How Is It Possible? - 35. kapitola - Možnost

30. prosince 2016 v 15:31 | Makkakonka |  How Is It Possible?

Fandom: Harry Potter | Pár: Drarry | Žánr: slash | Upozornění: 15+ | Autor: Makkakonka


***

"Jo, jasně," zasmál se ironicky Harry nad Ronovou myšlenkou.

"Harry?!" vyděsila se Hermiona

"Co?" flegmaticky pohodil Harry rameny.

"Víš, že by se to mohlo stát, tak si z toho nedělej srandu," začertila se Hermiona.

"Co by se mohlo stát?" zadíval se na ni tmavovlásek nechápavě a jeho úsměv pomalu mizel.

Náhlé ticho se rozprostřelo celou místností.

"Tak co by se mohlo stát?" zopakoval Harry svou otázku. Nechápavě se na všechny podíval.

"Harry… ty… nevíš…" začala Ginny.

"Tak to nemyslíš vážně, kámo!" zvýšil hlas Ron a pohodil hlavou. "Ty ses rozhodl přeorientovat a nic o tom nevíš?"

"Nekřič na něj, Rone," zastala se Harryho Ginny. "Harry to určitě ví, jen nás asi nepochopil, že Harry?" snažila se přesvědčit především samu sebe.

"Co vím a nepochopil jsem to?" zadíval se na ni tmavovlásek a nadzdvihl obočí. Zadíval se do tváře rusovlasé ženy.

"No, ehm… že, když spíš s čistokrevným kouzelníkem, tak si musíš dávat pozor, použít ochranu…"

Harry mírně zbledl při vzpomínce, která mu vyplula v mysli na povrch. Draco ležící pod jeho tělem, prosící o použití kondomu, nerozhodný, váhající, nakonec souhlasící a zapomínající na své myšlenky pod jeho doteky. "P-proč? Vždyť my… my jsme ji neměli, ale všechno bylo v pohodě, tak… tak proč…?" vykoktal ze sebe.

"Vidíš," pohodil Ron rukou k Harrymu, "nic neví." Zakroutil hlavou. "Počkat!" vyjekl najednou. "Cože jste?!" Zděšení ze zrzkovy tváře jen čišelo.

"Harry ty opravdu…" Hermiona se zarazila. "Vždyť to musíš vědět, bralo se to i ve škole. Binns o tom vykládal dvě hodiny a i Snape se o tom na konci pátého ročníku zmiňoval!"

Ron mávl rukou nad její pošetilostí a s povzdechem se spustil do křesla naproti Harrymu. "Viděla jsi někdy někoho, kdo by dával pozor u Binnse v hodinách?"

"Ehm, jo…" řekla Hermiona.

"Jo? A kdo to byl, prosím tě?" zatvářil se Ron ironicky.

"Já?!"

"Ale ty se nepočítáš," chytl se Ron za hlavu.

"Grr.. Ronalde, tohle ještě schytáš," zadurdila se Hermiona. "Ale i tak, zmínka o tom byla i v lektvarech."

"Ale na konci pátého ročníku! Sama jsi to před chvílí říkala. A to byl Harry poněkud indisponovaný, nevzpomínáš si?"

"No dobře, ale tohle prostě musí vědět, přece nemůže…"

Harry mlčky seděl a poslouchal jejich hádku. V hlavě mu šrotovaly myšlenky, jak se úpěnlivě snažil přijít na to, co mu ušlo. Upřímně si přál vědět, co bylo v jeho životě zase špatně. Nechápal. Nakonec se mírně rozčílil nad stále se hádající dvojicí. "Tak řekne mi už někdo, o co tu jde? Co je špatně na sexu s čistokrevným kouzelníkem?" zvýšil hlas, aby Rona s Hermionou překřičel.

"Na sexu samotném nejspíš nic," ušklíbl se zrzek.

"Tak co tu vlastně řešíte?" zamrmlal Harry.

"Původně v podstatě jen tvoje nepochopení mé poznámky, ale teď už něco mnohem vážnějšího!" zvýšil opět hlas Ron.

"A to je…?"

"Že ses s ním vyspal bez kondomu! Bez ochrany, ty vole! S Malfoyem!"

"No a?"

"Jaký no a? Víš, jak riskantní to bylo?!" divoce gestikuloval Ron rukama. "Navíc, jestli to byla jednorázovka? Ale počkat!" zaječel najednou. "Já to vlastně chápu!" řekl téměř posvátným hlasem. "Ten debilní slizkej had tě jen využil!"

"Cože?" Harry nevěřícně zakroutil hlavou. "Jak to zase myslíš?"

"Takhle! Využil toho, že nevíš, do čeho jdeš! Měl to celý naplánovaný! Nechal se ošukat slavným a mocným Harrym Potterem, teď nějak přežije těch devět měsíců a pak to děcko bude…"

"Stop, Rone! To stačí!" utrhla se na něj Hermiona. "Víš, jak šíleně to zní? Proč by to Malfoy asi dělal, co? Vždyť by to byl i pro něj velký risk! Ty víš, jaká je pravděpodobnost, že by to nakonec přežil!"

"Malfoy se dovede vykroutit ze všeho," zamumlal Ron, aby měl opět poslední slovo.

"Dost!" rozčílil se Harry a naštvaně se postavil. "Řeknete mi už konečně, o co tu jde? Jaký děcko, jaký přežití, o čem to sakra melete?"

"Klid, Harry," řekla potichu Ginny a za ruku ho opět stáhla zpět na pohovku.

"Chci vědět, co víte a já ne. Zvlášť, když už jste začali rozebírat můj sexuální život a evidentně se vám na něm něco nelíbí. Hned," zamračil se brýlatý a přeměřil si pohledem všechny okolo.

"Dobře," nadechla se Hermiona. "Tohle bude na dlouho," prohrábla si rukou vlasy. "Tak se raději pohodlně usaď."

Harry se víc zabořil do měkkého polstrování sedačky. "Tak?" pobídl svou kamarádku k mluvení.

"Ou, fajn. Pro to, abys to dostatečně pochopil, ti bude muset…"

"Neobkecávej to a raději mluv," přerušil ji Ron, když viděl Harryho výraz.

"Fajn!" vyštěkla Hermiona. "Prostě… ve středověku," začala a Harry jen mírně vykulil oči, když viděl, jakým směrem se vše bude ubírat.

"Ve středověku mudlové přišli na to, že jsou také kouzelníci a začali upalovat čarodějky, především ženy. Tím byla naše existence ohrožena. Tehdejší doba byla založená na předsudcích ke smíšeným párům, udržovalo se čistokrevenství a míšení s mudly bylo něco nepředstavitelného. Proto se nedalo předpokládat, že se budeme dále rozmnožovat pomocí mudlovských žen. A když čarodějky pomalu mizely, začalo se v naší společnosti hledat nějaké jiné řešení pro přežití, kdyby opravdu došlo k tomu, že je usmrtí všechny.

S nápadem přišel jeden experimentální lektvarista, jeden ze známějších kouzelníků v tomto oboru v tehdejší době. Podařilo se mu vynalézt lektvar, který by pomohl otěhotnět i mužům. Díky tomu by se kouzelníci mohli dále rozmnožovat, vytvořili by další generaci.

Tehdejší Rada nejvyšších, která v podstatě rozhodovala o kouzelnické společnosti v tehdejší Británii, učinila vcelku zbrklé rozhodnutí. Nechtěla nechat zajít vše do krajních mezí. Nařídila, aby byl onen lektvar, - který byl mimochodem nevyzkoušený, takže se vůbec nevědělo, jestli bude funkční, a také se neznaly možné vedlejší účinky, - podán každému čistokrevnému muži, těm nejvlivnějším kouzelníkům tehdejší doby. Mysleli si, že oni budou díky své čistokrevnosti schopni dítě bezpečně odnosit a navíc mu budou moci po porodu zajistit dostatečný komfort k životu. V podstatě, že o ně bude postaráno.

Tito muži pak dostali za úkol nechat se…prostě projít procesem oplodnění, chápeš ne? Po čase se zjistilo, že jejich oběť, jak tomu tehdy říkali, byla naprosto zbytečná, protože mezi tím začalo zabíjení čarodějek ustupovat, přestávalo se s tím. Ti muži, kteří se postarali o své oplození, odnosili děti a porodili je. Ovšem většina těchto porodů se nesla ve znamení smrti. Buďto dítěte, nebo onoho muže. Mužské tělo bylo v těhotenství velmi vyčerpáváno, nebylo na něj stavěné.

Navíc, bylo dáno, že každý muž může otěhotnět jen jednou. Více těhotenství by už lektvar nebyl schopen umožnit. Co se týkalo vícerčat, dvojčat a tak dále, tak tohle bylo naprosto nemožné. Prostě jeden muž, jedno těhotenství, jedno dítě. Žádná možnost usmrcení dítěte během těhotenství zásahem z vnějšku. Muži o dítě mohli přijít jedině tak, že v nich samo umřelo, nebo až během porodu.

U dětí, které přežily, a u mužů, kteří neuposlechli a neotěhotněli, byli časem zjišťovány vedlejší účinky lektvaru. Elixír měl totiž sloužit jen jednorázově, těm, kterým byl podán. Avšak zjistilo se, že se možnost mužského těhotenství přenáší dál a dál. Jen se časem oslabuje. Ale také se už stalo, že někde zcela vymizela. Díky tomu všemu v dnešní době není moc zmínek o těhotných mužích. Přesto, že tu šanci někteří mají, neriskují to, protože těhotenství je pro ně ještě mnohem namáhavější, než tomu bylo dříve. A celkově riskantnější.

V polovině sedmdesátých letech minulého století se nejmladším mužům z čistokrevným původem dělaly jisté testy, které měly za úkol odhalit, zdali ona schopnost u mužů stále přetrvává. Lucius Malfoy byl mezi nimi a jeho výsledky byly… pozitivní. A Draco nejspíše zdědil možnost otěhotnět po něm. Proč jinak by Lucius přijal jeho homosexualitu tak pozitivně? Protože má naději na to, že mu Draco přinese další generaci, že bude mít potomky." Hermiona se konečně odmlčela a zadívala se do Harryho - nyní velmi nervózní - tváře.

"Chceš… chceš tím říct, že je tu možnost… že je Draco těhotný? Se mnou?" promnul si zelenooký tvář v dlaních a pak se jal oplácet Hermioně její pohled.

"Ano, a jestliže jste spolu spali bez ochrany, tak je to velice pravděpodobné. Většinou to totiž zafungovalo napoprvé."

"A-ale vždyť si popisovala to všechno… je to nebezpečné!" podíval se na ni nevěřícně Harry.

"Ano, to je."

"Proč mi o tom nic neřekl, já… já blbec ho ještě přemlouval, říkal, že bude všechno v pohodě!" zabořil Harry prsty do svých vlasů a mírně za ně zatahal. "Jak se to projeví, Mio? Jak se projeví, když by byl těhotný? Jak a kdy to zjistí?"

"No… je to v podstatě stejné jako u ženy, jen jsou všechny, ať už příjemné či nepříjemné, věci a pocity během těhotenství více intenzivní. A pokud to z klasických příznaků nepozná sám, tak to pozná lékouzelník. A vzhledem k tomu, že jím Malfoy sám je, tak jsem si jistá, že by své případné těhotenství rozpoznal sám, bez pomoci."

Harry si povzdechl. Byl pevně rozhodnut, co udělá. Musí jít za Dracem a zjistit si, jestli je nebo není těhotný. A pokud ano, tak se k tomu postavit čelem. Ať už se s ním dá či nedá dohromady. Byl odhodlaný okamžitě Draca zkontaktovat, ostatně tak, jak se při jejich posledním rozhovoru dohodli. Jenže je tu jeden problém.

Zdaleka netuší, jestli je už Draco normálně doma, nebo jestli je stále někde pod Fideliem. Pokud by se stále skrýval, byl by větší problém se k němu dostat. Ale možná by mu tu adresu mohli říct, nebo aspoň nějak zařídit, aby se s blonďákem mohl sejít.

Harry Potter byl odhodlaný ihned další den zajít na ministerstvo kouzel a vytasit tu nejsilnější zbraň, kterou měl a používal ji jen nerad. Svoje slavné jméno.

***

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama