Mission: Tomlinson - 21. kapitola

3. prosince 2016 v 11:30 | Makkakonka |  Mission: Tomlinson

Mission: Tomlinson

Fandom: 1D | Pár: Larry Stylinson | Žánr: slash | Upozornění: 15+ | Autor: Makkakonka


***

Sotva vešli, Alex ihned odběhl někam do domu. Louis za nimi zabouchl hlavní dveře. Odhodil klíče na botník a svou bundu pověsil na věšák, zatímco Harry jeho pohyby mlčky napodoboval. Když si Louis skopával z nohou tenisky, zkoumavě se rozhlédl po předsíni, jako by něco hledal.

"Co se děje?" všimnul si jeho počínání Harry.

"Nic, jen se koukám, jestli už jsou kluci doma," vysvětlil mu Louis s lehkým úsměvem.

"A jsou?" V očekávání přimhouřil oči a rty stáhl do vyzývavého úšklebku.

"Nejsou. Nemají tu boty," zasmál se jeho výrazu brunet. "Pojď dál," pokynul mu a sám se rozešel napřed, aby ho vedl. Nějakým šestým smyslem cítil, že se není čeho bát. Jeho počínání mu přišlo přirozené, v ničem se neomezoval, dělal vše tak, jak chtěl. Možná to bylo špatně, ale jemu samotnému Harryho společnost nyní přišla jako nejlepší způsob, jak strávit zbytek večera.

Zatím neplánoval nic jiného, než že si společně s Harrym vypijí několik skleniček vína, ale pokud by se měl večer opět ubrat trochu jiným směrem, neměl s tím problém. Vlastně to tak nějak může očekávat. Pozval Harryho k sobě domů. Sex je tedy pravděpodobný, už jen z principu. No, snad má v pokoji dostatečně uklizeno.

Když došli do kuchyně přímo propojené s obývákem, chtěl Harryho poslat na sedačku s tím, že by donesl pití, ale kudrnatý jeho plány zničil. Sotva se k němu totiž otočil čelem, vzal Harry věci do svých rukou. Přitáhl si jej blíže a natiskl si ho k sobě. Vpil se do jeho rtů a začal je vášnivě líbat. Jakmile se Louis oklepal z prvotního překvapení, spojil své ruce za Harryho krkem a do polibku se s radostí zapojil. Pohyby jejich rtů nabíraly na rychlosti. Byli nenasytní. Započali válku jazyků a hladově dobývali ústa toho druhého.

Harryho dlaň vklouzla pod Louisovo tričko a začala laskat jeho pokožku. Když Louis nic nenamítal, Harrymu to brzo přestalo stačit. Nejraději by ho Louisovi vysvlékl, aby opět viděl jeho odhalenou hruď. Vcelku se mu po ní stýskalo. Po jeho svalech, bradavkách, klíčních kostech, pupíku, a především po částech, které zakrývaly kalhoty. Stehna, zadek, penis.

"Kde máš pokoj?" zeptal se Louise trhaně mezi jednotlivými polibky a nakonec ho kousl do ušního lalůčku. Čekání a prodleva ho zabíjely. Chtěl Louiho teď hned a pokud se brzo nedozví, kam má jít, klidně riskne ten malej gauč, na kterém se navíc rozvaloval ten podělanej čokl, nebo ještě lépe studenou podlahu.

"V patře, schody jsou v obýváku," zašeptal tiše brunet a zhluboka dýchal. Jakmile to dořekl, ucítil Harryho ruce na svých stehnech, jak ho vyzdvihávají nahoru. Přidržel se Harryho krku a nohy mu obmotal kolem pasu, zatímco kudrnatý posunul své dlaně výš na jeho zadek a rozešel se z místa podle předchozích instrukcí. Během cesty Louise několikrát políbil a zesílil stisk na jeho pozadí. Sám Louis přemístil své rty na jeho krk.

Když se jim podařilo vyjít schody, zamumlal do Harryho kůže: "Teď vpravo, dveře na konci chodby." Následně se zlehka zakousl do místa na Harryho krční tepně a pak postižené místo polaskal jazykem. Ani si nevšiml, jak se Harrymu podařilo otevřít dveře do jeho pokoje, když ani na okamžik nesundal své ruce z jeho zadku. Uslyšel třísknutí dveří, jak je Harry kopnutím zavřel a najednou ležel na posteli uvězněn pod větším tělem. Jeho tričko znenadání letělo někam za ně a to Harryho ho o několik vteřin později následovalo.

Aniž by přerušili své vroucné horké polibky, kterými obdarovávali jeden druhého, začaly Harryho neposedné prsty rozepínat Louisovy kalhoty. Nejprve pásek, potom knoflík a následně i zip. Jak nad ním Harry klečel na všech čtyřech, tak musel přenést váhu více na nohy, když chtěl brunetovy rifle dát definitivně pryč. Podebral ho pod zadkem, a zatímco ho jednou rukou přidržoval ve vzduchu, druhou nekompromisně tahal kalhoty dolů, a odhaloval tak Louiho boxerky a nohy. Následně se na okamžik odtrhl od jeho rtů, a co nejrychleji se vysvlékl do spodního prádla i on sám.

Jakmile byly oboje kalhoty na zemi kousek od pohozených triček, sedl si Harry na paty a Louise si vytáhl na svůj klín. Nechal ho, aby se posadil obkročmo na jeho stehna a potom se opět náruživě pustili do polibků. Jejich klíny se o sebe nenuceně třeli, aniž by to bylo jejich úmyslem. Oba mohli cítit tvrdost toho druhého.

Louis jednou rukou přejížděl po Harryho pokožce na trupu a paži, druhou jej pevně objímal kolem krku, a přidržoval se tak. Bylo to třeba. Zvláště ve chvíli, kdy Harryho na čas omrzely Louisovy rty, a přemístil se tak k jeho klíčním kostem a ještě později k bradavkách. To brunet jen slastí přivíral oči a prohýbal se v zádech, takže jej musel kudrnatý přidržovat v oblasti beder.

Harry přesunul své ruce jinam. Tentokrát se začal zajímat o Louisovy hýždě a ten na přesídlil rukou do dlouhých kudrnatých vlasů, se kterými si hrál.

"Máš tu někde kond-" chtěl se zeptat Harry s rukou pod Louisovým spodním prádlem mačkaje jeho pozadí ve své dlani, když v tom oba uslyšeli rychlé krátké zaťukání na dveře a následné stisknutí kliky. Než stačili nějak rozumně zareagovat a vstřebat náhlý zvrat, dveře se otevřely dokořán. Dovnitř vletělo blonďaté torpédo a ihned začalo na Louise chrlit to, co mělo na srdci.

"Čau Louisi, jen jsem ti přišel říct, že už jsme-" Niall se zarazil uprostřed své věty, když mu pohled padnul na dvojici na posteli. Vytřeštěně na ně s otevřenou pusou začal zírat a Louis se mu vlastně ani moc nedivil. On ani Harry se zatím nijak nepohnuli, jen se na sebe instinktivně více natiskli a teď s hlavami natočenými Niallovým směrem čekali, co z něj vypadne.

"Ježíš," zaklel pak blonďák, když sebou najednou trochu škubnul a evidentně se vzpamatoval. "Já se omlouvám, nevěděl jsem, že tu něko-někoho máš," zakolísal mu hlas, když nevěděl, jak Harryho přesně pojmenovat. Domyslel si, koho to vlastně vidí. "No nebudu vás rušit," zamumlal s omluvným úšklebkem a pozpátku vycouval z pokoje. Pak už bylo slyšet jen tiché cvaknutí kliky a vzdálený rychlý dusot páru nohou po schodech dolů.

Harry hrdelně zavyl a zvrátil hlavu dozadu. Jakákoliv nálada na další aktivity z něj opadla. Zabořil obličej do Louisovy prohlubně u krku. "Řekni mi, že to není pravda."

Brunet se tiše zasmál a prohrábnul mu vlasy, zatímco svou bradu si opřel o vršek jeho hlavy. "Bohužel," kousl se do rtu, jak se snažil neculit se. Znal Nialla a jeho podivný cit na blbé načasování čehokoliv. I z něj vzrušení jaksi vyprchalo, ale na rozdíl od Harryho, měl chuť se začít situaci smát. "Myslím, že už ten kondom potřebovat nebudeme," utrousil pak a snažil se skrýt svůj pobavený úsměv.

***

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama