The Psychologist - Prolog

19. července 2017 v 19:02 | Makkakonka |  The Psychologist

The Psychologist

Fandom: 1D | Pár: Larry Stylinson | Žánr: slash, A/B/O | Upozornění: 15+ | Autor: Makkakonka


***

"Dej mi taky kousnout!" zamručel černovlasý alfa, když už byly jeho chuťové buňky pokoušeny příliš dlouho a lákavá vůně pizzy v krabici, která spočívala v klíně jeho blonďatého a roztomilého omegy, jej zcela svedla. Blonďatý muž se od srdce zasmál, když si všimnul toužebného pohledu své alfy upřeného na jeho svačinu.

"Nialle," prosebně ohrnul černovlasý spodní ret. Ruce pevněji ovinul kolem blonďákova bříška a svou bradu položil na jeho rameno. "Nebuď na mě zlej. Prosím, prosím, smutně koukám, že mi kousek dáš?" zaškemral a nosem drknul do krku své omegy, než to samé místo vzápětí políbil. Poté sjel svými rty o kousek níž, do místa, kde krk přechází v rameno a vtiskl další polibek na vybledlou jizvu, která se zde nacházela.

"Nevím, kdo před chvílí tvrdil, že nemá vůbec hlad, Zayne, " podotknul hravě Niall a provokativně se zakousl do dalšího trojúhelníčku pizzy, který vylovil z krabice. Tiše se zasmál černovláskově výrazu, který jen potvrzoval jeho slova a prstem volné ruky jemně pohladil drobnou vrásku, která se objevila na Zaynově čele. "Co za to?" s jiskřičkami v očích prohodil a olízl si koutek úst.

Černovlasý alfa se se šibalským úsměvem vrhl na blonďákovy rty, aby je mohl celičké zlíbat a jako malý bonus při tom získat i povědomí o tom, jak Niallova dokonale vonící svačina chutná. Blonďatý s radostí nechal svého mate, aby jej obdarovával polibky a ještě si jej za černé havraní vlasy přitáhl blíže k sobě. Když jejich líbací chvilce odzvonil konec, Zayn se odtáhl a s vítězným pohledem se zakousl do kousky pizzy, který mu Niall nyní již ochotně nabídl.

Zatímco se oba muži spokojeně nasycovali, hnědovlasý omega sedící na vedlejší lavičce je se zájmem a roztomilým úsměvem pozoroval. Niall a Zayn tvořili neskutečně nádherný pár a kdyby sám neměl svého alfu, určitě by jim musel závidět. Oba je poznal, když ve druhém ročníku přestoupil na střední školu po té, co se jeho rodina přestěhovala do Doncasteru. Už tehdy to mezi Niallem a Zaynem pořádně jiskřilo a bylo jen otázkou času, kdy spolu ti dva začnou chodit. A opravdu, ještě se sám pořádně nerozkoukal po novém prostředí a ti dva už způsobovali cukrovku všem nezadaným omegám v okolí. Dokonce i mnohá alfa jim záviděla.

Dokázal by se na jejich štěstí dívat klidně celý den. Vůbec mu nevadilo, že šli sem do parku všichni tři společně. Tedy, původně měli jít čtyři, ale jeho vlastní alfa se jaksi nedostavil a svou absenci omluvil rychlou esemeskou, ve které mu sdělil, že se zdrží v práci a že mají jít do parku sami. Krátce na to omega obdržel další zprávu, která mu vyčarovala zamilovaný úsměv na tváři a zmírnila jeho zklamání.

Drž se u Zayna a řekni mu, ať na tebe dá pozor. Pokusím se za vámi přijít co nejdřív. Miluji tě. L.

A tak tu seděl s koleny nahoře na lavičce a přitaženými k hrudi, rukama si je objímal, zatímco hlavu měl položenou na jejich vrcholcích, zatímco s něžným pohledem sledoval své kamarády, jak se chovají jako dva zamilovaní blázni. A že jimi také byli. Ostatně jako on a jeho milovaný Liam, když spolu trávili čas. Och, jak moc by si přál, aby už byla jeho alfa tady. Od chvíle, co se na střední dali dohromady, ani na chvíli nepomyslel na někoho jiného. Tak moc Liama miloval! Kdo by taky ne, když to byl ten nejkrásnější, nejúžasnější, nejhodnější a nejpozornější alfa, jakého kdy potkal?

Liam byl jeho první všechno. První alfa, první polibek, první rande, první láska, první milování a jak jinak, než také první mate. A ani jeden z nich rozhodně neplánoval tohle pouto mezi nimi v nejbližší době zrušit. Byli nerozluční. Jejich láska byla krásná, věrná a pevná. Spolu byli tím nejšťastnějším párem pod sluncem, nepřekonatelní a nezlomní. Každé zaškobrtnutí jejich vztah jen posílilo a utužilo. Nedokázali si představit svůj život bez toho druhého.

"Louisi..."

"Louisi!"

Omega sebou trhl a zmateně se podíval na své přátele, kteří se na něj vědoucně culili. Nohy oddálil od své hrudi a narovnal se v zádech. "Co se děje?" Svýma modrýma očima propaloval zamilovanou dvojici před sebou.

"My jen... že ti asi zvoní mobil," zasmál se Niall a upozornil tak Louise na očividnou skutečnost. Jeho pravá kapsa u kalhot jemně vibrovala a vysílala tak drobné impulsy i do jeho stehna, avšak Louis si toho ve svém zápalu, který věnoval sledování těch dvou, ani nevšiml.

Zayn se tiše zasmál, když Louis najednou až přespříliš oživl a závratnou rychlostí se vrhl na svou kapsu, aby z ní co nejdříve vylovil svůj telefon. Jakmile spatřil jméno volajícího na podsvícené obrazovce, na tváři se mu samovolně objevil široký úsměv, který jen tak tak, že mu neroztrhl obličej. "Liam!" zavýskl nadšeně, aby oba jeho přátelé věděli, kdo volá, i když jim to oběma bylo jasné i bez Louisova výkřiku. Hned na to omega přijmul hovor přetažením prstu k symbolu zeleného sluchátka.

"Louisi, bože, jsi v pořádku?" Ozvalo se na druhém konci, jakmile byl telefonát spojen a Liamův starostlivý hlas donutil Louise k zamilovanému zachichotání.

"To víš, že jsem. Neboj, Zayn mě hlídá." Hodil kradmý pohled černovláskovým směrem a střetl se s jeho pobaveným pohledem.

"To jsem rád, baby," úlevně si Liam na druhém konci oddechl.

Louisovy tváře se zbarvily do růžova, když uslyšel Liamovo oslovení. "Už jsi na cestě?" zeptal se a nechal do svého hlasu proniknout svou touhu po Liamově přítomnosti a bolestné strádání, které cítil, kdykoliv jej neměl vedle sebe. Mezi prsty nevědomky uchopil tkaničku z kapuce u své mikiny a začal si ji natáčet na prst.

"Právě se mi podařilo skončit. Ještě chvíli a budu na parkovišti před budovou. Za pár minut jsem u tebe." Louis mohl slyšet Liamův úsměv, který nyní bezpochyby zdobil jeho krásnou tvář. Vždyť už nebude trvat dlouho a znovu uvidí svou omegu!
Louis se šťastně zaculil a uvěznil svůj spodní ret mezi zuby. "Už se na tebe těším."

"Já na tebe taky, baby. Miluji tě."

"Já tebe, Li. A moc."

"Já vím," zasmál se Liam a svým smíchem nakazil i svého omegu na druhém konci. "Už jsem u auta, Lou. Budu muset končit, abych za tebou mohl přijet."

Louisovo srdce poskočilo radostí. Už jen chvíli a Liam bude u něj! "Dávej na sebe pozor," zaculil se do telefonu a v očích se mu usídlila něha.

"Budu," přislíbil alfa. "Tak zatím pa."

"Pa. Miluji tě," odpověděl hnědovlasý muž. Ještě slyšel, jak se Liam na druhém konci usmál, než mu ticho vycházející z mobilu oznámilo, že byl jejich hovor ukončen. Louis si vypnutý přístroj přitiskl k hrudi a se zamilovaným úsměvem se podíval na své přátele, kteří jej po celou dobu pozorovali. "Za chvilku bude tady," oznámil jim.

"Super!" Černovlasý alfa odhalil své zuby v širokém úsměvu a Niall se zatím pohodlněji opřel o jeho hruď. Poloprázdná krabice od pizzy stále spočívala v blonďákově klíně. O chvíli později již Louis s očekáváním vyhlížel svého mate, zatímco Niall se Zaynem se vrátili ke společnému jezení italské dobroty.

Vše se zdálo krásné a tak, jak mělo být. Louisovo srdce tlouklo o něco rychleji, jak se jeho myšlenky neustále vracely k Liamovi, který se právě nacházel v autě jen několik málo minut cesty od parku. Oba se tam moc těšili, až se zase uvidí. Od rána, kdy se naposledy políbili, přeci již uplynulo tolik hodin! A jejich touhu po přítomnosti toho druhého nemůže zmírnit ani to, že se před Liamovým odchodem do práce stihli v posteli pomilovat a přivést ke společnému vrcholu.

Vzpomínka na to, jak se slastně svíjel pod Liamovým tělem a jak žádostivě přijímal jeho procítěné polibky, mu vyvolala na tváři zamilovaný úsměv. Pohled mu sklouznul na prsteníček levé ruky, kde se již několik týdnů vyjímal stříbrný prstýnek jako důkaz toho, že nebude trvat dlouho a bude Liamův se vším všudy.

Když v tom náhle mu bleskovou rychlostí z tváře zmiznul a nahradil jej bolestivý výraz. Ze rtů se mu vydral srdcervoucí výkřik a jeho ruka bezděky zamířila ke krku na místo, kde se nacházela jizva po Liamově uhryznutí. Celé jeho tělo pohltila obrovská palčivá bolest vycházející právě odtud, z památky na jednu z jejich společných nocí, kdy se rozhodli posunout svůj vztah na další úroveň.

Slyšel, jak Niall zděšeně křičí a cítil na svém rameni Zaynovy hřejivé ruce, když se jej černovlasý se strachem ptal, co se děje. Ale Louis sám to nevěděl. Bolest rozlézající se po celém těle jej ochromila a svou radikálností způsobila, že hnědovlasé omeze po tvářích stékaly potoky slz. Louis postupně přestával vnímat své okolí i svůj vlastní křičící hlas. Neuvědomil si ani svůj pád z lavičky dolů, částečně na hlinitou zem a částečně na své vystrašené přátele. Jediné, co vnímal, byla bolest. Bolest, která mu trhala srdce z hrudi, která ochromovala jeho mysl a která jej následně vtáhla i do vysvobozující temnoty, když s hlavou v Niallově klíně omdlel.

***

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama