Nápoj lásky - 61. kapitola - Jedno tělo

4. března 2017 v 15:41 | Makkakonka |  Nápoj lásky

Fandom: Harry Potter | Pár: Drarry | Žánr: slash | Upozornění: 15+ | Autor: Makkakonka


***
"Nelíbí se ti to?" zadýchaně vydechnul Harry a s obavami se na Zmijozela podíval. Bylo by těžké teď přestat, ale bez sebemenšího zaváhání by to udělal, kdyby si to Draco přál. Nechce mu ublížit, nechce je do ničeho nutit! "Jestli nejsi připravený, já to pochopím, jen mi to musíš říct a já pře-" prst na jeho ústech jej umlčel.

"Sakra jistěže se mi to líbí. Podívej se sem, ty blbečku," hravě jej Draco šťouchl do odhalené hrudi a poukázal na svůj vyboulený rozkrok uvězněný v kalhotách. "Líbí se mi, co se mnou děláš, Harry, nemám nejmenší problém s tím, kam to směřuje, jen… přišlo to jaksi nečekaně. Ale líbilo se mi to a chci pokračovat, ano? Tohle," hlavou kývnul ke své bouli vydouvající černou látku kalhot a přisunul se k Harrymu blíže, až se jejich nosy téměř dotýkaly, "je teď čistě jen tvoje záležitost, tak s tím koukej něco udělat, protože to začíná nepěkně tlačit," svůdně zašeptal u Harryho ucha, než se kousl do rtu a s mlsným pohledem položil ruku na zapínání Harryho kalhot. "A hádám, že ty na tom nejsi jinak."

Neodpustil si rozverné mrknutí. Škádlivě prstem přejel po Harryho tvrdé erekci schované v kalhotách. Odepnul knoflík a stáhnul zip, aby mohl rukou vklouznout dovnitř. Přes boxerky pohladil Harryho penis a rty se přitom přisál na Nebelvírův krk. Harryho ústa opustil slastný vzdech a vzápětí následovalo trhané nadechnutí, když se Draco z krku přesunul k jedné z bradavek. Blonďák, když viděl, že Harry opět začíná zcela propadat slasti, zákeřně se odtáhl. "Já pozornost nedostanu?" naoko smutně ohrnul ret a s jiskřičkami v očích se na Nebelvíra zadíval.

Harry hrdelně zavrčel, než Draca povalil na záda a sám se zapřel na rukách podél jeho těla. "Dostaneš jí tolik, až se z toho zblázníš," zamumlal, než blonďáka naléhavě políbil. Zatímco se postupně prolíbávál od rtů až hrudníku a citlivým bradavkám, jeho prsty se snažili zdolat zapínání Dracových kalhot. Jakmile se mu to podařilo, stáhnul je Zmijozelovi dolů rovnou i boxerkami a pohodil je pryč. A následně stejně naložil i s jeho košilí, kterou si Draco kdo ví kdy stáhnul z ramen a která se nyní povalovala na peřině.

"Ty se nezdáš, Potty," zasmál se Draco. Obdivným pohledem ohodnotil Harryho počínání. Než se nadál, Nebelvírova ústa se mu přisála na bradavku. Harryho ruce putovaly dolů k Dracovým stehnům, jejichž vnitřní stanu začaly hladit a laskat bříšky prstů. Schválně se však vyhýbaly Dracovým žádostivým slabinám. Menší pomsta za Zmijozelovu předešlou provokaci.

Pozornost věnoval i druhému z načervenalých výčnělků, než se postupně prolíbávál přes Dracovo břicho až k pupíku. Ten obkroužil jazykem a na okamžik vjel i dovnitř, čímž si od blondýna vysloužil slastný povzdech a bolestivé zatahání za vlasy. Špičkou jazyka pak směřoval dolů k Dracovu stojícímu penisu. Přes řasy se podíval nahoru na Draca, který si se zavřenýma očima a pootevřenou pusou vychutnával veškerou slast, kterou mu Harry dopřával, načež oblízl Dracovu špičku. Zmijozelovo sevření jeho vlasů se opět na okamžik stalo bolestivým, ale veškeré nepohodlí mu z hlavy vymazalo Dracovo zavzdychání, které představovalo rajskou hudbu pro jeho uši.

Jeden polibek za druhým kladl po Dracově celé délce, než si ji postupně z většiny strčil do úst. Na volný zbytek přesunul svou ruku, a pravidelnými pohyby hlavou mu začal dopřávat slast. Dával si na čas a pořádně si s Dracem vyhrával. Líbilo se mu poslouchat všechny ty slastné zvuky a kňourání, které opouštělo Zmijozelova ústa. A když cítil cukání v Dracově penise, jasnou známku toho, že se blondýn blíží k vrcholu, odtáhl se.

Draco zaskučel. "Pottere, prosím, dodělej mě, slyšíš? Potty, Harry… prosím," žadonil, čímž Harrymu na tváři vykouzlil obrovský úsměv.

"Vydrž, všechno bude," pousmál se a - co nejrychleji to šlo - se zbavil posledních kousků oblečení na svém těle. Zcela nahý nalehl na Draca a neúmyslně otřel se svým tvrdým penisem o ten jeho. Natáhl se pro polibek, který mu aristokrat žádostivě věnoval, zatímco se sám zcela vědomě třel proti Harryho klínu. "Harry…" s plačtivým podtónem znovu žádal o uvolnění.

"Vydrž, Draco. Pro mě. Chci, abychom to zažili společně. Musím si tě připravit," vydechnul do Zmijozelových úst. Slast prostupovala jeho tělem, když Draco znovu a znovu opakoval své pohyby pánví. Položil mu ruce na boky a pevně je přišpendlil k matraci. "Řekl jsem: vydrž," zopakoval pobaveně a v duchu už komnatu prosil o tubu lubrikantu, která se během mžiku objevila na posteli. Otevřel ji a nanesl si studený gel na prsty. "Roztáhni nohy," zašeptal Dracovi do ucha a lehce jej kousl do lalůčku.

Žádostivý Zmijozel vykonal, jak si Harry přál a během chvilky v sobě ucítil jeden článek prvního z prstů. Časem se do něj zasunul celý a počal v něm kmitat. Jakmile Harry uznal za vhodné, přidal k němu další prst a pomalu Draca roztahoval. S tichým bolestným syknutím z Dracovy strany nakonec přidal i třetí prst. Snažil se Zmijozela co nejlépe připravit. Nechtěl, aby ho to pak bolelo. Tohle musí být skvělý zážitek pro ně oba.

"To stačí, pojď," zakňoural Draco nedočkavě, když se mu zdálo, že jej Harry prstí déle, než je nutné. Potřeboval se uvolnit, už jej chtěl mít v sobě, už chtěl vědět, jaké to je.

"Jsi si jistý?"

"Naprosto," vydechl Draco a vyzývavě zahýbal svým zadkem. "Dělej, už tě chci mít v sobě."

Harry se tiše zasmál jeho nedočkavosti, ale vyhověl mu. Pomalu do Dracova otvoru zasouval špičku a pozorně přitom sledoval jeho tvář. Postupně se dostával hlouběji a hlouběji, ale jakmile Draco bolestí syknul, zastavil se.

"Dobrý, pokračuj," pobídl jej Draco po chvíli.

Když byl Harry uvnitř celý, cítil se nepopsatelně šťastně. Nechal Dracovi nějaký čas na to, aby si zvyknul, ale jakmile Zmijozel pohnul svou pánví proti němu, už neváhal ani chvilku a dal se do pohybu. Dracovy nohy se obmotaly kolem jeho pasu a jeho nehty mu škrábaly záda. Než našel blonďákovu prostatu, chvilku to trvalo, ale jakmile se do ní poprvé strefil, mířil už jenom tam.

Draco byl z nich první, kdo to nevydržel a udělal se. Jeho bílé semeno se rozstříklo po jeho i Harryho břiše. Nebelvír zavrčel a začal přirážet o ještě o něco rychleji. Stahování Dracových svalů okolo jeho penisu jej nakonec po několika přírazech poslalo do nebeských výšin a on zaplnil blonďákovo nitro svým spermatem. Vyčerpaně se vedle něj svalil na postel. Když ten nejopojnější pocit pominul a on byl již znovu schopný vnímat svět, přitáhl si Draca k sobě a políbil jej. "To bylo… dokonalý," vydechl a slastně přivřel oči.

"To bylo," přitakal Draco a zaculil se. "Jen mám takový pocit, že si zítra pořádně nesednu," zasmál se a položil si hlavu na Harryho hruď.

"Aspoň budeme mít důvod, proč celou neděli proležet v posteli, hm?" uchechtl se Harry a prsty jemně přejížděl po Dracově odhalené paži.

"Nechceš teď doufám odejít do věže na tu vaši oslavu, že ne?" zeptal se Zmijozel nelibým tónem, když se Harry najednou začal zvedat z postele.

"To víš, že ne, ty truhlíku," bláhově Harry zakroutil hlavou. "Jen si chci vzít hůlku. Potřebujeme trochu… očistit." Poukázal na bílou nadílku, kterou byli pokryti oba. Jakmile ji jednoduchým kouzlem odstranil z jejich těl, odložil hůlku na noční stolek a vrátil se zpět k Dracovi. Ten se k němu ihned přitulil a nechal se přikrýt peřinou.

"Myslím, že bych tě taky mohl milovat, Potty," pronesl po chvíli zadumaným hlasem a natáhl se, aby mohl mile překvapenému Harrymu vtisknout na rty jeden vroucí polibek.

***

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama