The Pariah - 4. kapitola

12. července 2017 v 20:47 | Makkakonka |  The Pariah

The Pariah

Fandom: Harry Potter | Pár: Drarry | Žánr: slash | Upozornění: 15+ | Autor: Makkakonka


***

"Tady bydlíš?" podivil se Draco a zabouchl za sebou dveře taxíku, který je dovezl na místo. Díky okolní tmě nebyl schopen rozeznat detaily domu před jejich očima, avšak jeho tmavé obrysy dávaly jasně najevo, že stojí před velikou a honosnou stavbou.

"Už to tak bude," uchechtl se samolibě hnědovlasý muž. "Pojď," pobídl Draca a rukou mu naznačil, ať se dá do pohybu. Zatímco taxík ujížděl pryč ulicí osvětlenou žlutým světlem z lamp, Draco prošel nízkou černou brankou, již mu jeho společník gentlemansky podržel a následně za ním taky zavřel. Po vydlážděné cestičce jej zavedl až ke dveřím a během doby, po kterou odemykal, si Draco stihl povšimnout červených cihel, ze kterých byl dům postaven a po nichž se plazil zelený břečťan. Světlo u vchodu rozsvícené od chvíle, kdy byly v jisté vzdálenosti ode dveří senzorem zaznamenány jejich pohyby, ozařovalo i malý kousek posekaného trávníku a malý kousek z řady keřů rozesetých podél fasády domu.

Jakmile zámek cvakl, oba muži vstoupili dovnitř. "Vítej v mém paláci," ohlédl se zavalitější přes rameno. "Chceš něco na pití?" zdvořile se zeptal, ale v jeho hlase zaznívala velká nedočkavost, kterou by Dracův případný souhlas jistojistě zklamal. Avšak k mužově radosti blonďák zakroutil hlavou v záporu: "Ne, díky."

"Tak fajn. Můžeme jít na věc?" natěšeně na Draca koukl. V jeho očích se zračila čistá touha a chtíč, které se s každou další minutou, po kterou se jejich dnešní akt oddaloval, jen prohlubovaly. Draco jej svým vzhledem zaujal již v klubu a svým počátečním odmítáním v něm akorát růst obou pocitů ještě více popuzoval. Cestou sem už spolu ani pořádně nemluvili. On sám se musel krotit, aby zůstal jen u pokukování na svého překrásného milence - což se mu nakonec ani nepodařilo a on neodolal, zkrátka se jej musel začít dotýkat. Přesunul svou ruku na jeho stehno a palcem hladil jeho vnější stranu, dokud se nepřesunul spíše na druhou polovinu, kde nechal své prsty přes látku kalhot objevovat vnitřní spád do blonďákova klína.

Draco se nad jeho počínáním lehce pousmál a nechal ruku svého dnešního nápadníka, ať si dělá, co chce. Dost možná se také díky svému nulovému protestu dočkal i letmých doteků přímo na svém mužství. Právě proto, že se jednalo spíše o náhody, než cílené jednání, mu nenechavé prsty jeho společníka způsobily drobné mravenčení, v jehož důsledku se mu do rozkroku nahrnulo více krve, než mělo. Přesto však nadále nijak nereagoval a raději pohledem z okna sledoval ubíhající řady pouličního osvětlení.

Muže na druhé straně auta však již touto dobou začala trápit přílišná úzkost kalhot. Nedokázal své fantazii zabránit, aby si nepředstavovala všechny možné věci, které by dnes mohl s blonďákem sedícím vedle něj zažít. A tak jeho vzrušení rostlo, touha se zvětšovala a chtíč jej nutil šílet po druhém těle. Kdyby se v autě nenacházel i taxikář, asi by se neudržel a vyjel by po něm už na zadních sedačkách. Takhle se musel krotit, a proto nyní, když už se konečně nacházeli v jeho domě, nechtěl nic zbytečně natahovat a znovu oddalovat.

Široký úsměv se mu usídlil na tváři, když spatřil Draca, jak na jeho otázku přikyvuje hlavou. Zornice měl rozšířené a pohled zastřený už jen z toho pocitu, že se mu povedlo někoho takového, jako Draco přemluvit, aby s ním strávil jednu noc plnou smyslného potěšení. Blonďáček byl podle něj opravdu povedeným dílem matky přírody. Jeho obličej byl, jako by ho tesali sami andělé a o jeho těle raději ani nemluvě. Připadal mu jako chodící magnet na muže a dost možná i na ženy. A přitom se tvářil, jako by mu ani nedocházelo, co s ním dělá. Takové muže neměl v posteli každý den a co víc, dá se říct, že se mu vždy vyhýbali velkým obloukem. Přeci jen nebyl postavou zrovna atlet.

"Pojď za mnou," nevybíravě Dracovi rozkázal, a i když se blonďák rozešel sám od sebe, popadl ho za předloktí a táhnul po schodech nahoru, do dalšího patra domu. Za sebou slyšel tichý smích: "Nějakej nedočkavej, ne?"

"Kbyby jenom to," uchechtnul se hnědovlasý a jakmile oba měli všechny schody za sebou, na nic nečekal a trhnutím si Draca přitáhnul k sobě. Jejich hrudě se srazily, a zatímco Dracovy plíce opouštěl překvapený výdech, jeho společník svými rty zaútočil na jeho ústa. Svými pažemi si jej namáčknul co nejblíže k sobě. Sotva blonďák překonal nečekanost milencova výpadu, zapojil se do polibku také. Jeho rtům se dostávalo drsného a lačného líbání a on sám z počátku zběsilé tempo nestíhal. Rukama se zapíral o hruď hnědovlasého a teprve až byl znenadání otočen a zády přitisknut na stěnu, začal si na hladovost svého společníka zvykat a poddal se jí.

Silné ruce mu bloudily po těle, hladily jeho boky, zkoumaly břicho, zarývaly se do zad, až se nakonec usadily na jeho pozadí, které bez milosti hnětly a mačkaly. Rty druhého muže opustily ty jeho a přesunuly se přes čelist dolů na odhalený krk. Draco se prohnul v zádech, když jeho společník našel na krku jeho citlivé místečko, a znovu zády tvrdě do zdi, tentokráte však byl nucen vzápětí bolestně zaúpět, když se narazil o čtvercovou věc připevněnou na zdi.

"Co je?" tmavovlasý mu nerudně zamručel do kůže na krku, jelikož jej Dracovo vytrhávalo z činnosti, kterou si oblíbil již po té krátké chvilce, co ji mohl dělat.

"Vypínač," vydechl Draco, při čemž mu druhý muž rukama znovu silně zmáčkl pozadí. Pod vlivem blonďákova vysvětlení se z jeho hrdla vydralo zlostné zavrčení, jež vysílalo drobné vibrace do Dracova krku. "Ložnice," rozkázal pak a znovu popadl bledé předloktí, aby Draca mohl zavést do cílové místnosti. Rychlým krokem jej vedl chodbou až na její úplný konec, tak volnou rukou rozrazil dveře dokořán a než se blonďák nadál, padal zády do postele. Jeho společník ze sebe strhnul sako a nechal jej spadnout na zem do měkkého koberce, rychle si vyzul své leštěné boty a stáhnul si z nohou ponožky, které pohodil vedle lakýrek. Dál už neztrácel ani vteřinu a vlezl si za svým dnešním objevem do postele.

Přikrývky byly přitlačeny k matraci, která se pod jeho váhou prohnula ještě více, než po blonďákově dopadu. Své koleno vklínil mezi Dracova stehna a roztáhl je tak více od sebe. Svýma rukama vklouzl po jeho tričko a nejprve si vychutnal jemnou pokožku pod svými prsty, než mu nakonec tričko prudce přetáhnul přes hlavu. Poté se jejich rty opět střetly v divokém polibku.

Dracovy prsty se začaly činit na rozepínání mužovy košile, avšak jakmile byla pryč, moc si nově odhaleného území neužil. Jeho společník totiž svými horkými rty obemkl jednu z jeho bradavek a druhou začal škádlit svou rukou. Aniž by to na počátku svého konání tušil, zaútočil na další z Dracových slabin, a proto nyní nebyl blonďák schopen dělat cokoliv jiného, než se prohýbat v zádech, svou hruď vypínat dopředu a pokládat se tak ještě více do příjemných doteků.

Tiché vzdychání opouštělo jeho ústa a jedna z jeho rukou samovolně zaputovala do tmavě hnědých vlasů, aby si hlavu svého společníka mohl u své hrudi přidržet o něco déle. Nakonec se však druhý muž přeci jen odtáhl. Věnoval Dracovi jeden smyslný pohled a na malý okamžik si dovolil pokochat se pěkným pohledem na blonďákovy rozčepýřené vlasy a lehce oteklé rty. S malým ušklíbnutím se k nim naklonil, aby je mohl nejdříve políbit a poté se rozhodl Draca zbavit i zbytku oblečení, které měl doposud na sobě. Ani si nestihl všimnout, kdy blonďák sám skopl své boty dolů a nějakým způsobem se zbavil i svých ponožek.

Jakmile pod ním Draco ležel zcela nahý, jeho oči hltaly každý centimetr bledé pokožky a ruce mu zcela nestydatě ihned zabloudily do blonďákova klína. Svými doteky zde pak během krátké doby dotáhl blonďákovo vzrušení do konce. Dracova erekce nyní stála zcela vzpřímeně a on sám se těšil, až dá svobodu i té své. Jeho kalhoty se spodním prádlem následovaly ostatní kousky oblečení na zem a on nemohl jinak, než si úlevně vydechnout. Nalehl na blondýna a přesně vypočítanými doteky se jej snažil udržet v roztouženém stavu. Zatímco svými ústy oždiboval Dracovu pokožku, třel jejich erekce o sebe.

Ve své nedočkavosti se nedokázal zabývat žádnou dlouhou předehrou, ani řádnou přípravou. Když mu na požádání Draco z nočního stolku podal lubrikant a kondom, nejdříve si nasadil ochranu a poté si na prsty vytlačil z tuby dostatek gelu. "Roztáhni nohy," naporučil blonďákovi, a jakmile Draco udělal, co chtěl, ucítil na svém vstupu chladivý dotek. Prsty jeho společníka si pomalu razily cestu do jeho nitra a snažily se jej v rekordním čase připravit. "Dobrý, nebo ještě potřebuješ?" nadrženým hlasem se zeptal tmavovlasý, když mu Draco přišel dostatečně uvolněný a roztažený.

"Asi dobrý," vydechl blonďák mezi dvěma hlubokými nádechy. Hruď se mu divoce zvedala, když se jeho společník nasměrovával do jeho těla, a jakmile tvrdě přirazil a najednou zajel celou svojí délkou dovnitř, Dracovy čelisti se zatnuly. Z úst mu uteklo bolestné zasyčení, avšak hnědovlasý na to nedbal. Rázně přirážel dál a jediné, čím se snažil blonďákovi ulevit, byly dravé polibky. Věděl, že stačí vytrvat, a jeho bolest přejde v slast. Jde jen o to, jak rychle se mu podaří najít ono místečko a Dracovo tělo dostane své potěšení též.

Blonďák však stejného názoru nebyl. Daná bolest se mu příčila, a jelikož žádná slast prozatím nepřicházela, rozhodl se skončit své utrpení a převzít věci do svých rukou. Silou od sebe druhého muže odstrčil, až se s pobouřeným: "Co je?" svalil na záda vedle Draca. Ten se odpovědí nezatěžoval a raději se přetočil, aby si sám mohl vylézt na klín tmavovlasého. Když uchopil jeho erekci do svých rukou a nasměroval ji do sebe, zavalitější z dvojice pochopil. V očích se mu rozhořely dva vzrušené ohníčky chtíče. Líbilo se mu, jak Draco přejal iniciativu, avšak když mu došlo i to, co to obnáší a jak mučivě pomalé tempo bude muset vydržet, měl co dělat, aby dokázal Dracův výběr akceptovat a nepovalil ho zase zpět pod sebe.

Bylo to k nevydržení, ale Draco nepolevoval ve svých záměrech. Když se mu podařilo najít v sobě svůj zdroj slasti, začal k radosti svého společníka zrychlovat. Nadzvedával se na jeho klíně a hnědovlasý mu drtil boky v pevném sevření, přičemž jej přidržoval a pomáhal mu udržovat tempo. Občas svýma rukama sklouzl na blonďákova stehna, polaskal je svými prsty a poté se zase vrátil k jeho bokům, jen aby z nich opět mohl své dlaně přesunout, tentokrát na Dracův zadek, který si zkrátka zamiloval. Se spokojeným výrazem poslouchal blonďákovy slastné steny mísené s občasnými nadávkami a náležitě si je užíval. Navíc ten pohled, který se mu naskytoval… Draco s přivřenýma očima a pootevřenými ústy, čelem lesknoucím se od potu, přidržující se jeho hrudi a ramene, snažící se dosáhnout svého vytouženého vrcholu. K nezaplacení.

Cítil, že už dlouho nevydrží. Potěšení, které mu Draco svými pohyby přinášel, bylo příliš velké. Jeho penis sebou v blonďákově těle zacukal, jako první upozornění na jeho přicházející orgasmus. Ani si pořádně neuvědomoval, že i z jeho úst vychází sténání dokazující jeho uspokojení a už vůbec nevnímal, že svému milenci přikazuje stále rychlejší dosedání. "Sakra!" zanadával, když mu připadalo, že stačí opravdu už jen malá chvilka a udělá se. Draco jako by jeho přicházející orgasmus vycítil, snažil se ještě přidat ve svém tempu a jednu z mužových rukou si přisunul ke svému vlastnímu penisu. A jeho společník pochopil. Pevně sevřenou pěstí začal jezdit nahoru do dolů po blonďákově erekci, aby se do euforického stavu dostali společně.

Netrvalo dlouho a oba dosáhli vrcholu. Nejprve tmavovlasý a o zlomek vteřiny později i Draco. Ten se s hlubokým výdechem vyčerpaně svalil na společníkovu hruď, a jakmile se dostatečně vydýchal, vysunul ze sebe jeho ochabující penis. Skutálel se do přikrývek a s pohledem upřeným do stropu nechával odpočívat své tělo. Jeho hrudník se přestával zvedat tak divoce, jako se zvedal předtím, krev proudící v žilách zpomalovala a zorničky ještě před chvílí vzrušením rozšířené se vracely do normálu.

"Bože, byl jsi vynikající," pochválil jej tmavovlasý a jeho hlase nepopiratelně zaznívala hrdost s pýchou. Když se jeho pohled setkal s Dracovým, čišelo z něj hluboké ocenění. Dracovy rty byly obdarovány překvapivě něžným a laskajícím polibkem, odměnou za odvedenou práci. Hned co se odtáhnul, s menšími obtížemi se posadil a z nočního stolku vytáhl papírové kapesníčky, kterými si utřel blonďákovo sperma ze své hrudi. "Povíš mi konečně své jméno?" ohlédl se přes rameno, když byl hotov. "Chci vědět, s kým jsem vlastně měl tu čest. Tak dobré kluky nemám v posteli každý den," mrkl na něj a znovu se položil na polštář.

"Draco. Jsem Draco," vydechl blonďák a převalil se v přikrývkách na břicho, aby se mohl svému společníkovi hledět přímo do obličeje. Byli si tak blízko. "A ty?" vyklenul v očekávání jedno ze svých perfektních obočí.

"Dudley," šeptnul fascinovaně tmavovlasý, zatímco mu koukal do šedých očí.

"Těší mě, Dudley," vyzývavě se ušklíbnul Draco a jeho následný smích byl umlčen dalším polibkem. "Mě taky, Draco."

***

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama