Mission: Tomlinson - 32. kapitola

3. prosince 2016 v 12:44 | Makkakonka |  Mission: Tomlinson

Mission: Tomlinson

Fandom: 1D | Pár: Larry Stylinson | Žánr: slash | Upozornění: 15+ | Autor: Makkakonka


***

"Nialle! Liame!" rozkřičel se Louis na své kamarády a spolubydlící. "Musíte odsud vypadnout! Hned! Rozumíte?! Běžte pryč zadním vchodem! Ale dělejte sakra! A vezměte s sebou Alexe, prosím!" nervózně strkal své přátele pryč z místnosti a tlačil je na chodbu, která vedla k postrannímu vchodu do domu.

"Ale Louisi," snažil se něco namítnout Niall, ovšem Liam jej přerušil. "Pojď lásko, opravdu bude lepší, když zmizíme," chytnul jej za ruku.

"Lou, slib mi, že se ti nic nestane. Omlouvám se, že jsem na tebe křičel," plačtivě vzlykl blonďák a zoufale se snažil zadržet slzy. Měl o svého kamaráda strach.

"Slibuju, Ni, ale teď už musíte jít. Mám tě rád, ano? Oba vás mám rád. Proto nechci, aby se vám něco stalo," snažil se Niallovi vysvětlit situaci. Když se ozvalo hlasité bušení na přední dveře a následné Zaynovo zvolání: "Harry! Louisi!", modrooký brunet zoufale vykřikl.

"Běžte!" pobídl znovu své přátele. Niall jej pevně obejmul a Liam mu věnoval jedno kývnutí, než oba dva zmizeli dveřmi pryč z Louisova zorného pole.

"Vykopnout!" uslyšeli s Harrym Zaynův hlas, jak přikazuje svým mužům způsob, kterým mají otevřít hlavní dveře. Harry si Louise instinktivně schoval za sebe a sám se postavil čelem k Zaynovi, který si to právě nakráčel dovnitř. Jeho tvář zdobil široký posměšný úsměv.

"Budu rád, když mě oba doprovodíte ven. Navíc tam na tebe někdo čeká, Harry," ušklíbnul se na dvojici.

"Když půjdeme, budeme mít víc šancí," syknul tiše Louis do Harryho ucha. Díky tomu, že byl o kus menší než kudrnáč, tak si toho Zayn naštěstí nevšimnul. Harry krátce přikývnul, což v Zaynovi vyvolalo dojem, že souhlasí s jeho rozkazem. Zatím však Harry dával najevo souhlas s Louisovým návrhem.

"Vezmi si zbraň," zašeptal Harry za sebe na Louise a při chůzi jednou vytrčil bok více, než bylo potřeba. Louis využil té chvilky a nepozorovaně si od Harry zbraň převzal schovávaje ji pod svoje tričko.

Zayn je oba nechal jít před sebou. Jakmile vstoupili před dům, pohled jim padl na dvě hroudy svalů, které zaujímaly bojový postoj, jako by očekávaly, že na ně Harry s Louisem zaútočí. Třetí z mužů - Stan, jak jej Harry jmenoval - před sebou přidržoval Taylor a za vlasy jí tahal hlavu dozadu. Když však uviděl Zayna, pustil ji a přenechal ji jemu.

Harry využil Zaynovy chvilkové nepozornosti a odvážně se vrhl vpřed na obě gorily. Možná, že to byly dvě hory svalů, ale stačilo několik dobře mířených ran a kopanců a jedna z nich ležela omráčená na zemi s obličejem zmazaným od krve, zatímco druhá se se slzami v očích držela za svůj rozkrok.

Když si Louis všimnul Harryho počinů, neváhal a zbraní vystřelil Stanovým směrem. Kulka zasvištěla vzduchem a cíl byl zasažen se stoprocentní úspěšností. Muž ležel na zemi a pod jeho hlavou se objevovala stále se zvětšující kaluž krve. Přímo mezi očima měl v hlavě vystřelenou díru.

Zayn podrážděně mlaskl, když se mu jeho člověk sesunul k zemi jen kousek od jeho nohou. Aby Louisovu plánovanou palbu na dalšího z mužů zastavil, škubnul s Taylor za její vlasy a ke spánku jí přiložil vlastní pistoli. Tím zastavil Harryho i Louisovo počínání.

"Vždy jsem věděl, že jsi dobrý střelec Louisi," sklonil brunetovi drobnou poklonu a naoko smutně se zadíval na Stana na zemi. "Bude ho škoda," zkonstatoval.

"Odhoď tu zbraň, Tomlinsone," vybídl pak modrookého zničehonic ostrým hlasem.

Louis na okamžik zaváhal, ale když uviděl Harryho pohled, s poraženeckým mlasknutím pistoli zlostně pohodil Zaynovi k nohám.

"Ruce za hlavu. Oba!" přikázal Zayn a oba muži tak neochotně učinili. "Franku, svaž je!" rozkázal pak jedné ze svých goril, která se na zemi stále držela za své přirození. Když se Frank k ničemu neměl, Zayn po něm zlostně štěkl: "Tak dělej ty zadku jeden línej!" Ale Frank se stále nehnul, aby jeho rozkazy splnil. A toho využila sama Taylor.

Jediným dobře mířeným kopnutím donutila Zayna zaskučet, když se i jemu prohnala bolest slabinami. Škubnutím se mu Taylor vytrhla a chtěla od něj utéct, avšak Zayn jí šikovně podkopl nohy, takže nakonec skončila na zemi. Z čela jí tekl slabý pramének krve, jak dopadla na betonový chodník a ztratila vědomí.

Když Harry viděl, jak se Taylor pustila do Zayna, znovu zaútočil na Franka, který se už konečně zvedl ze země a začal se chystat k plnění rozkazu. Ovšem Taylořin náhlý pád mu nezajistil zrovna tolik času, kolik potřeboval, a tak nakonec zůstal po neúspěšném pokusu odkázán na Frankovu milost a nemilost. Svalovec mu zkroutil ruce za zády a pevně jej chytnul pod krkem směřujíc jeho obličej k Louisovi, aby se na něj mohl bezmocně dívat.

Zayn s úšklebkem zamíří pistolí na bruneta a s výsměchem vepsaným ve tváři na něj pohlédne. "Konečně tě pošlu tam, kam patříš, Louisi. Už mi neutečeš. Žádný Styles ti nepomůže. Ale jestli tě to potěší, věz, že půjde hned za tebou," zlostně šlehl pohledem Harryho směrem.

Louis smířeně zakroutil hlavou. "Nechápu, jak jsem tě kdy mohl milovat…" hlesl.

"Možná tě to překvapí a vyzní to naprosto absurdně, ale věříš, že to mám podobně? Ovšem naštěstí jsem to zjistil, až když jsi utekl, takže jsem se tím nemusel příliš dlouho zaobírat!" naštvaně prsknul a ruka třímající pistoli se mu od zlosti lehce zatřásla.

"Cože?" vcelku přihlouple řekl Louis a nevěřícně se na Zayna podíval. "Co to sakra plácáš za nesmysly?" Nedokázal uvěřit tomu, co slyšel. Nepřiznal se Zayn teď tak náhodou, že jeho city vlastně opětoval? On? Zayn? Měl pocit, jako by se přeslechl. Vnitřnosti se mu na okamžik stáhly a zauzlovaly se, avšak snažil se nervozitu co nejrychleji zahnat a soustředit se na situaci, v níž se nacházel.

"Nesmysly?" zopakoval po něm Zayn s očividným výsměchem. "To nejsou nesmysly, ty zkurvysyne, to je pravda! Ale teď zaplatíš! Za všechno! Pošlu tě tam, kam patříš! Měl bys to vlastně brát jako milosrdenství. Mohl bych tě mučit a posílat na onen svět po malých kousíčcích, ale budu na tebe hodný. Připrav se, Louisi Williame Tomlinsone, za chvíli se znovu setkáš se svojí rodinou…"

Vzduch protnou dva výstřely následované o malý okamžik později jedním dalším a Harry jako ve zpomaleném filmu sleduje, jak Louis padne k zemi s bolestivým výkřikem na rtech.

***

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama