Nápoj lásky - 43. kapitola - Chtíč

29. ledna 2017 v 16:24 | Makkakonka |  Nápoj lásky

Fandom: Harry Potter | Pár: Drarry | Žánr: slash | Upozornění: 15+ | Autor: Makkakonka


***

"Harry…" tiše zakňučel Draco a přesunul své ruce na nebelvírovu hlavu, kde zapletl své prsty do černých kadeří. Tedy aspoň tak, jak mu to jejich délka umožňovala. Zatahal za ně a tím Harryho donutil zvednout hlavu. Přitáhl si ji více nahoru a horlivě se přitiskl na nebelvírovy rty spojujíc je tak ve vláčném polibku. Harry ho hravě kousl do rtu a tiše se zasmál. Radoval se, protože to dokázal! Co na tom, že si teď Draco bude muset ukájet svůj chtíč. Hlavní je, že už i mluví!

"Harry…" zopakoval jeho jméno zmijozel usmívajíc se do polibku a nechávaje ho převzít nadvládu nad jejich propletenými jazyky. A vlastně nad sebou celkově. Harryho prsty mu opět pohladily odhalený bok, díky čemuž se blondýn celý zachvěl. Byl to letmý jemný a něžný dotek, a tak u něj vyvolal husí kůži. Když se nebelvír začal dnes již potřetí věnovat Dracovu krku, aristokrat spokojeně vrněl slastí.

Netrvalo dlouho a postupně jej ovládla touha a chtíč. Provokativně se čas od času otřel o Harryho klín a tím si vždy vysloužil nebelvír sten, případně drobné kousnutí do pokožky jako malý trest za svou provokaci. Harry se jeho pobídky nesmírně líbily, ale na rozdíl od něj byl on sám stále ještě při smyslech. Věděl, co dělá. I když mu Draco svým svůdným chováním dával zabrat. Slastně vzdychal pod jeho doteky, snad schválně na něj upíral oči plné chtíče a svíjel se pod ním v hříšných pohybech.

Když to vše nebelvír viděl, nemohl si pomoct, ale své vzrušení nezastavil. Kalhoty mu byly čím dál tím těsnější. Ovšem ačkoliv se mu Draco vybízel a bylo jen otázkou času, kdy si vysloveně řekne o sex, Harry se zdráhal. Nemůže mu ti udělat. Draco neví, co říká, co dělá. Navíc sám vždycky snil o tom, jak si jejich první sex užijí. Na mysl mu přišla vzpomínka na okamžik, kdy se mu zmijozel přiznal, že ještě s nikým nespal. Už jen kvůli tomu mu to nemůže udělat! Co když na to vlastně ten pravý Draco ještě ani není připravený?!

Proto se rozhodl, že si vlastní uspokojení klidně i odepře, ale teď především musí vysvobodit Draca z lektvarové nadvlády. S mírným úšklebkem se odlepil od jeho krční tepny, vtiskl rychlý polibek na jeho rty a poté se jal zabývat tím dokonalým hrudníkem. Odhodlal se jazykem přejet po od vzrušení vztyčené bradavce a polaskat ji, zatímco rukou zajel dolů k blonďákovým kalhotám, kde se mu postupně podařilo vyzrát na zapínání. Konečky prstů pak obkreslil lem spodního prádla, než mu dlaní hravě přejel po roztouženém rozkroku.

V tu chvíli se pod ním Draco prohnul jako luk, což je rozšířilo Harryho potěšený úšklebek.

"Prosím, Pottere, prosím… Harry…" vzdychal tiše zmijozel, zatímco jej nebelvír stále rukou dráždil přes boxerky a ústy si stále hrál s jeho bradavkami. Sál je, lízal a kousal. Vždy se přizpůsoboval tomu, co se Dracovi líbí. Sám uvnitř sebe cítil jisté uspokojení z toho, že jej může a dokáže potěšit.

"Harry, prosím," zakňučel nespokojeně Draco, když Harry stáhl svou ruku z jeho klína a přesunul ji na jeho bok. "Vezmi si mě…" tichá prosba dolehla k Harryho uším.

"To nejde," šeptl mu do ucha a pak jej pod něj zlehka políbil. "Litoval bys toho… Ale neboj," otřel se o jeho pokožku špičkou nosu, "pomůžu ti." Vtiskl mu jeden rychlý polibek na krk, než se začal zabývat sundáváním Dracových kalhot. Po menším boji ale spadly na podlahu vedle postele následované boxerkami. A Harrymu se tak naskytl ten nejkrásnější pohled vůbec. S širokým úsměvem zasypával polibky Dracovo bříško a rukou hladil jeho stehna. Palcem provokativně zajížděl na jejich vnitřní stranu a s radostí sledoval, jak se zmijozelovi tvoří stále nová a nová husí kůže.

Jazykem obkroužil Dracův pupík a na okamžik dokonce zajel špičkou jazyka dovnitř, než se jal polibky obsypávat podél světlých chloupků cestičku končící u vztyčeného údu. Obdivně si prohlédl onu krásu, kterou Draco schovává v kalhotách, než se s hlubokým nádechem přinášejícím odhodlání vůbec poprvé ústy dotkl blondýnova mužství.

Po celou dobu se pak řídil tím, co slyšel. Intenzita a hlasitost Dracových slastných vzdechů mu říkaly, jak dobře si vede a které věci se zmijozelovi líbí nejvíce. Hrál si s ním, občas i lehce provokoval, a dopomáhal si rukou, když cítil, že hlouběji už jej pojmout nemůže. Díky Dracovu dostatečnému vzrušení netrvalo dlouho a dostavil se jeho vrchol. Jakmile Harry pocítil, že to na blonďáka přichází, odtáhl se od něj dřív, než mu Draco s jeho jménem na rtech stačil explodovat v ústech. Přesto však už nestihl zabránit tomu, že mu potřísnil kousek obličeje, který si vzápětí ihned otřel rukou.

Potěšeně sledoval ztěžka oddechujícího blonďáka, jak právě se rty otevřenými od výkřiku vydýchává prožitý orgasmus. Pak se natáhl pro hůlku a jediným mávnutím uklidil všechen nežádoucí svinčík, který se v posteli nacházel. Když bylo Dracovo sperma pryč, natáhl se k němu a ukradl mu ze rtů jeden krátký polibek. Zmijozel mu tiše zamručel do rtů, než se zavřenýma natáhl ruce jeho směrem a přitáhl si ho blíž k sobě. Spokojeně se mu uvelebil v náručí a posel několika polibky Harryho krk. Nebelvír si nemohl pomoct, ale Draco mu nyní připomínal kotě. Roztomilé utahané malé kotě, které nechce nic jiného, než se mazlit s páníčkem.

Harry jej tiše objal a rozmazloval ho jemnými doteky. Draco mu spokojeně mručel do hrudě. Natáhl se, aby je oba mohl přikrýt peřinou a pak tiše poprosil komnatu, aby zase zhasla. Doufal, že teď už Dracovi nic scházet nebude a snad se i prospí. Za dvě hodiny a několik málo minut k tomu mají vstávat. On sám moc dobře usnout znovu nemohl. Ať už kvůli stále přetrvávající těsnosti v kalhotách, či kvůli obavám o Draca. Takže jen ležel a v pološeru sledoval aristokratovu tvář. Ráno to bude zajímavé.

Už si myslel, že Draco dávno spí, když se ozvalo tiché vyčerpané zamumlání: "Udělal jsem, co jsi chtěl…"

"Cože?!" překvapením Harrymu poskočil hlas plný nechápavosti významu jeho slov.

"Napsal jsem mu," v polospánku mu oznámil zmijozel. Odpovědí mu bylo zaražené mlčení.

"A Potty?" ozval se Draco nanovo.

"Mm…?"

"Promiň."

***

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama