Nápoj lásky - 60. kapitola - Spalující vášeň

4. března 2017 v 15:40 | Makkakonka |  Nápoj lásky

Fandom: Harry Potter | Pár: Drarry | Žánr: slash | Upozornění: 15+ | Autor: Makkakonka


***

Draco stál naproti Harrymu a v očích mu plápolaly drobné ohníčky zlosti. Momentálně toho černovlasého kluka před sebou nenáviděl. Ale ne kvůli tomu, co se stalo, nýbrž za to, jak se díky tomu on sám cítil. Všechny ty pocity se zdály být tak nepatřičné. Ano, už je jednou zažil, ale nyní na něj útočily mnohem radikálněji. Zmítal se ve víru nepochopení sebe samotného. A ze všeho vinil Harryho.

"Víš Draco," Harry vyčerpaně vydechl a vzal blondýnovu tvář do dlaní, "záleží mi na tobě, opravdu moc a rozhodně bych nezahodil vše, co mezi námi je, jen pro někoho jako Anne. Já… miluju tě, Draco. Chci, abys to věděl, protože tak to prostě je. Jsi to jen ty a nikdo jiný."

Blonďák na okamžik strhnul a zmateně zamrkal. Věděl o Harryho citech k němu, ale jejich vyznání přímo, slyšet ta dvě slova vůbec poprvé, být ujištěn o tom, že je tu někdo, komu na vás opravdu záleží… jeho nitrem se rozlil krásný hřejivý pocit a kdyby to bylo možné, řekl by, že mu v tu chvíli srdce v hrudi samou radostí udělalo kotrmelec. "Já… já…" opakovaně se nadechl, aby něco řekl, avšak ani na podruhé nebyl úspěšný. Jen pusu zase naprázdno zavřel a zahanbeně sklopil hlavu.

Harry se jen usmál a jemně ukazováčkem nadzvedl blondýnovu bradu. Počkal, až se Draco odhodlá a podívá se mu do očí. "Nezlobím se na tebe. Už jsem ti říkal, že si rád počkám," s pochopením se zadíval do modrošedých studánek. Nalézal v nich zahanbení, vděk i jistý druh touhy. Na okamžik se mu dokonce zdálo, že v nich vidí i onu vytouženou opětovanou lásku. Nepochyboval o tom, že někde uvnitř Draca se její zárodek nachází. Kdyby tam scházela, byl by se Draco choval jinak, a rozhodně by nyní nežárlil. To určitě ne.

Draco si s výdechem opřel své čelo o to Harryho, svým nosem se lehce otřel o Nebelvírův. "Nenávidím, do jakých rozpaků mě dokážeš přivést. Tvůj vliv na moje pocity je pozoruhodný, Potty," zamumlal tiše a sám pro sebe se pousmál.

"Něco podobného jsem si říkal, když jsem si začínal uvědomovat, že jsem do tebe blázen," uchechtl se Harry. Když se jejich pohledy začaly vpíjet do sebe, bylo jim oběma jasné, co bude následovat. Jejich rty se střely ve vláčném polibku, do kterého oba dávali všechny city, které k tomu druhému chovali. Především Draco si na tomto jejich projevu dávat záležet. Začínal chápat, že do té doby, dokud si své city k Potterovi nepřizná sám, nebude schopen je říct jemu.

S tichým mlasknutím se od sebe jejich rty na okamžik vzdálily, avšak následný pohled do očí toho druhého je znovu donutil spojit se v jedny. Tentokráte v méně romantickém duchu. Postupně se do jejich polibků vkrádala hladovost a lačnost po tom druhém a Harry si tuto skutečnost začal uvědomovat jako první. Dracovi se od něj dostalo nejprve jemného zatahání a následně i lehce bolestivého kousnutí do spodního rtu, a když v hlubokém výdechu pootevřel ústa, Harry využil své příležitosti a vklouzl do nich svým jazykem.

Draco nezůstával pozadu. Hravost, kterou Harry do jejich líbání vložil, se mu začala líbit. A tak, když ucítil Nebelvír jazyk ve svých ústech, neváhal a zapojil ten svůj do malé války o nadvládu. Nakonec se z jeho úst přesunuli do těch Harryho, kde ve svém malém zápase pokračovali. Nebelvír ten pocit miloval. Miloval, když mohl cítit Dracův jazyk, jak prozkoumává jeho ústa a ochutnává vše, na co narazí. Přitáhl si Zmijozela za pas blíže k sobě a jednou rukou jej pevně objal kolem beder, zatímco tu druhou přesunul na jeho bok. Draco si jeho hlavu přidržoval za zátylek blízko u sebe a prsty jedné ruky zkoumal Harryho lícní kost a čelisti.

Když Nebelvírovy ruce vklouzly pod jeho hábit, na okamžik zanechal plenění Harryho úst a byl tím příjemným dotykem nucen prudce vydechnout přebytečný vzduch z plic. Ale jakmile si na ty dvě horoucí dlaně na své kůži přivykl, nechal je, ať si objevují, cokoliv se jim zlíbí. Dech se mu překvapením zadrhl v plicích, když se Harryho rty přitiskly k jeho krku a začaly jej oždibovat a sát, čímž na jemné kůži tvořily drobná načervenalá znaménka. Oddal se tomu dokonalému pocitu, který mu přinášelo Harryho laskání. Nebelvírův jazyk tvořil mokré cestičky po jeho krční tepně a hraně čelisti. Hledal Dracova citlivá místečka, a také je za vcelku krátkou dobu našel. Zmijozel mu vše ulehčoval svými hlasitými projevy, když pod náporem slasti vždy krásně zavzdychal.

Harry si ani pomalu neuvědomoval, že z obyčejného škádlení se začíná stávat něco mnohem žhavějšího a vážnějšího. Byl tak okouzlen možností objevovat Dracovo nádherné tělo, že si nevšiml, jak moc se počáteční atmosféra mezi nimi změnila. Lačnil po Dracových dotecích na svých zádech, když mu na krku tvořil znaménka lásky, lačnil po pohledu na aristokratovu nahou pokožku v místech, která jindy zakrýval oblečením. A rozvernost, se kterou mu Draco čas od času ukradl ze rtů polibek, jej vzrušovala více, než očekával. Až když se svým tvrdým rozkrokem otřel o Zmijozelovo stehno, zjistil, jak moc se jeho počáteční úmysly změnily.

Draco, zdálo se, ani nezaregistroval, jak moc Harryho vzrušení narůstá. Sám pociťoval počínající problém v kalhotách. Rukami vklouzl pod Harryho tričko a bříšky prstů si užíval každý dotek s Nebelvírovou pokožkou. Připadalo mu, jako by pod jeho prsty přímo hořela - takové teplo z ní sálalo. Ani nevěděl jak, jeho hábit se nacházel na zemi a Harryho hbité prsty začaly rozepínat knoflíčky na školní košili, zatímco byl Draco pozpátku vmanévrován k posteli. Zatlačením na ramena mu Harry naznačil, aby se do ní položil, a blondýn tak bez námitek učinil. Jeho erekce rapidně narůstala a on toužil po jejím uvolnění.

Poslední knoflíček na košili byl rozepnut a látka odrhnuta mozolnatými prsty pryč, aby odhalovala Dracův hrudník a ploché břicho. Harry si znovu prohlížel Dracovo tělo. I když už jej několikrát viděl celé nahé, stále jej okouzlovalo a nyní jeho řeč i slibovala. To, jak se kroutilo pod jeho doteky, jak jej vyzývalo. Harry si sám přetáhl tričko přes hlavu a zahodil ho někam za sebe. Vzápětí byl přitáhnut do žádostivého polibku. Když se jejich rty na okamžik odtáhly od sebe, Draco se uvolněně uchechtl: "Co to ksakru děláme?"

***

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama