makkakonka |  How Is It Possible?

Fandom: Harry Potter | Pár: Drarry | Žánr: slash | Upozornění: 15+ | Autor: Makkakonka


***

Zelenooký muž se rozešel k posteli, do které blonďáka položil. Oddělal si jeho nohy z boků a rychle si sundal své kalhoty. Na noční stolek vedle postele odložil své brýle, a pak se jen v boxerkách vrátil k Dracovi a lehce na něj nalehl. Svými ústy začal zkoumat blonďákovu bledou pokožku. Ochutnával ji, kousal, sál a laskal jazykem všude, kam dosáhl. Líbilo se mu, jak se pod jeho tělem blonďáček kroutí rozkoší a tichounce vzdychá. Občas mezi vzdechy zaslechl i své jméno, a to mu dodávalo kuráže a ujištění, že svou práci dělá dobře.

Pomalu rozpohyboval svou pánev a začal se třít o klín svého společníka. Velmi intenzivní pocit se mu rozléval do každé části těla a to i přesto, že na sobě oba měli boxerky. Na to, že se jednalo o jeho vůbec první intimní zkušenost s jiným mužem, počínal si dobře. Vlastně vše dělal naprosto automaticky a nad tím, že má pod sebou jinak stavěné tělo, než tomu bylo dříve, nijak extra nepřemýšlel. Dělal vše tak, jak mu to přicházelo na mysl a evidentně si počínal dobře, protože Draco vypadal nadmíru spokojeně.

Vlastně i do dominantnější role se vžil snadno. Ve svých představách se sice nechával opečovávat, ale nyní mu něco takového ani nepřišlo na mysl. Ať už to bylo způsobeno předešlými zkušenostmi, které se týkaly jen žen, nebo tím, jak moc byl Draco poddajný, líbilo se mu to a pro dnešek na tom nehodlal nic měnit. Věděl, že si někdy chce vyzkoušet i submisivnost, ale přišlo mu lepší být při svém prvním gay sexu tím hlavnějším, a také to pro něj bylo více přirozené.

Hravě přejel po vyboulenině v blonďákových boxerkách, pak zahákl prst za jejich okraj a zkoumavě se podíval do šedých očí pod sebou. Když v nich nezahlédl žádný náznak odporu a Draco navíc kývl očními víčky, stáhl tmavou látku dolů a odhodil ji pryč.

S rozšířenými zornicemi od vzrušení, ale také obdivem od pohledu, který se mu naskytl, pohlédl nazpátek do Dracovy tváře. Všiml si slabého ruměnce, který se objevil na blonďákových lících. Usmál se na něj a jemně jej políbil. "Jsi tak krásný, Draco," zašeptal mezi polibky, které začal klást na blonďákův krk. Pomalu postupoval dolů po Dracově hrudi, prolíbával si cestu k jeho bříšku a nakonec jazykem přejel po cestičce světlých chlupů, které vedly k blonďákovu klínu. Svými prsty lehce promnul každou z Dracových bradavek, než své ruce přesunul dolů k blonďákově pokladu.

Napřaženým ukazováčkem lehce přejel po celé Dracově délce, která se tyčila nahoru jako napřažené kopí. Pro blonďáka byl však i tento dotek velmi intenzivní. Pod novým náporem slasti prohnul svá záda a celkově vypadal jako napřažený luk.

Harry začal svými prsty dráždit Dracovo přirození. Semknul ho do své pěsti jedné ruky a líně po něm přejížděl nahoru a dolů. Druhou měl položenou na vnitřní straně blonďákova stehna, které lehce hladil. S pobavením sledoval, jak se Dracovy štíhlé prsty zarývají do bělostného hotelového prostěradla. Palcem přejel po špičce blonďákova penisu a rozetřel po ní bílou kapičku, která byla důkazem toho, jak moc je Draco vzrušený.

Nakonec se rozverně usmál a svoji ruku z Dracova penisu stáhl. Byl rozhodnutý namísto ní použít něco jiného. Sklonil svou hlavu a na vrcholek blonďákova přirození vtiskl letmý polibek. Pak obkroužil celou špičku jazykem, kterým následně přejel i po celé délce. Dracovy slastné vzdechy byly rajskou hudbou pro jeho uši, a také mu sloužily jako ukazatel toho, co se blonďákovi líbí více a co zase méně.

Harry hravě drknul nosem do Dracových varlat. Rozevřenými prsty přejížděl po blonďákových pokrčených nohách a nejvíce času se zdržoval na jeho hubených stehnech. Svá ústa přesunul ke svým rukám a začal klást drobné polibky na vnitřní stranu blonďákových stehen. Draco nesouhlasně zamručel, když se Harryho pozornost přesunula od jeho vzrušeného penisu k nohám. Natáhl své ruce k Harryho hlavě a za vlasy jej tahal zpět ke svému přirození. Černovlásek se nad tímto gestem pousmál, avšak svoji hlavu poslušně přesunul tam, kde ji chtěl jeho blonďáček mít.

Pohltil do svých úst co největší část z Dracova penisu a začal ji lehce sát. Blonďákovy štíhlé prsty mu pevně zatahaly za vlasy, jak se Draco snažil ustát náhlou rozkoš. Teplo Harryho pusy mu bylo příjemné a on z ní toužil poznat maximum. Pohnul svojí pánví vstříc Harryho ústům, které se pomalu začaly po Dracově délce pohybovat nahoru a dolů. Jakmile jejich majitel získal ve svých pohybech přijatelnou jistotu, začal zrychlovat. Stejně tak začal zrychlovat i Draco ve svých přírazech pánví. Opakoval je stále častěji, avšak jen do té doby, než Harry přesunul své ruky na bledé boky pod sebou a pevně je přišpendlil k matraci.

Dracovy vzdechy začaly intenzivnět a byly střídány těžkým vydechováním Harryho jména. Tmavovláskovy kadeře dostávaly zabrat, jak za ně blonďák neustále tahal a cuchal je svými prsty. Lehké cukání v Dracově penisu upozornilo Harryho na to, že se blíží blonďákův vrchol. Ještě nepatrně zrychlil své pohyby hlavou a snažil se používat své zuby na těch správných místech.

Blonďákova hruď se rychle zvedala díky přerývavému dýchání. Připadal si jako smyslů zbavený. Jeho přirození pulsovalo pod přívaly slasti, a když ucítil letmé přejetí prstem tam, kde se nacházel vstup do jeho těla, prohnul se v zádech a vydal ze sebe zvuk podobný zvířecímu. Ústa jeho společníka byla zaplněna bílou tekutinou.

Když Harry ucítil, že se jeho pusa začíná plnit Dracovým spermatem, slabě se zakuckal. Tato zkušenost pro něj byla nová, avšak po počátečním šoku ji shledal příjemnou. Líbila se mu nová chuť, kterou jeho chuťové pohárky zaregistrovaly. A také proto se odhodlal okusit ji úplně a Dracovo sperma spolknout. Ovšem cítil, jak nestíhá přijímat vše, co mu blonďák dává, a jak mu jeden neposedný pramínek stéká dolů po bradě.

Jakmile Draco vyčerpal všechny své zásoby, s hlubokým výdechem pustil Harryho vlasy a začal se v nich jen lehce přehrabovat. Jeho tělo bylo příjemně uvolněné po předcházejícím orgasmu, připadal si jako z gumy. Se zavřenými víčky se oddával pocitu lehkosti.

Harry si mezitím očistil tvář. Natáhl se k lehce rozechvělému blonďákovi a jemně ho začal líbat na rty. Jeho vlastní erekce se dožadovala pozornosti a v těsném spodním prádle jí nebylo zrovna nejlépe. Proto si jednou rukou stáhl boxerky dolů a odhodil je na zem vedle postele. Hned jak tak učinil, ucítil na svých hýždích zkoumavé doteky Dracových rukou. Lehce se zasmál.

"Otoč se," smyslně zašeptal do blonďákova ucha. Draco se pod ním převalil na břicho. Jednu ruku si dal pod hlavu a tou druhou zašmátral dozadu a dotkl se Harryho odhaleného těla.

Černovlásek se zapřel na rukách vedle Dracovy hrudě a začal nosem přejíždět po blonďákových zádech. Pak vyměnil nos za rty a rty za jazyk. Pomalu doputoval až k blonďákově zadečku. Nejprve si pohrál s mléčnou kůži na jeho povrchu, pak však roztáhnul obě půlky od sebe a prstem přejel po vrásčitém svěrači análního otvoru.

Všiml si, že je nyní Draco mnohem citlivější. Na méně intenzivní podněty reagoval mnohem více než předtím. Za malou chvíli se pod Harryho doteky začal kroutit jako žížala a jeho penis se opět začal probouzet k životu. Definitivní tvrdosti dosáhl opět ve chvíli, kdy se Harryho jazyk rozhodl prozkoumat hlubiny Dracova nitra.

Netrvalo dlouho a namísto jazyka v sobě Draco ucítil dva prsty, z nichž se po chvíli staly tři. Užíval si pocitu plnosti a lehkého šimrání, které mu bylo dopřáváno při letmých dotycích prstů na jeho prostatě. Jeho myšlení bylo zastřené úžasně příjemnými pocity. Avšak když ucítil náhlé prázdno, v hlavě se rozsvítilo poplašné světlo pramenící z vědomí na to, co mělo podle plánu Harryho prsty nahradit. Rychle se překulil na záda a zvedl se na loktech.

"Kondom," řekl hlasem zastřeným předešlou rozkoší, avšak s důrazným tónem.

"Co?" nakrčil Harry nechápavě obočí.

"Vem si kondom," zopakoval blonďák a kladl důraz na každé slovo.

"A kde ho mám asi vzít, když žádný nemám?" zavrčel mírně podrážděně Harry. Nechápal, proč najednou Dracovi tak velmi záleží na ochraně. "A vyčarovat ho vážně neumím. Jednak je to prý vcelku složité, jednak jsem ho nikdy nepotřeboval. Ginny brala antikoncepční lektvar," dodal na vysvětlenou.

"Ale to…" začal se vzpírat blonďák.

"No tak Draco, kašli na to. Nic se nemůže stát," přerušil ho Harry a políbil malou vrásku, která se mu utvořila na čele.

"Tak dobře," váhavě souhlasil Draco po hodné chvíli strávené na první pohled pouze intenzivním pohledem z očí do očí, avšak z blonďákovy strany také zběsilým hledáním důvodů pro a proti a snahou o kalkulaci pravděpodobnosti toho, že se mu tento večer ještě pořádně vymstí. Nakonec se se zavřenými víčky poddal Harryho laskajícím dotekům, kterými ho tmavovlásek začal zahrnovat.

"Buď něžný," zašeptal ještě, když mu Harry doširoka roztáhl nohy a on ucítil špičku tmavovláskova žaludu u vchodu do svého těla.

"Spolehni se," políbil ho dlouze Harry a sladce se usmál. Pak pomalu pohnul svojí pánví dopředu a svá ústa přesunul na blonďákův krk, aby tak odvedl jeho pozornost od počátečního nepříjemného tlaku, který se nyní rozléval Dracovým pozadím. Když blonďák lehce kývl hlavou na znamení souhlasu, rozpohyboval se uvnitř jeho těla a začal tančit odvěký tanec lásky, vášně, touhy a jednoty duší i těl.

Nevěděl zdaleka nic o tom, co právě riskuje. Možná, že kdyby to aspoň náznakem tušil, nesnažil by se blonďáka přemlouvat k tomu, aby se podvolil sexu bez ochrany a chápal by jeho obavy a nejistotu. Harryho nepozornost na hodinách dějin čar a kouzel si právě vyžádala svoji daň.

***

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama