How Is It Possible? - 34. kapitola - Příběh

30. prosince 2016 v 15:31 | Makkakonka |  How Is It Possible?

Fandom: Harry Potter | Pár: Drarry | Žánr: slash | Upozornění: 15+ | Autor: Makkakonka


***

"Vidím, že u nich je vše při starém," pousmál se Harry a se svojí skleničkou vína se posadil na prostorný gauč vedle Ginny. Svojí poznámkou narážel na již několikátou drobnou rozepři za dnešní večer, kterou spolu vedli Ron s Hermionou. Jejich tichá hádka se slabě ozývala z jídelny, kde oba po večeři zůstali, zatímco Harryho s Ginny poslali do obýváku.

"Jo, to je. Žádná změna. Ale kdosi kdysi řekl, že se protiklady přitahují," uchechtla se a napila se ze své sklenice. "A tady to platí dvojnásob," zamrmlala potichu.

Harry ji však slyšel. Slabě se zasmál a i on upil ze svého vína.

"Nejsi na mě naštvaný?" obrátila se na tmavovláska Ginny po chvilce ticha. "Mám pocit, že jsem to trochu přepískla. Ale znáš mě, dřív něco plácnu, než abych si to promyslela."

Harry záporně zakroutil hlavou. "Právě, že znám. Takže ne, nezlobím se," nadzdvihl jeden koutek do malého úsměvu.

"Díky," pohladila ho Ginny po stehně. "No tak povídej," hravě ho přes něj plácla, "přesto, že jsem ráda, že jsi mi vůbec psal, nebyl si v těch dopisech moc stručný a to mě štvalo. Zvláště u těch prvních. Takže…" škádlivě se pousmála a čekala na Harryho reakci.

"Takže?" otázal se Harry a mírně se zamračil. "Co chceš jako vědět?"

"Tak třeba to, co se vlastně stalo v Česku. Psal jsi, že ses s někým vyspal, to jo, ale Harry, já nejsem blbá, poznala jsem na tobě, že se něco stalo. Něco tady," zapíchla mu svůj ukazováček do levé části hrudi. "Žila jsem s tebou dostatečně dlouho na to, abych si všimla tvé změny v chování, byť jen přes dopisy. Když má člověk nějaký problém, projeví se to na něm i v něčem tak zdánlivě nepodstatném, jako jsou dopisy. Takže se ptám, co se tam stalo a bylo by super také konečně říct, s kým se to stalo." Drobně se pousmála a začala pohledem zkoumat Harryho tvář.

"Nestalo se tam nic, co by se teď muselo řešit. Je to pryč," pokrčil Harry rameny.

"Ale no tak, vidím, že se ti o tom stále blbě mluví, takže to úplně pryč není. Takže se svěř." Ginny odložila svou skleničku na skleněný stůl před gaučem a natočila se více k Harrymu. "Poslouchám," mile se usmála, položila si loket na zadní opěradlo a podepřela si hlavu.

"Ginn," povzdech si tmavovlásek.

"No tak, bude ti líp, když si o tom s někým promluvíš, hm?" pohladila ho po rameni.

Harry si hlasitě oddechl. "Prostě… byl tam někdo, v týmu, kdo mě od začátku přitahoval, jenže tam bylo i něco víc. Ale já tomu nerozuměl. Nevěděl jsem, co vlastně chci.

Když jsme se poprvé políbili, řekli jsme si, že tomu necháme volný průběh. Řešil tou dobou nějaké problémy a já se mu snažil pomáhat. Jednou jsem se ho snažil odreagovat tím, že jsem ho vzal na rande, jenže pak se to nějak zvrtlo. Skončili jsme spolu v posteli a vyspali se spolu." Tmavovlásek se položil do vyprávění. Ani on, ani Ginny si nevšimli dvou postav, které se v objetí opřely o rám dveří a začaly poslouchat Harryho příběh.

"Druhý den nám pak ale oznámili, že každý z nás bude mít… svoji práci někde jinde. On začal s tím, že nemá cenu pokračovat, když bychom se tak dlouho neviděli. A já na jednu stranu chtěl, aby své rozhodnutí změnil, ale na druhou jsem s ním vlastně souhlasil. Byl ve mně strašnej guláš. Částečně jsem byl naštvanej na něj a částečně taky sám na sebe.

Začal jsem na něj křičet a vyčetl mu některý úplně nepodstatný věci. V podstatě jsem ho sám před sebou potřeboval nějak pošpinit, myslel jsem si, že mi to pomůže udělat si v sobě pořádek. Rozhodnout se, co vlastně chci. Nakonec jsem mu vyčetl, že to celé bylo jen o sexu a uspokojení jeho samotného. Což samozřejmě nebyla pravda.

Tím jsem ho vcelku naštval." Harry se smutně pousmál nad vzpomínkou. "Začal mi můj křik oplácet. Vyčetl mi, že jsem si s ním jenom hrál a že pokud to bylo z něčí strany jen o sexu, tak pouze z mé. Pak ale v podstatě řekl, že se do mě zamiloval, ale to jsem v tu dobu nějak nepostřehl. Uvědomil jsem si to až mnohem později." Odmlčel se a povzdechl si.

"Díky jeho slovům jsem si také uvědomil, co jsem k němu vlastně celou dobu cítil. Jak moc hluboce jsem toužil pouze po jeho těle a jak moc jsem k němu cítil i něco víc. Konečně jsem poznal, do jaké hloubky každý z těchto pocitů sahal. Řekl jsem mu to. Řekl jsem mu pravdu. To, jak jsem byl zmatený a jak mi svými údernými slovy pomohl rozluštit svoje pocity.

Domluvili jsme se na tom, že tu dobu, po kterou se neuvidíme, využijeme k tomu, abychom si oba dva utřídili své myšlenky. Pak odešel a já pak za několik dní jel do Ameriky na tu stáž. Tak jsem po necelých třech týdnech narazil na Jasona a nějak jsme se sblížili.

Sice jsem měl zpočátku strach, protože… přece jenom je to mudla, ale nakonec jsem se do něj zamiloval. Doopravdy zamiloval. A co víc, zjistil jsem, že je v USA jen na letní dovolené a prozatímně bydlí u svých příbuzných. Jinak bydlí v Irsku, což mi dalo naději na to, že by náš vztah mohl fungovat. Přestal jsem se všemu bránit a on mi pomohl úplně zapomenout. Nebo jsem si to aspoň z počátku myslel.

Jenže čím déle jsem s ním byl, tím více jsem začal srovnávat a znovu se vracet v myšlenkách k němu. Byl jsem šťastný, ale zároveň jsem na svém novém vztahu viděl pár věcí, po kterých jsem netoužil. Nejdříve jsem to odhazoval do pozadí a říkal si, že si časem zvyknu, ale to se nestalo. Spíše jsem se začal odmilovávat stejně tak rychle, jako jsem se zamiloval. Čímž se vlastně dostávám k tomu, co ještě nikdo z vás neví. A to k tomu, že jsem zase single."

"Počkat… cože?" zarazila ho Ginny a nevěřícně se na něj zadívala.

"Jo," pokrčil Harry rameny a nevypadal, že by ho tato skutečnost nějak zvlášť iritovala.

"Ale jak?" zažbleptala rusovláska.

"Pochopil jsem, jak moc si ty dva románky," mírně se zasmál, "byly v jádře podobné. Jen se mi v každém nabízela jiná pozice a jiné možnosti, takže navenek vypadaly úplně jinak. Zjistil jsem, že Jason by mi rozhodně nenabídl to, co bych chtěl. A nemysli teď, prosím tě, jen na sex, ano? I když, ten vlastně taky," povzdechl si.

"Každý z nich si pod pojmem vztah představoval něco jiného a mně více vyhovovala verze číslo jedna. A upřímně doufám, že jsem ji úplně neztratil." Harry si prohrábl rukou vlasy a rozčepýřil si je tak více, než normálně byly.

Ginny ho chlácholivě pohladila po stehně. "A řekneš mi, kdo byl ta verze číslo jedna?"

"Ginn… já…" začal se Harry vykrucovat z odpovědi.

"Dobře. Tak já budu hádat, jo? Mám totiž svou domněnku." Lehce se zasmála Harryho poplašenému výrazu. "Není to tak těžké. Říkal jsi, že je to někdo z týmu a jména všech byla zveřejněná v jednom čísle Věštce."

Harry hluboce polkl, ale nic neřekl.

"Takže… v Česku s tebou byli… ten tvůj šéf, Pyne, ale ten je ženatý. Se ženou, tudíž ten asi těžko. Potom ten John, ten je taktéž ženatý. Price zatkli za spolupráci na vraždě, takže pochybuji. Navíc je starší než ty. O dost. A pak už zbývá jen Oliver a Malfoy, kteří jsou nejpravděpodobnější vzhledem k jejich orientaci. A jelikož se Oliver nedávno zasnoubil s Katie a čekají mimčo, tak to tipuju na Malfoye. A nejen pro to, že se po něm záhadně slehla zem, ale také proto, že tě to tak vzalo.

Jako každý člověk totiž musím uznat, že Malfoy má něco do sebe, co se týče vzhledu. Také jsi říkal, že řešil nějaké problémy, a Malfoyovi v tu dobu umřela matka. Takže? Mám pravdu, že? Byl to Malfoy?" Ginny se na něj usmála a bylo na ní vidět, jak moc očekává kladnou odpověď.

Harry chvíli vypadal, že se snaží vymyslet nějakou výmluvu, ale nakonec téměř neznatelně kývl. "Jo…" zašeptal a nejistě se podíval Ginny do očí.

"Kurva, děláš si ze mě prdel, Harry?!" rozkřikl se Ron ode dveří a dokonale ignoroval to, jak jeho sestra spolu s Harrym na gauči nadskočili. "Ty ses vychrápal s Malfoyem?!"

"No tak, Rone…" snažila se Hermiona uklidnit svého snoubence. Položila mu ruku na hruď a lehce ho po ní poplácala. Hlavu však od pohovky úspěšně odvracela.

"Jo, brácha. Vždyť spolu museli být sladcí," zasmála se Ginny a podívala se do Ronovy rudnoucí tváře. Svými slovy mu sebrala vítr z plachet.

"Sladcí?" zeptal se nevěřícně a Ginny měla co dělat, aby se nad jeho výrazem nerozesmála na celé kolo. "Jsi snad opitá? Vždyť je to M-a-l-f-o-y!" vyhláskoval Ron. "Harry, řekni, že to není pravda!" obrátil se potom na svého kamaráda.

"Je mi líto, Rone," pokrčil Harry smutně rameny. Ginny se k němu naklonila a objala ho.

"Ty ses vyspal s Malfoyem," zopakoval Ron a snažil se tomu uvěřit. "Zabouchl ses do něho…" odmlčel se. "Jsi ty vůbec normální!" rozkřikl se potom. "Ještě mi řekni, že jste rovnou zadělali na malejch Malfoyátkách!"

***

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama